PostNL Uluslararası İzleme

Trackingmore ile dünyanın her yerinden postnl paketlerinizi takip edin! Takip numaranızı girin ve gönderinizin durumuyla ilgili gerçek zamanlı güncellemeler alın.

postnl-parcels
  For businesses

  PostNL Uluslararası branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free
  For developers

  PostNL Uluslararası tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free PostNL Uluslararası tracking API
  For Shopify

  PostNL Uluslararası tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App
  Trackingmore ile dünyanın her yerinden postnl paketlerinizi takip edin! Takip numaranızı girin ve gönderinizin durumuyla ilgili gerçek zamanlı güncellemeler alın.

  Contents

  • 1.Tek tıklamayla sorgu
  • 2. Otomatik hatırlatma
  • 3.Uluslararası Parsel kolayca control
  • 1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu
  • 2. API Fonksiyonlar
  • 3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Uzun süre, PostNL Hollanda yalnızca posta şirketiydi. PostNL iki büyük TNT bölümler, posta ve apart büyüyen hızlı, daha, her kendi stratejileri ile. 2011, TNT Express ayrılmış ve posta şirket PostNL devam etti. Harfler, parsel ve her şeyi mektuplar ve paketler ilgili fırsatlar bir şirketiz. Belçika, Lüksemburg, İngiltere, Almanya ve İtalya'da çalışıyoruz. Nerede dijital uygulamaların günlük hayatımızda giderek önemli bir rol oynamak bir dünyada yaşıyoruz. Bu Hizmetleri çok hızlı bir şekilde geliştirmek. Bizim yaratıcılık sürekli Gönderenler ve alıcılar bağlanmak için yeni yollar düşünmek için iyi kullanmak için koydum. Biz e-posta 200 yıldan fazla Hollanda ve yurt içinde teslim oldu. Biz online dünya ve fiziksel arasında önemli bir bağlantı vardır. Benelüks ülkeleri içinde en büyük ağ harfler, parsel ve e-ticaret var. Akıllı ağlar ve dijital uygulamaları bizim kombinasyonları bize değerli çözümler ile müşterilerimize sunmak etkinleştirin.


  TrackingMore Öne çıkan özellikler

  1.Tek tıklamayla sorgu

  Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

  2. Otomatik hatırlatma

  Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

  3.Uluslararası Parsel kolayca control

  Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


  TrackingMore işletme fonksiyonları

  Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

  1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

  Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

  Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

  2. API Fonksiyonlar

  TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

  3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.  Track all your parcels in one place.

  1272+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1272+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1272+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Dönüştürün
  Bugün Gönderi Takibi

  Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.