Francja EMS - Chronopost Śledzenie

Uzyskaj najnowsze informacje o statusie przesyłek z Francja EMS - Chronopost śledzenia w czasie rzeczywistym na TrackingMore. Wprowadź swój numer śledzenia, aby rozpocząć.

chronopost
  For businesses

  Francja EMS - Chronopost branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Francja EMS - Chronopost tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Francja EMS - Chronopost tracking API
  For Shopify

  Francja EMS - Chronopost tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Uzyskaj najnowsze informacje o statusie przesyłek z Francja EMS - Chronopost śledzenia w czasie rzeczywistym na TrackingMore. Wprowadź swój numer śledzenia, aby rozpocząć.

  Contents

  • Francja EMS - Chronopost Śledzenie
  • Jak mogę śledzić moją przesyłkę Francja EMS - Chronopost?
  • Francja EMS - Chronopost Numer śledzenia
  • Francja EMS - Chronopost Status śledzenia
  • O firmie Francja EMS - Chronopost
  • Jak skontaktować się z obsługą klienta Francja EMS - Chronopost

   

  Meta:

  Francja EMS - Chronopost Śledzenie

  Francja EMS - Chronopost śledzenie to bezpłatna usługa oferowana przez francuską firmę kurierską Francja EMS - Chronopost dla paczek wysyłanych lokalnie i międzynarodowo. Dzięki śledzeniu Francja EMS - Chronopost klienci mogą uzyskać wgląd w najnowszą aktualizację statusu swojej przesyłki, jej dokładną lokalizację oraz punkty kontrolne wysyłki, które przeszła podczas podróży.

  Solidna platforma śledzenia innej firmy, taka jak TrackingMore, jest również zalecanym sposobem śledzenia paczek Francja EMS - Chronopost i poprawy ogólnego doświadczenia śledzenia. Jeśli szukałeś przewodnika, jak wygodnie monitorować ruch swoich Francja EMS - Chronopost paczek, ten artykuł wprowadzi Cię w śledzenie na stronie internetowej firmy i za pośrednictwem TrackingMore.

  Jak mogę śledzić moją przesyłkę Francja EMS - Chronopost?

  Śledzenie Francja EMS - Chronopost paczek to usprawniony proces, który pomaga zachować spokój podczas oczekiwania na dostarczenie przedmiotów do wyznaczonej lokalizacji. Dwie poniższe metody są najlepszymi opcjami, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami dotyczącymi Francja EMS - Chronopost paczki.

  • Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Francja EMS - Chronopost

  Oficjalna strona internetowa Francja EMS - Chronopost postawiła na wyjątkowe wrażenia użytkownika, które zapewniają, że możesz zaspokoić wszystkie swoje potrzeby związane z wysyłką i śledzeniem w jednym miejscu dzięki prostej nawigacji. Aby śledzić swoje przesyłki za pośrednictwem tej platformy, postępuj zgodnie z poniższą procedurą.

  • Uruchom stronę Francja EMS - Chronopost i przewiń w dół, aby zobaczyć sekcję "Śledź swoją paczkę" po prawej stronie ekranu. Możesz także przejść bezpośrednio do strony śledzenia, klikając przycisk "Śledź" u góry ekranu lub przewinąć w dół, aby zobaczyć narzędzie do śledzenia.
  • Kontynuuj, aby wprowadzić identyfikator śledzenia przesyłki bez spacji w odpowiednim polu wyszukiwania.
  • Kliknij ikonę strzałki do przodu, aby rozpocząć śledzenie, i poczekaj kilka sekund, aż wyniki załadują się na nowej stronie.
  • Przez TrackingMore (potężna platforma innej firmy)

  TrackingMore to najlepsza platforma śledzenia dla osób poszukujących alternatywnej platformy śledzenia dla swoich Francja EMS - Chronopost paczek. Ta strona internetowa umożliwia śledzenie miejsca pobytu Twojej paczki za pomocą uproszczonego przepływu pracy w następujący sposób.

  • Otwórz witrynę TrackingMore.
  • U góry strony głównej kliknij "Przewoźnicy", aby przekierować do listy przewoźników.
  • Skorzystaj z funkcji wyszukiwania na stronie przewoźników, aby wyszukać Francja EMS - Chronopost i kliknij pasujący wynik.
  • Wpisz numer śledzenia przesyłki w polu śledzenia na stronie, która się ładuje i kliknij przycisk "Śledź".
  • Za chwilę TrackingMore pokaże Ci całą historię śledzenia paczki, którą sprawdzasz.

  TrackingMore został opracowany wzorowo, aby połączyć się z siecią 1240 przewoźników na całym świecie, co umożliwia śledzenie Francja EMS - Chronopost paczek i innych od różnych dostawców usług logistycznych w jednym miejscu. Wydajność tej platformy jest taka, że otrzymasz dokładne wyniki śledzenia w czasie rzeczywistym dla każdej monitorowanej paczki, bez konieczności odwiedzania stron internetowych poszczególnych przewoźników, z których niektóre nie są renderowane w języku angielskim lub lokalnym w Twojej okolicy.

  Jako platforma śledzenia obejmująca wszystkie pakiety, TrackingMore posiada również interfejs API śledzenia, który pomaga firmom każdej wielkości zintegrować informacje o śledzeniu Francja EMS - Chronopost i innych przewoźników z ich systemami biznesowymi. Stale rozwijający się ekosystem przewoźników 1240 pozwala zespołowi obsługi klienta śledzić wszystkie przesyłki na ujednoliconym pulpicie nawigacyjnym i wyprzedzać wszelkie wyjątki, zapewniając mniejszą liczbę zgłoszeń WISMO i satysfakcjonującą obsługę klienta.

  Francja EMS - Chronopost Numer śledzenia

  Francja EMS - Chronopost numery śledzenia to specjalne kody przypisywane do paczek, gdy klient rezerwuje wysyłkę za pośrednictwem firmy. Ten kod ma kluczowe znaczenie dla śledzenia ruchu paczki online za pomocą narzędzia do śledzenia Francja EMS - Chronopost lub TrackingMore.

  Standardowy format numeru śledzenia Francja EMS - Chronopost to 13-znakowy kod alfanumeryczny z układem dwóch liter, po których następuje dziewięć cyfr i dwie kolejne litery na końcu. Paczki przychodzące z zagranicy mają łącznie 15 znaków. Istnieją inne formaty numerów śledzenia w zależności od kategorii usługi i pochodzenia paczki. Przykłady numerów śledzenia Francja EMS - Chronopost, do których można się odnieść, są następujące.

  • XW067534906JF
  • XW693198281JB
  • 31380088021
  • 01605047654618O

  Jeśli korzystasz z Francja EMS - Chronopost po raz pierwszy, możesz się zastanawiać, gdzie znajdziesz numer śledzenia przesyłki, aby umożliwić śledzenie. W przypadku odbiorców numer śledzenia można znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki lub SMS-ie wysłanym przez Francja EMS - Chronopost. Jeśli kupiłeś towar online, możesz go znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub fakturze zakupu. Francja EMS - Chronopost zaleca również poproszenie nadawcy o udostępnienie go, jeśli powyższe opcje nie przyniosą rezultatu.

  Nadawcy muszą zacząć od sprawdzenia pokwitowania nadawcy, który zachowali jako dowód nadania przesyłki. Francja EMS - Chronopost wyśle również wiadomość e-mail z potwierdzeniem płatności za przesyłkę. Obejmuje to również kod śledzenia. Ostatnią deską ratunku jest zalogowanie się na swoje konto Francja EMS - Chronopost, a numer śledzenia znajdziesz w sekcji "Moje przesyłki" w strefie klienta.

  Francja EMS - Chronopost Status śledzenia

  Francja EMS - Chronopost zwraca różne statusy śledzenia w miarę przechodzenia paczki z jednego punktu kontrolnego do drugiego w podróży wysyłkowej. Poniższa tabela zawiera listę typowych stanów śledzenia i ich objaśnienia.

  Francja EMS - Chronopost Status śledzenia

  Znaczenie

  Paczka przygotowywana przez nadawcę.

  Nadawca skontaktował się z Francja EMS - Chronopost w celu zarezerwowania przesyłki i obecnie przygotowuje paczkę do odbioru.

  Sortowanie odbywa się w agencji wyjazdowej.

  Paczka została odebrana i dostarczona do placówki agencji Francja EMS - Chronopost w celu dalszego przetworzenia przed rozpoczęciem wysyłki.

  Paczka w tranzycie.

  Twoja paczka jest transportowana do najbliższego centrum przetwarzania Francja EMS - Chronopost.

  Odbiorca poinformowany SMS-em lub e-mailem.

  Odbiorca został poinformowany przez Francja EMS - Chronopost o tym, że wkrótce rozpocznie się podróż paczki na ostatniej mili. Powinni skorzystać z odbioru paczki.

  Przesyłka w trakcie dostarczania.

  Paczka Francja EMS - Chronopost jest już gotowa do doręczenia.

  Dostawa zakończona

  Paczka została pomyślnie dostarczona do odbiorcy.

  O firmie Francja EMS - Chronopost

  Francja EMS - Chronopost to francuska firma kurierska, która obsługuje paczki o wadze poniżej 30 kg. Została założona w 1985 roku przez La Poste w celu świadczenia szybkich paczek i usług kurierskich we francuskich obszarach metropolitalnych. Dziś nadal jest częścią Grupy La Poste, która jest własnością Geopost. Ta przynależność umożliwia Francja EMS - Chronopost dostęp do ponad 17 000 lokalnych punktów we Francji, w tym agencji, urzędów pocztowych i punktów odbioru.

  Od momentu powstania Francja EMS - Chronopost rośnie w siłę, zatrudniając obecnie ponad 5 000 pracowników, współpracując ze 100 agencjami i obsługując 12 hubów, co pozwala jej wysyłać przesyłki do wszystkich lokalizacji we Francji oraz do ponad 230 krajów i miejsc docelowych na całym świecie. Firma dostarcza prawie milion paczek dziennie we Francji, a w 2022 roku osiągnęła rekordową liczbę 230 milionów paczek w ciągu roku. Jej usługi obejmują ekspresową dostawę następnego dnia, dostawę żywności i produktów zdrowotnych oraz usługę dostawy poza domem.

  Jak skontaktować się z obsługą klienta Francja EMS - Chronopost

  Aby skontaktować się z zespołem obsługi klienta Francja EMS - Chronopost, skorzystaj z następujących kanałów.

  Metoda kontaktu

  Kontakt

  Dostępność

  Świergot

  @Francja EMS - ChronopostSAV

  24/7

  Posłaniec

  @Francja EMS - Chronopost

  24/7

  Infolinia

  +33 (0)969 391 391

  Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00 oraz w soboty od 8:00 do 12:00 (czasu paryskiego, z wyłączeniem świąt)

   

  Track all your parcels in one place.

  1240+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1240+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1240+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Przekształć swój
  Śledzenie przesyłki dzisiaj

  Chcesz zautomatyzować aktualizacje przesyłek lub poprawić wydajność dostaw? Dzięki potężnemu interfejsowi API TrackingMore będziesz mieć wszystkie narzędzia na wyciągnięcie ręki, aby przekształcić podróż klienta po zakupie.