Birleşik Arap Emirlikleri Mesaj İzleme

Parça ile Arap Emirlikleri mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya ile Arap Emirlikleri mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   RR230060493AE
Track

Birleşik Arap Emirlikleri Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Birleşik Arap Emirlikleri Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Birleşik Arap Emirlikleri Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça ile Arap Emirlikleri mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya ile Arap Emirlikleri mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Emirates sonrası grup, uzun vadeli ve orta vadeli planlama kendi posta İşletme Bölümü ve iştirakleri, Wall Street Satım Merkezi ve elektronik belgeleri merkezi oluşan yönetir. Emirates grubu sonrası sürekli posta hizmetleri ve küresel posta Hizmetleri, postane den 115 postaneleri sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini ve sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı kalarak amacı ile tahrik, bir ağ üzerinden birden çok hizmet veren tek dükkanlar yapma odaklanarak son Trendler uygun çözümler sağlamak için çalışmaktadır. Grup posta ve posta olmayan Kategoriler altında kaliteli hizmet sunmaktadır. Posta Hizmetleri kişiselleştirilmiş posta çözümleri, yerel ve uluslararası Ekspres posta, ulusal ve uluslararası Kurye Hizmetleri, para transferi sağlar (anında nakit hizmet ve UPU ' s uluslararası finansal sistem). Non-posta Hizmetleri içinde grup prtnership devlet kurumları ve özel sektör şirketleri ile hayati toplum hizmetleri sunmaktadır. Prtfolio, Devlet Hizmetleri, hizmet programı fatura ödeme hizmetleri, finansal hizmetler, seyahat hizmetleri içerir. Grup şirketler dahil reklam tanıtım pulları ve posta yoluyla pazarlama çözümleri benzersiz bir hizmet sunuyor.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın