Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Fransa EMS - Chronopost İzleme

Fransa EMS - Chronopost İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

 • Fransa EMS - Chronopostİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Fransa EMS - Chronopost İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Fransa EMS - Chronopost
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Fransa EMS - Chronopostİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme
Parça Fransa EMS - Chronopost paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Fransa EMS - Chronopost API desteği ile kayıtlı, ambalaj, EMS

Chronopost parsel ekspres teslimat önemli oyuncularından biri olan işletmeler ve bireyler dünya çapında 30 kg kadar. GeoPost iştiraki, holding ve La Poste hızlı parseller, Chronopost 3.500 çalışanı istihdam ve 2013 Chronopost Fransa taşınan 102.2 milyon paket 6 hub'ları dahil olmak üzere 80 operasyonel sitelerin bir ağ dayanmaktadır. Chronopost 230 ülkede Avrupa ve dünya çapında hizmet vermektedir. 1 Temmuz 2012 beri Chronopost Geopost sıfır toplam grup programına katılarak toplam karbon tazminat bir süreci başlatmıştır. Chronopost tamamen CO2 ve müşteriye ek maliyet olmadan tarafsız olmak ilk hızlı taşıyıcı olduğunu. Chronopost yıllık 2 milyon uluslararası paketleri destekler. Chronopost onun hizmetleri yordamlar hızlı geçiş izni sayesinde durumunu gümrük ve AEO (yetkili ekonomik operatör) olarak entegre. Tüm paketleri 140 kişi nereye Roissy adlı uluslararası hub üzerinden transit için Chronopost döner 24 7/7/24 onun paketi ile başa çıkmak için. Özel müşteri ve uluslararası hizmet uzmanlığı.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.İncelemek için tıklayın Fransa EMS - Chronopost