Japonya Post İzleme

Menşe/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Japonya post API desteği ile kayıtlı, ambalaj, EMS almak parça Japonya posta paketleri çevrimiçi

japan-post
  Deneyin:  EE194371102PH
  Deneyin:  EE194371102PH
  For businesses

  Japonya Post branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Japonya Post tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free API key >
  For Shopify

  Japonya Post tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Menşe/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Japonya post API desteği ile kayıtlı, ambalaj, EMS almak parça Japonya posta paketleri çevrimiçi

  Contents

  • 1.Tek tıklamayla sorgu
  • 2. Otomatik hatırlatma
  • 3.Uluslararası Parsel kolayca control
  • 1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu
  • 2. API Fonksiyonlar
  • 3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Japonya Japonya, 2003-2007 uygulamasından varolan bir devlete ait şirket, sunan posta ve paket Dağıtım Hizmetleri, bankacılık hizmetleri ve hayat sigortası gönderiniz. 400. 000'den fazla çalışanı vardı ve 24,700 postane Japonya boyunca koştu ve ulus oldu ' s en büyük işveren. Japon Hükümeti çalışanların üçte biri Japonya Post için çalıştı. 2005 itibariyle, şirketin başkanı Masaharu Ikuta yapıldı., eski dünya başkanı Mitsui O.S.K. satırları Ltd Japonya Post koştu ' s en büyük posta tasarruf sistemi ve genellikle kişisel tasarruf dünyada en büyük sahibi olduğu söylendi: ile ¥ 224 trilyon (2.1 trilyon dolar) yū-cho tasarruf hesapları ve ¥ 126 trilyon (1.2 trilyon dolar) onun kampo hayat sigortası hizmetleri ev varlıklar, ev varlıklar, Japonya'da ev varlıklar yüzde 25'i kendi holdings hesap. Japonya Post Ayrıca, (beşte biri), Devlet Tahvili şeklinde Japon ulusal borç yaklaşık 140 trilyon ¥ düzenledi. 1 Ekim 2007 tarihinde Japonya Post 2005 genel seçim tarafından yerleşmiş oldu şiddetli siyasi tartışmanın ardından özelleştirilerek. Sonra özelleştirme, Japonya sonrası Grup şirketleri posta iş ameliyat. 2010, yılında özelleştirme beklemeye aldı ve Japon Maliye Bakanlığı % 100 hissedarı hala.


  TrackingMore Öne çıkan özellikler

  1.Tek tıklamayla sorgu

  Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

  2. Otomatik hatırlatma

  Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

  3.Uluslararası Parsel kolayca control

  Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


  TrackingMore işletme fonksiyonları

  Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

  1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

  Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

  Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

  2. API Fonksiyonlar

  TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

  3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.  Track all your parcels in one place.

  1136+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1136+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1136+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.