Kore Mesaj İzleme

Kore mesaj API kayıtlı, parsel, EMS desteği veya parça Kore, Güney mesaj paketleri çevrimiçi almak kökeni/hedefleri takip numarası ile bilgi tek bir yerde izleme

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   EG507356988KR
Track

Kore Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Kore Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Kore Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >

Kore EPost, Güney Kore, ulusal posta Servisi Bilim Bakanlığı, ICT ve gelecek planlama, eski bilgi Ekonomi Bakanlığı 2013 e kadar yetkisi altında olduğunu. Kore yazı, posta Servisi, posta bankacılık ve sigorta hizmetleri sorumlu olduğunu. Onun Merkezi Gwanghwamun Post Office, Sejongno Seul MIC bina yakınındaki olup. Ürünler sunan veya kullanıcıya hizmet ve diğer bilgileri tekniği aracı ile Kore mesaj kümesi tarafından ticaret siber pazar yeri. Siber sonrası portal sitesi mesaj hizmeti rahatça ve güvenle sunuyor posta, kargo, alışveriş, EMS, postane ziyaret etmeden Postane yolu ile enterne hizmet sağlamak açık pazar gibi. EPOST ePOST Hizmetleri, kullanabilecek ve yakın gelecekte müşteri hizmet geliştirme için sürekli bilgi tekniği birleştiren yeni hizmetler geliştirmek ve yeni postane modeli Internet kez fark bir tümleşik hesap (kimliği ve parola) sunar. 24 saat ve 365 gün kesintisiz hizmet yerine postane için ve çeşitli iş bağlantı sonrası net. Bu nedenle herhangi bir kısıtlama, zaman ve mekan internet olup olmadığını her zaman, sen ePOST herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Optimize edin
Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.