Hong Kong Post Śledzenie

Śledź swoje Hong Kong Post pakietów w czasie rzeczywistym i uzyskaj najnowsze aktualizacje statusu śledzenia z TrackingMore. Zacznij tylko od identyfikatora śledzenia.

hong-kong-post
  For businesses

  Hong Kong Post branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Hong Kong Post tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Hong Kong Post tracking API
  For Shopify

  Hong Kong Post tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Śledź swoje Hong Kong Post pakietów w czasie rzeczywistym i uzyskaj najnowsze aktualizacje statusu śledzenia z TrackingMore. Zacznij tylko od identyfikatora śledzenia.

  Contents

  • Hong Kong Post Śledzenie
  • Jak mogę śledzić moją przesyłkę Hong Kong Post?
  • Hong Kong Post Numer śledzenia
  • Hong Kong Post Status śledzenia
  • O firmie Hong Kong Post
  • Jak skontaktować się z obsługą klienta Hong Kong Post

   

  Hong Kong Post Śledzenie

  Będąc oficjalnym dostawcą usług pocztowych w Hongkongu, Hong Kong Post obsługuje większość krajowych i międzynarodowych listów, paczek i listów poleconych na wyspie. W związku z tym świadczenie niezawodnych usług śledzenia dobrze wpisuje się w dążenie organizacji do oferowania wzorowej obsługi wszystkim swoim klientom. Dzięki Hong Kong Post śledzeniu możesz poznać miejsce pobytu swoich przedmiotów, gdy są one wysyłane lokalnie oraz do iz ponad 200 międzynarodowych miejsc docelowych, z którymi ta usługa pocztowa łączy Hongkong.

  Hong Kong Post śledzenie jest również możliwe dzięki wykorzystaniu platformy innej firmy z zaawansowanymi możliwościami śledzenia, takimi jak TrackingMore. Ten artykuł ma na celu nauczenie Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o procesie śledzenia paczek Hong Kong Post za pomocą zastrzeżonych metod dostarczanych przez firmę świadczącą usługi pocztowe i za pośrednictwem TrackingMore.

  Jak mogę śledzić moją przesyłkę Hong Kong Post?

  Śledzenie paczek Hong Kong Post jest kluczem do zapewnienia spokoju ducha podczas procesu wysyłki i dobrego zaplanowania harmonogramu, aby zapewnić pomyślną dostawę. Możesz śledzić swoje Hong Kong Post przesyłek za pośrednictwem następujących kanałów.

  • Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Hong Kong Post

  Odwiedzając oficjalną stronę Hong Kong Post, otwierasz się na wiele ważnych narzędzi, które pomogą poprawić Twoje wrażenia z wysyłki lub oczekiwania na paczkę za pośrednictwem tego kuriera pocztowego. Jednym z nich jest narzędzie do śledzenia paczek na stronie internetowej. Możesz go użyć do śledzenia swoich przesyłek, wykonując poniższą procedurę.

  • Otwórz oficjalną stronę Hong Kong Post.
  • Na stronie głównej, po prawej stronie, kliknij opcję "Track and Trace" z listy menu.
  • Po załadowaniu strony śledzenia wprowadź identyfikator śledzenia paczki (możesz wprowadzić maksymalnie 30 numerów śledzenia).
  • Przejdź krok weryfikacji i kliknij przycisk "Śledź".
  • Hong Kong Post pobierze raport śledzenia elementu i wyświetli go po odświeżeniu.
  • Za pośrednictwem aplikacji mobilnej Hong Kong Post

  Hong Kong Post umożliwiła również śledzenie paczek w podróży za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej do pobrania i używania na urządzeniach z systemem iOS, Android i Huawei. Możesz uzyskać najnowszy status śledzenia przesyłki za pomocą aplikacji, postępując zgodnie z poniższym procesem.

  • Pobierz i zainstaluj aplikację mobilną Hong Kong Post.
  • Uruchom aplikację i dotknij ikony "Śledzenie", aby przekierować na stronę śledzenia.
  • Wprowadź kod śledzenia przesyłki i kliknij przycisk wyszukiwania na klawiaturze.
  • Pełny raport śledzenia paczki zostanie wyświetlony na nowym ekranie.
  • Przez TrackingMore (potężna platforma innej firmy)

  TrackingMore to renomowana, niezależna platforma do śledzenia przesyłek, której zaufali użytkownicy na całym świecie, aby pomóc im śledzić ruchy ich paczek. Ta strona internetowa obsługuje również śledzenie Hong Kong Post i pomaga uzyskać dostęp do aktualnych informacji na temat maksymalnie 50 paczek jednocześnie. Aby użyć TrackingMore, postępuj zgodnie z tym przepływem pracy.

  • Przejdź do witryny TrackingMore w zaufanej przeglądarce.
  • Kliknij opcję "Przewoźnicy" u góry strony głównej.
  • Na wyświetlonej liście przewoźników wyszukaj Hong Kong Post za pomocą pola wyszukiwania i wybierz pasujący wynik.
  • Wpisz numer śledzenia paczki w polu śledzenia na następnej stronie i kliknij "Śledź", aby rozpocząć.
  • Poczekaj chwilęTrackingMore aż wypełni wyniki śledzenia, aby wyświetlić je na nowej stronie.

  Główną zaletą korzystania z TrackingMore w porównaniu z jakąkolwiek inną metodą śledzenia paczek Hong Kong Post jest to, że umożliwia śledzenie przedmiotów obsługiwanych przez innych dostawców usług logistycznych. TrackingMore łączy się z globalną siecią przewoźników 1240, ułatwiając śledzenie wielu przewoźników w jednym miejscu. Dzięki tej platformie możesz mieć oko na wszystkie swoje przesyłki na tej samej stronie internetowej, bez konieczności przełączania się na poszczególne platformy przewoźników, które często są powolne w szczycie sezonu zakupowego.

  TrackingMore opracował również interfejs API do śledzenia, który ma pomóc dostawcom usług logistycznych, rynkom internetowym, witrynom e-commerce i innym firmom, które chcą mieć oko na swoje przesyłki, zintegrować informacje o śledzeniu ze swoimi systemami. Wdrożenie tego rozwiązania łączy Twoją firmę z 1240 przewoźnikami za pośrednictwem jednego interfejsu API, eliminując potrzebę konfigurowania każdego interfejsu API przewoźnika.

  Hong Kong Post Numer śledzenia

  Numer śledzenia to jedyny w swoim rodzaju kod przypisany do paczki przez firmę spedycyjną, który pomaga ją zidentyfikować podczas podróży z miejsca nadania do miejsca przeznaczenia. Hong Kong Post numery śledzenia służą podobnemu celowi i są również wykorzystywane przez klientów do śledzenia miejsca pobytu ich przesyłek i dotyczących ich zdarzeń związanych z wysyłką.

  Hong Kong Post numery śledzenia mają unikalny format alfanumeryczny składający się z 13 znaków. Te numery śledzenia składają się z dwóch liter na początku i na końcu, zawierających dziewięć cyfr pomiędzy nimi. Warto zauważyć, że Hong Kong Post dostępne są również 14-znakowe numery śledzenia. Poniżej znajdują się przykłady numerów śledzenia Hong Kong Post wyłącznie w celach ilustracyjnych.

  -LB584398546HK

  -EA367100345HK

  -LP058258549HK

  Znalezienie numeru śledzenia paczki Hong Kong Post jest tak proste, jak sprawdzenie wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki wysłanej przez Hong Kong Post. Jeśli oczekujesz, że produkty kupione online zostaną dostarczone, możesz sprawdzić numer śledzenia na fakturze zakupu lub w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Poproszenie sprzedawcy lub nadawcy o udostępnienie Ci go jest również inną realną opcją. Inną alternatywą jest zalogowanie się na swoje konto Hong Kong Post i sprawdzenie przesyłek.

  Nadawcy mogą znaleźć numer śledzenia na potwierdzeniu wysyłki wystawionym przez Hong Kong Post podczas płacenia za przesyłkę. Zalogowanie się na swoje konto Hong Kong Post i przejrzenie przesyłek pozwoli Ci również poznać numer śledzenia paczki.

  Hong Kong Post Status śledzenia

  Hong Kong Post statusy śledzenia to komunikaty wyświetlane w raporcie śledzenia podczas wyszukiwania postępu wysyłki paczki za pomocą narzędzia Hong Kong Post Track and Trace. Poniższa tabela przedstawia niektóre z najczęstszych statusów śledzenia przez tego kuriera pocztowego i ich znaczenie.

  Hong Kong Post Status śledzenia

  Znaczenie

  Wysłany.

  Klient opłacił przesyłkę i nadał paczkę w placówce Hong Kong Post.

  Przybył do centrum przetwarzania.

  Paczka została zeskanowana w zakładzie przetwarzania Hong Kong Post.

  Proces zakończony przed wyjazdem.

  Po przetworzeniu i posortowaniu towar jest teraz gotowy do wysyłki z zakładu Hong Kong Post do miejsca przeznaczenia.

  Przekazany przewoźnikowi/Odszedł do miejsca przeznaczenia.

  Hong Kong Post przekazał paczkę międzynarodowemu partnerowi transportowemu, który wyśle ją do kraju docelowego.

  Przybył do centrum przetwarzania (wewnętrznego urzędu wymiany).

  Przesyłka jest przetwarzana w punkcie wjazdu w kraju docelowym.

  Przedstawione organom celnym.

  Urzędnicy celni w kraju docelowym otrzymali przedmiot do kontroli.

  Przetrzymywany przez urząd celny.

  Paczka jest nadal sprawdzana przez urzędników celnych w kraju docelowym.

  Zwolniony z odprawy celnej.

  Przedmiot spełnił wszystkie wymagania importowe i zostanie dopuszczony do wjazdu do kraju docelowego.

  Zwolnione z odprawy celnej/Wysłane z centrum przetwarzania (wewnętrzny urząd wymiany).

  Paczka zostanie przewieziona z lotniska do najbliższego biura dostawy partnera przewoźnika.

  Przybył do biura dostawy.

  Paczka została dostarczona do biura doręczeń i zeskanowana przed rozpoczęciem podróży ostatniej mili.

  Dostarczane.

  Odbiorca pomyślnie odebrał paczkę.

  O firmie Hong Kong Post

  Hong Kong Post jest oficjalnym dostawcą usług pocztowych w Hongkongu. Został założony w 1841 roku, aby służyć kupcom, którzy handlowali w pobliżu Victoria Harbour po tym, jak skarżyli się na brak usług pocztowych. Hong Kong Post oferuje przede wszystkim międzynarodową i krajową dostawę listów, paczek i listów poleconych. Inne usługi, które oferuje, to m.in. sprzedaż znaczków pocztowych i filatelistyki oraz pobieranie opłat za rachunki za media w imieniu agencji państwowych.

  Od 1877 roku Hong Kong Post jest oficjalnym członkiem Światowego Związku Pocztowego, co pomogło mu utrzymać najwyższe standardy usług pocztowych. W ostatnim czasie, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów, Hong Kong Post wprowadził innowacje, aby uwzględnić usługi dostawy e-commerce. Hong Kong Post posiada również unikalną usługę EC-GET, która pozwala odbiorcom wybrać punkt odbioru poczty zamiast dostawy do domu. Hong Kong Post prowadzi również iKioski, które są zautomatyzowanymi kioskami do samoobsługowej wysyłki i zakupu opłat pocztowych.

  Jak skontaktować się z obsługą klienta Hong Kong Post

  Jeśli masz jakiekolwiek ogólne pytania lub skargi, możesz skontaktować się z obsługą klienta Hong Kong Post za pośrednictwem następujących oficjalnych kanałów.

  Typ problemu

  Metoda kontaktu

  Kontakt

  Ogólne zapytanie ofertowe

  Telefon

  (852) 2921 2222

  Faks

  (852) 2868 0094

  E-mail

  [email protected]

  Zapytanie i reklamacja

  E-mail

  Znaczki i filatelistyka:[email protected]

  Śledzenie poczty:[email protected]

  Inne:[email protected]

  Formularz opinii klienta

  https://www.hongkongpost.hk/en/contact_us/customer_feedback_form/index.html

   

  Track all your parcels in one place.

  1240+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1240+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1240+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.6
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Przekształć swój
  Śledzenie przesyłki dzisiaj

  Chcesz zautomatyzować aktualizacje przesyłek lub poprawić wydajność dostaw? Dzięki potężnemu interfejsowi API TrackingMore będziesz mieć wszystkie narzędzia na wyciągnięcie ręki, aby przekształcić podróż klienta po zakupie.