DSV Śledzenie

Bądź informowany o swojej logistyce DSV z TrackingMore. Uzyskaj aktualną lokalizację i status przesyłki DSV w czasie rzeczywistym.

dsv
  For businesses

  DSV branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  DSV tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free DSV tracking API
  For Shopify

  DSV tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Bądź informowany o swojej logistyce DSV z TrackingMore. Uzyskaj aktualną lokalizację i status przesyłki DSV w czasie rzeczywistym.

  Contents

  • DSV Śledzenie
  • O firmie DSV
  • DSV Usługa wysyłkowa
  • DSV Przesyłka kurierska
  • Jak śledzić DSV paczki
  • DSV Numer śledzenia
  • DSV Status śledzenia
  • DSV interfejs API śledzenia
  • Często zadawane pytania dotyczące śledzenia DSV
  • DSV Obsługa klienta

  DSV Śledzenie

  DSV tracking to usługa online świadczona przez firmę logistyczną DSV, która umożliwia osobom fizycznym i firmom śledzenie przesyłek.  W przypadku użytkowników indywidualnych usługa śledzenia DSV pomaga zarządzać ich oczekiwaniami dotyczącymi nadejścia paczek i zmniejsza niepewność. Niezależnie od tego, czy chodzi DSV śledzenie kurierów, śledzenie DSV kontenerów, śledzenie DSV drogach, czy DSV śledzenie lotnicze i morskie, śledzenie DSV zapewnia użytkownikom dane w czasie rzeczywistym o statusie ich paczek, lokalizacji, szacowanym czasie dostawy i nie tylko.

  System śledzenia przesyłek DSV zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs, który zwiększa możliwości firm. Dzięki śledzeniu DSV firmy mają wgląd w transport towarów i przesyłek. Pomaga to zoptymalizować trasy wysyłkowe, zminimalizować opóźnienia, obniżyć koszty i zwiększyć wydajność łańcucha dostaw. Ostatecznie przekłada się to na większą satysfakcję klientów.

  O firmie DSV

  Założona w 1976 roku firma DSV stała się globalnym graczem zatrudniającym 45 000 pracowników w branży logistycznej i transportowej. DSV jest firmą spedycyjną, skupiającą się na umieszczaniu i planowaniu przesyłek międzynarodowych. Obejmuje fracht lotniczy, morski, drogowy i kolejowy. Kompleksowe rozwiązania logistyczne DSV obejmują również odprawę celną, usługi magazynowe i dystrybucję, co stanowi efektywne zaangażowanie biznesowe w handlu międzynarodowym. Firma jest zaangażowana w zrównoważony rozwój, innowacyjność i wydajność, wzmacniając swoją pozycję jako kluczowego gracza w globalnej branży logistycznej.

  DSV Usługa wysyłkowa

  DSV Usługa wysyłkowa zapewnia klientom wydajność i niezawodność. Ma wiele opcji wysyłki, w tym lotniczą, morską, drogową i kolejową. Jeśli chodzi o ciężkie i ponadgabarytowe paczki, DSV Shipment oferuje transport projektowy w celu dostosowania do potrzeb swoich klientów. W przypadku pilnych potrzeb związanych z odbiorem paczek, wysyłka ekspresowa jest również zawarta w usłudze wysyłki DSV.

  DSV Rodzaje transportu

  DSV zapewnia różnorodne środki transportu, aby zaspokoić potrzeby wysyłkowe swoich klientów. Dodatkowo DSV oferuje usługi śledzenia przesyłek lotniczych, morskich, drogowych i kolejowych.

  • Fracht lotniczy

  Usługa frachtu lotniczego oferuje samoloty czarterowe w pełni i częściowo czarterowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Niezliczone codzienne trasy żeglugowe na całym świecie zapewniają nieprzerwaną wysyłkę dla wszelkich pilnych potrzeb. Nadaje się dla klientów do transportu produktów o wysokiej wartości w krótkim czasie.

  • Fracht morsko-lotniczy

  Jeśli klienci uważają, że wysyłka morska jest powolna, ale przesyłka lotnicza jest droga, połączenie frachtu morskiego i lotniczego może być właściwą opcją wysyłki. Multimodalny transport frachtu morsko-lotniczego może obniżyć do 40% kosztów frachtu lotniczego i zaoszczędzić do 50% czasu wysyłki morskiej.

  • Transport naziemny

  DSV zapewnia wysyłkę drogową w Europie, Ameryce Północnej, Afryce Południowej i niektórych krajach Bliskiego Wschodu. Obejmuje przesyłki całopojazdowe, przesyłki częściowe i przesyłki drobnicowe. Zwykle transport drogowy umożliwia transport krajowy i wysyłkę do krajów sąsiednich w ciągu jednego do dwóch dni.

  • Transport kolejowy

  Kolejowy transport towarowy jest zrównoważoną i wydajną alternatywą dla frachtu lotniczego i morskiego. Środki bezpieczeństwa, takie jak sprzęt zabezpieczający przed kradzieżą i schowki kontenerowe, poprawiają bezpieczeństwo.  DSV Insurance oferuje spersonalizowane rozwiązania ubezpieczeniowe dla klientów. Fracht kolejowy jest bardzo popularny w przypadku przesyłek na terenie Europy.

  • Transport kolejowo-drogowy

  DSV Multimodalna Europa to połączenie transportu kolejowego i drogowego w Europie. Codzienne wyjazdy umożliwiają elastyczną i szybką dostawę. Ponadto kolejowy transport multimodalny może zmniejszyć wpływ złej pogody i korków.

  DSV Przesyłka kurierska

  DSV świadczy różnorodne usługi śledzenia, zaspokajając różnorodne potrzeby. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące trzech opcji wysyłki kurierskiej.

  Usługa wysyłkowa

  Opis:__________

  Obowiązujący obszar

  Czas dostawy

  Usługa śledzenia

  XPress (Drukarka XPress)

  Odpowiedni dla klientów, którym zależy na czasie

  Wysyłka międzynarodowa i wysyłka krajowa

  · 1-4 dni robocze

  · Dostawa następnego dnia do centrów handlowych w Europie i Ameryce Północnej

  · Śledzenie online jest dostępne

  · Alerty i powiadomienia o wysyłce są dostarczane

  XPress Ekonomiczny

  Odpowiedni dla klientów preferujących niedrogie rozwiązania wysyłkowe w porównaniu z Xpress

  1-6 dni roboczych

  Usługa specjalna XPress

  Odpowiedni dla klientów z pilnymi potrzebami dostawy

  Dostawa tego samego dnia

  Brak dostępnych

   

  Usługi online Xpress oferują wszechstronną funkcjonalność za pośrednictwem myDSV, w której użytkownicy mogą rezerwować przesyłki, śledzić paczki i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o opóźnionych przesyłkach. Dodatkowo klienci mają tę zaletę, że mają dostęp do szczegółowych raportów wysyłkowych za pomocą Xpress, co pomaga w analizie ich operacji logistycznych.

  Jak śledzić DSV paczki

  Możesz śledzić swoje DSV paczki na różne sposoby. Z wytycznymi dotyczącymi śledzenia przesyłek DSV możesz zapoznać się poniżej.

  • Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej

  DSV tracking page

  Aby śledzić przesyłkę na oficjalnej stronie DSV, możesz wykonać następujące kroki:

  1. Odwiedź stronę internetową DSV

  Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do oficjalnej strony DSV.

  1. Przejdź do sekcji Śledzenie:

  Poszukaj sekcji "Track & Trace" na stronie internetowej. Jest to zwykle widoczne na stronie głównej.

  1. Wprowadź numer śledzenia DSV:

  Wpisz swój unikalny numer śledzenia paczki DSV w odpowiednim polu. Ten numer śledzenia jest zwykle podawany podczas dokonywania przesyłki.

  1. Rozpocznij śledzenie:

  Kliknij przycisk "Śledź", aby rozpocząć śledzenie procesu DSV paczki.

  1. Zobacz status paczki:

  Witryna wyświetli wtedy najnowszy status i lokalizację Twojej paczki. Możesz również uzyskać dodatkowe informacje, takie jak szacowany czas dostawy i odpowiednie punkty tranzytowe.

  DSV tracking status page

  • Przez TrackingMore

  TrackingMore tracking page

  Możesz również śledzić swoje DSV paczki na stronie internetowej TrackingMore. Postępując zgodnie z poniższymi krokami, możesz poznać aktualny status swojej DSV paczki.

  1. Odwiedź TrackingMore stronę internetową:

  Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do TrackingMore witryny.

  1. Wybierz DSV jako przewoźnika:

  Na stronie głównej TrackingMore znajdź opcję "Przewoźnicy". Wyszukaj "DSV" w odpowiednim polu. Przekieruje Cię na stronę śledzenia DSV

  1. Wprowadź numer śledzenia DSV:

  Po wybraniu DSV jako przewoźnika, wpisz swój unikalny numer śledzenia paczki DSV w odpowiednim polu.

  1. Rozpocznij śledzenie:

  Kliknij przycisk "Śledź", aby rozpocząć proces śledzenia przesyłki DSV.

  1. Wyświetlanie statusu paczki

  Aktualny status i lokalizacja Twojej DSV paczki zostanie wyświetlona na stronie internetowej. Będziesz mógł zobaczyć aktualizacje w czasie rzeczywistym i wszelkie istotne informacje o transporcie.

  TrackingMore tracking page

  TrackingMore wyróżnia się jako silna platforma śledzenia przesyłek innych firm, umożliwiająca użytkownikom śledzenie maksymalnej liczby paczek do 50 w jednym wyszukiwaniu. Tymczasem efektywne jest to, że możesz śledzić status paczek z 1205 firm spedycyjnych obsługiwanych przez TrackingMore.

  DSV Numer śledzenia

  Numer śledzenia DSV to unikalny identyfikator przypisany do każdej przesyłki lub paczki obsługiwanej przez DSV. Umożliwia klientom monitorowanie i śledzenie statusu i lokalizacji ich przesyłek w czasie rzeczywistym.

  Formaty i przykłady numeru śledzenia DSV

  Istnieją różne formaty numerów śledzenia DSV. Zwykle składa się z cyfr lub łączy się z literami i cyframi w niektórych sytuacjach.  Możesz również sprawdzić kilka przykładów poniżej:

  -HKG1132478

  -1ZF0A0870499379527

  -6600700122591119

  -40257145950217501184

  Zwykle, gdy otrzymujesz paczki, fizyczna etykieta wysyłkowa dołączona do paczki zawiera numer śledzenia DSV. Ponadto wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki zwykle zawiera szczegółowe informacje o numerze śledzenia, zapewniając bezproblemowe śledzenie zamówienia.

  DSV Status śledzenia

  Prosimy o zapoznanie się ze statusem śledzenia każdego DSV przed śledzeniem DSV paczek. Informacje można sprawdzić w poniższej tabeli.

  Stan

  Nuta

  Zarezerwowane/Kreacja

  Nadawca rezerwuje DSV przesyłkę z informacjami o wysyłce.

  Pick-up

  DSV odebrał paczkę

  W tranzycie

  Paczka jest aktywnie przemieszczana przez sieć transportową.

  Przyjazd

  Przesyłka DSV dotarła do miejsca przeznaczenia.

  Do doręczenia

  Paczka DSV jest w drodze, aby zostać dostarczona do miejsca docelowego.

  Dostarczane

  Paczki DSV zostały pomyślnie dostarczone do odbiorcy.

  Wyjątek

  Występuje, gdy przesyłka DSV jest nietypowa, np. opóźniona, problematyczna lub wyjątkowa Ten stan może wskazywać na opóźnienie lub inne problemy.

  DSV interfejs API śledzenia

  DSV śledzenie ma szerokie zastosowanie nie tylko do indywidualnych potrzeb śledzenia, ale także do firm.  DSV zapewnia firmom interfejs API do śledzenia przesyłek, umożliwiając integrację śledzenia logistyki z ich stroną internetową lub systemami. Pozwala użytkownikom biznesowym uzyskać śledzenie paczek w czasie rzeczywistym i poprawić widoczność w całym procesie wysyłki. DSV interfejs API śledzenia obejmuje różne rodzaje transportu, takie jak fracht lotniczy, fracht morski, przesyłka drogowa na terenie Europy, transport kolejowy i Xpress. Podczas gdy DSV Webhook obejmuje przesyłkę lotniczą, fracht morski, transport drogowy (UE) i transport kolejowy. Wystąpią jednak pewne braki podczas korzystania z DSV interfejsu API do śledzenia. Na przykład za każdym razem możesz śledzić tylko jedną paczkę. Aby uniknąć tych ograniczeń, należy korzystać z zaawansowanych interfejsów API śledzenia innych firm, takich jak TrackingMore.

  Dlaczego zamiast tego powinienem używać TrackingMore API?

  Oto kilka korzyści, z których możesz skorzystać, wybierając interfejs API śledzenia TrackingMore.

  1. Zintegrowane informacje o śledzeniu 1205 przewoźników: dla klientów, którzy korzystają z wielu przewoźników, znacznie wygodniej jest korzystać z interfejsu API śledzenia TrackingMore celu śledzenia paczek od różnych przewoźników w tym samym czasie.
  2. Automatyczne wykrywanie nieznanych przewoźników: TrackingMore API może automatycznie wykrywać przewoźników, co jest bardzo pomocne dla tych użytkowników, którzy mają listę numerów śledzenia bez znajomości konkretnych dostawców usług logistycznych.
  3. 99,9%+ czasu pracy API: zapewnia niezmiennie niezawodne śledzenie, co ma kluczowe znaczenie dla utrzymania wysokich standardów usług.
  4. Reakcja klienta 24/7: TrackingMore globalny zespół obsługi klienta jest online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, umożliwiając terminową pomoc i gwarantując użytkownikom sprawne działanie ich firmy.

  Nie wahaj się założyć konta TrackingMore, aby rozpocząć swoją przygodę ze śledzeniem przesyłki.

  Często zadawane pytania dotyczące śledzenia DSV

  • Co mogę zrobić, jeśli śledzenie DSV nie jest aktualizowane?

  Jeśli śledzenie DSV nie jest aktualizowane, możesz skontaktować się z obsługą klienta DSV, a pomoc techniczna DSV jest dostępna, aby szybko rozwiązać problemy. Możesz także skorzystać z alternatywnych usług śledzenia, takich jak TrackingMore.  Ponieważ istnieje więcej niż jeden interfejs API śledzenia DSV dla różnych platform, a TrackingMore interfejs API jest utrzymywany przez zespół IT TrackingMore niezależnie. Dane w TrackingMore API mogą być normalne, gdy coś złego stanie się ze śledzeniem DSV.

  • Co to jest dostawa DSV?

  Dostawa DSV obejmuje transport i dostawę towarów lub przesyłek świadczonych przez DSV usługi logistyczne. Obejmuje fracht lotniczy, fracht morski, transport lądowy i inne, w zależności od konkretnych potrzeb klienta.

  • Jak długo trwa dostawa DSV?

  Czas dostawy różni się w zależności od różnych metod wysyłki. W przypadku przesyłek krajowych trwa to zwykle 1-6 dni. Jeśli chodzi o dostawy międzynarodowe, fracht lotniczy jest najszybszy, zajmując około 5-15 dni roboczych w przypadku frachtu lotniczego i 15-90 dni w przypadku transportu morskiego.

  • W ilu krajach DSV?

  DSV to globalna firma logistyczna działająca w ponad 80 krajach.  Tymczasem usługi śledzenia DSV obejmują również cały świat, co może dostosować potrzeby klientów z różnych regionów, takich jak śledzenie DSV RPA, śledzenie DSV Australii, śledzenie DSV Pakistanie i inne.

  DSV Obsługa klienta

  DSV obsługa klienta oferuje niezawodne wsparcie i wiedzę specjalistyczną podczas całej podróży logistycznej. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie informacji o śledzeniu paczki lub zapytasz o usługę śledzenia DSV, możesz skontaktować się z DSV obsługą klienta za pośrednictwem różnych kanałów, jak poniżej.

  Metoda kontaktu

  Kanał

  Godziny pracy

  Zapytanie online

  https://www. DSV.com/pl/pomoc-i-kontakt

  24/7

  Biuro lokalne

  https://www. DSV.com/pl/support/find-DSV

  W zależności od różnych oddziałów  Track all your parcels in one place.

  1205+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1205+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1205+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Zoptymalizuj swoje
  Podróż klienta po zakupie

  Niezależnie od tego, czy chcesz automatycznie aktualizować status przesyłki, czy tworzyć szanse sprzedaży, mamy wszystkie potrzebne narzędzia.