Hong Kong Post İzleme

Parça Hong Kong Post paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Hong Kong Post API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   RD026934022HK
Track

Hong Kong Post branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Hong Kong Post tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Hong Kong Post tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >

1841 yılında kurulan, Hongkong posta gurur mirası ve Hong Kong topluma hizmet için uzun bir geçmişe sahiptir. Ticaret bir fon 1995 yılında beri faaliyet, Hongkong posta kendisini dinamik, müşteri odaklı ve pazar odaklı hizmet örgüt olarak yeniden başardı. Bizim geniş perakende ve dağıtım şebekeleri ve güçlü bir marka yararlanarak, aynı zaman yeni pazarlara çeşitlendirilmesi, lojistik tedarik zinciri Hizmetleri geniş ve kapsamlı bir dizi sunmak için geleneksel posta Servisi büyümüştür. Posta hizmetleri erişilebilir, güvenilir ve para için değer sağlamak için rehin. Umarım bu Anasayfa sadece posta hizmetleri ve ürünleri, ama aynı zamanda kurumsal amacımız, vizyon, misyon ve değerler ilgili bilgilere erişmek için kullanıcı dostu ve etkileşimli araçları sağlayacaktır. Ayrıca, hatta bizim özel olarak seçilmiş Hatıra Eşyası, posta üstünde satın almak ve filatelik ürünlerin bizim ShopThruPost Alışveriş Merkezi aracılığıyla yapabilirsiniz.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Optimize edin
Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.