Pakistan Mesaj İzleme

Parça Pakistan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Pakistan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   UMS38199804
Track

Pakistan Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Pakistan Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Pakistan Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Pakistan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Pakistan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Pakistan postane alt kıtasında en eski devlet daireleri biridir. 1947'de mesaj bölümü & Telegraph gibi işleyen başladı. 1962 yılında bu telgraf ve telefon ayrı ve bağımsız bir iliştirilmiş departman olarak çalışmaya başladı. Pakistan sonrası her kuytu ve ağ yaklaşık 13.000 postane ülkenin posta hizmetleri sağlamaktadır. Pakistan posta teslim Hizmetleri yaklaşık 20 milyon hane ve işletmeler için kamu hizmeti olmadan herhangi bir maliyet hususlar olarak sağlamaktadır. Geleneksel rolüne ek olarak, Pakistan sonrası da adına il ve Federal hükümetler arası hangi takma tasarruf banka, posta hayat sigortası, vergi toplama, toplama elektrik, su, Sui gaz ve telefon faturaları dahil, ajans işlevleri gerçekleştirir. Pakistan mesaj evrensel posta hizmeti ağ posta, para ve malzeme kullanımı insan, süreç ve teknoloji ve yenilikçi ürün teklifleri ile uygun maliyetle güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için evrensel posta Birliği (UPU) stratejisi ile uyum içinde de sağlamaktadır.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
Değerlendirme -leri

Overall rating
4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın