SpeedPAK İzleme

SpeedPAK, eBay'in entegre kargo hizmetidir. SpeedPAK'lardan ve TrackingMore'un güvenilir takip hizmetlerinden haberdar olun.

speedpak
  For businesses

  SpeedPAK branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free
  For developers

  SpeedPAK tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free SpeedPAK tracking API
  For Shopify

  SpeedPAK tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App
  SpeedPAK, eBay'in entegre kargo hizmetidir. SpeedPAK'lardan ve TrackingMore'un güvenilir takip hizmetlerinden haberdar olun.

  Contents

  • SpeedPAK Takibi (SpeedPAK Tracking)
  • SpeedPAK Hakkında
  • SpeedPAK Takip Hizmeti
  • SpeedPAK Paketleri Nasıl Takip Edilir
  • SpeedPAK Takip Numarası
  • SpeedPak İzleme Durumu
  • SpeedPAK Tracking API
  • SpeedPAK İzleme Hakkında SSS
  • SpeedPAK Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir?

  SpeedPAK Takibi (SpeedPAK Tracking)

  SpeedPAK, tüm teslimat sürecini kapsayan kapsamlı izleme hizmetleri sunar. Bir müşteri sipariş verdiği andan belirlenen varış noktasına ulaşana kadar, SpeedPAK'ın takip sistemi, müşterilerin gönderilerinin ilerlemesini kolaylıkla ve güvenle izlemelerine olanak tanıyan gerçek zamanlı güncellemeler sağlar.

  SpeedPAK paketi alır almaz kullanıcı bilgilendirilir ve gönderinin durumunu anında görebilecekleri bir takip numarası alır. Bu, paketin menşei, mevcut konumu, tahmini teslimat tarihi ve geçtiği önemli transit kontrol noktaları gibi ayrıntıları içerir.

  SpeedPAK, tüm müşterilerin tüm teslimat hizmetlerinde daha sorunsuz ve daha öngörülebilir bir teslimat deneyimine sahip olmasını sağlar. Sınır ötesi teslimatlarda, SpeedPAK'ın takip sistemi, paket önemli gümrük denetimlerinden ve diğer uluslararası transit zorluklarından geçerken müşterileri bilgilendirir.

  SpeedPAK Hakkında

  SpeedPak, eBay ve Orange Connex arasındaki bir ortaklık tarafından oluşturulan bir sınır ötesi lojistik sağlayıcısıdır. eBay'de uluslararası alıcılar için bir nakliye seçeneği olarak geliştirilen şirket, alıcıların satın alma deneyimini iyileştirmeyi ve lojistik teslimat zaman çizelgelerini iyileştirmeyi amaçlıyor. SpeedPAK ayrıca paket toplama, işleme, nakliye, gümrükleme ve son teslimat dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır .

  Büyük Çin bölgesine hizmet vermeyi amaçlayan SpeedPAK, hizmetlerini çok çeşitli sektörlere sunmaktadır. Bunlara ilaçlar, hırdavat ürünleri, elektronik, yiyecek ve içecek, kozmetik, spor malzemeleri, konferans malzemeleri vb. dahildir.Ancak şirketin Almanya, ABD, Kanada, İspanya, Fransa, İngiltere ve diğer Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere başka hizmet noktaları da bulunmaktadır.

  SpeedPAK Takip Hizmeti

  SpeedPAK, sınır ötesi e-ticaret müşterileri için güvenilir nakliye seçenekleriyle çok çeşitli kapsamlı teslimat hizmetleri sunar. Standart iş günü operasyonları ile şirket, kullanıcı dostu bir takip sistemi içermektedir. Bu, paketlerinin sevkiyat süreciyle ilgili gerçek zamanlı güncellemeleri kolayca izleyebildikleri ve alabildikleri için müşterilerin gönül rahatlığını sağlamaya yardımcı olur.

  • SpeedPAK Nakliye Hizmeti

  SpeedPAK, değişen lojistik zaman çizelgeleri ile hızlı, standart ve ekonomik hizmetler sunar. Hızlandırılmış hizmet, tam izleme yetenekleriyle ortalama 5-9 iş günü zaman çizelgesine sahiptir. Standart hizmet, uçtan uca izleme ile ortalama 8-12 iş günü zaman çizelgesi ile birlikte gelir.

  İşte SpeedPAK tarafından sağlanan nakliye hizmetleri.

  Doğrudan Posta

  SpeedPAK, dünya çapında yaklaşık 52 ülkeyi ve diğer önceden belirlenmiş bölgeleri kapsayan verimli ve uygun maliyetli doğrudan posta hizmetleri sunar.

  Hızlı Yük Taşımacılığı

  Bu hizmet, hızlı ve güvenilir teslimat sağlayan ve SpeedPAK müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılayan, zamana duyarlı gönderiler için tasarlanmıştır.

  Çok kanallı

  SpeedPAK'ın çok kanallı hizmeti, lojistik operasyonlarını çeşitli şekillerde kolaylaştırır. Bunlar arasında hız, istikrar, sürdürülebilirlik şeffaflığı ve maliyet optimizasyonu yer alır.

  SpeedPAK'ın doğrudan posta hizmeti, uluslararası paket gönderen müşterileri için özelleştirilmiş izleme çözümleri sunar. Bu, şirketin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olurken, müşterilerin sınır ötesi paketlerinde güvenilir ve zamanında güncellemeler yapacağından emin olunur.

  Hızlı Kargo hizmetleri, zamana duyarlı gönderileri barındırırken verimliliğe öncelik verir. Sonuç olarak, acil teslimatlara rağmen, müşteriler hızlı teslimatlarla güvenilir güncellemeleri garanti eden özel izleme çözümlerinden emin olurlar.

  Çok kanallı hizmetler, işletmelerin ve bireysel müşterilerin uluslararası e-ticaretin karmaşıklıklarında gezinebilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle SpeedPAK, müşterilerin deneyimini geliştirmek için çeşitli kapsamlı çözümler sunar ve sorunsuz izleme yetenekleri sağlar.

  • SpeedPAK Doğrudan Posta Takibi

  Mart 2018 Lansmanından itibaren SpeedPak, hizmetlerini Avustralya, Kanada, Birleşik Krallık, ABD ve diğer 28 Avrupa Ülkesine genişletti.

  Yeni Zelanda, Avustralya, Kanada, ABD ve birkaç Avrupa ülkesine standart teslimat hizmeti tam olarak izlenebilir. Bu arada, Yeni Zelanda'ya ve çoğu Avrupa ülkesine ekonomik teslimat hizmeti yarı yolda izlenebilir.

  SpeedPAK'ın tam izleme hizmetleri, müşterilerin şirketin standart teslimat hizmetleriyle gerçek zamanlı izleme güncellemelerinin keyfini çıkarabileceği anlamına gelir. Bu, ekonomik hizmetlere kıyasla yaklaşık 8 ila 12 günlük biraz daha hızlı teslimatlarla birlikte gelir.

  Şirketin yarı izleme hizmetleri, müşterilerin azaltılmış güncellemelerle sınırlı izleme yeteneklerine sahip olduğu anlamına gelir. Bu, daha düşük fiyatlı ancak daha uzun teslimat sürelerine sahip ekonomik hizmetlerle birlikte gelir. Örneğin, Yeni Zelanda'ya ekonomik hizmetleri seçtiyseniz, yaklaşık 10-15 gün beklemeniz gerekebilir; Standart teslimat hizmetine kıyasla 2 veya 3 gün daha fazla.

  • Ekonomi SpeedPAK Takibi

  SpeedPAK'ın ekonomi hizmetleri, uygun maliyetli ve bütçe bilincine sahip nakliye çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Ancak, standart hizmetlere kıyasla teslim edilmeleri daha fazla zaman alır.

  Ekonomi hizmetleri ayrıca yaklaşık 46 Avrupa ülkesine 0-2 kg ve Yeni Zelanda'daki herhangi bir yere 0-3 kg ağırlık sınırına sahiptir.

  Ek olarak, bu hizmet ile gönderinizi takip edebilmenize rağmen, takip yetenekleriniz oldukça sınırlıdır. Ancak SpeedPAK, gönderinin ilerleyişiyle ilgili önemli durum güncellemelerini almaya devam etmenizi sağlar.

  • ABD'de SpeedPAK Takibi

  SpeedPAK, ABD'ye standart teslimat hizmetleri sunmaktadır. Bu, tam izleme avantajlarına ve 8-12 iş günü teslimat zaman çizelgesine sahiptir.

  Benzer şekilde, Amerika Birleşik Devletleri'nde SpeedPAK paketleri USPS tarafından teslim edilir. SpeedPAK şu anda USPS numaraları için SpeedPAK takibi sunmasa da, hem SpeedPAK hem de USPS dahil olmak üzere 1100'den fazla taşıyıcıyla entegre bir üçüncü taraf paket takip platformu olan TrackingMore'a gidebilirsiniz. Bununla, SpeedPAK paketlerinizi tek durakta takip edebilirsiniz.

  • İngiltere'de SpeedPAK Takibi

  Birleşik Krallık'taki SpeedPAK müşterileri, tam izleme yetenekleri ve 8-12 teslimat günü ile standart teslimat hizmetleri garantilidir. Sorunsuz bir izleme deneyimine odaklanan SpeedPAK, Birleşik Krallık'taki müşterilerine özel izleme çözümleri de sunuyor.

  Bu, müşterinin paketinin nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olduğu için içinin rahat olmasını sağlar. Tam izleme yetenekleri, müşteriyi sevkiyat süreci boyunca tam olarak bilgilendirir.

  SpeedPak paketiniz Birleşik Krallık'a ulaştığında, Royal Mail'in eline geçecek. Ancak bu, paketin nerede olduğunu izlemenizi sınırlamaz. Birden fazla taşıyıcıyla entegrasyonu, farklı taşıyıcılar arasında geçiş yapan herhangi bir paketi zahmetsizce izlemenizi sağlayan güçlü bir üçüncü taraf izleme aracı olan TrackingMore'u kullanabilirsiniz.

  SpeedPAK Paketleri Nasıl Takip Edilir

  1. Orange Connex'in ResmiWeb Sitesi Aracılığıyla

  Orange Connex, paketlerinizin gönderi güncellemelerine zahmetsizce erişebilmenizi sağlamak için basit ve kullanımı kolay bir takip sayfası sunar.

  SpeedPAK tracking page

  SpeedPAK paketlerinizi takip etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  • Orange Connex'in resmi web sitesini açın.
  • İzleme sayfasına gitmek için İzleme seçeneğini tıklayın.
  • Arama alanına SpeedPAK takip numaranızı girin.
  • Ardından, gönderi durumuyla ilgili ayrıntılara erişmek için Takip Et düğmesine tıklayın.

  SpeedPAK tracking status

  Özellikle, Orange Connex, 20 adede kadar SpeedPAK paketini izlemenize izin verir. Bu çoklu takip özelliğini kullanmak için takip numaralarınızı yeni satırlara girin.

  2. TrackingMore aracılığıyla

  TrackingMore, yalnızca SpeedPAK paketlerini değil, aynı zamanda dünya çapında 1,100+ taşıyıcıdan birden fazla paketi izleyen gelişmiş bir üçüncü taraf izleme aracıdır.

  TrackingMore'u kullanmak için:

  TrackingMore SpeedPAK tracking page

  • TrackingMore'un resmi web sayfasını ziyaret edin.
  • Gezinme çubuğundaki Taşıyıcılar seçeneğini tıklayın.
  • Taşıyıcı listesine ilerleyin vearama alanında SpeedPAK'ı seçin.
  • Takip numarasını girin ve Takip Et düğmesine tıklayın.
  • Ardından aşağıdaki gibi ayrıntılı bir sonuç alacaksınız.

  TrackingMore SpeedPAK tracking status

  Bazen takip numaranızı girebilir ve Bulunamadı istemi alabilirsiniz. Bu, SpeedPAK tarafından verilen doğru takip numarasını girip girmediğinizi onaylamanız gerektiği anlamına gelir. Doğru takip numarasına sahipseniz ancak yine de aynı sorunla karşılaşıyorsanız, daha fazla yardım için taşıyıcı şirketle iletişime geçmeniz gerekebilir.

  Neden SpeedPAK yerine TrackingMore kullanarak takip etmeyi seçmeliyim?

  SpeedPAK, basit ve kullanıcı dostu bir izleme sistemine sahip olmasına rağmen, TrackingMore çok daha iyi bir izleme alternatifi sağlayan gelişmiş kapsamlı özellikler sunar.

  SpeedPAK'ın tek bir taşıyıcıyla sınırlamasının aksine, TrackingMore birden fazla taşıyıcıya entegre edilmiştir. Sonuç olarak, web sitelerini değiştirmeden farklı taşıyıcılar arasında birden fazla gönderiyi kolayca takip edebilirsiniz. TrackingMore'un otomatik algılama özelliği vardır, bu da belirli bir taşıyıcı sayfasına gitmeniz gerekmediği anlamına gelir. Algılama özelliği, takip numaranıza göre taşıyıcıyı otomatik olarak tanımlayacak ve yine de size doğru ayrıntıları verecektir. Bu, zamandan çok tasarruf etmenizi sağlar ve sorunsuz bir izleme deneyimi sağlar.

  SpeedPAK Takip Numarası

  SpeedPak takip numarası (SpeedPAK tracking number), bir gönderi paketine benzersiz bir şekilde atanan benzersiz bir alfanümerik kod numarasıdır. Bu numara, paketinizi çıkış noktasından teslimat yerine kadar çeşitli tesisler veya sınırlar üzerinden seyahat ederken kolayca izlemenizi sağlar.

  • SpeedPAK Takip Numarası Biçimi ve Örnekleri

  SpeedPAK takip numaraları genellikle "ES" veya "EE" ile başlar ve ardından 26 harf veya rakam gelir.

  "EE", SpeedPAK ekonomi hizmetini temsil eder, yani paketinizi yalnızca yarısına kadar takip edebilirsiniz.

  "ES", SpeedPAK standart hizmetini ifade eder, bu da paketinizi gönderilmeye başladığı andan kapınıza gelene kadar tam olarak takip edebileceğiniz anlamına gelir.

  SpeedPak takip numaralarına örnekler:

  - ES10024287564060001010001D0N

  - ES1000080169550NG01010001A0A

  Bir müşteri gönderi siparişini verdiğinde, SpeedPAK, bir taşıyıcı gönderiyi alır almaz bir gönderi onayı gönderir. Onay, SpeedPAK takip numarası da dahil olmak üzere ayrıntılı nakliye bilgilerini içerir.

  SpeedPak İzleme Durumu

  İşte örnek SpeedPAK izleme durumu ve anlamları.

  Alınan Gönderi Verileri

  Paket ile ilgili temel bilgiler sisteme kaydedilmiştir.

  Paket Alındı

  SpeedPAK paketi aldı ve devam ediyor ve nakliye için hazır.

  Yerel Tesise Ulaştı

  Paket, hedefine bağlı olarak kuruluş için yerel bir tesise veya tasnif merkezine ulaştı.

  Yerel tesisten ayrıldı

  Paket yerel tesisten ayrıldı ve bir sonraki varış noktasına doğru yola çıktı.

  Bölgesel Dağıtım Merkezine Ulaşıldı

  Paket, belirli bir bölge için daha büyük bir dağıtım merkezine ulaştı.

  Lm Taşıyıcı: Au Post, Lm Takip No: 33UXY053259701000935100

  Paket Australia Post'a teslim edilir ve onunla birlikte takip numarası da verilir

  Bölgesel Dağıtım Merkezi'nden ayrıldı

  Paket bölgesel bir dağıtım merkezinden ayrıldı ve hedefe doğru yola çıktı

  İhracat Gümrük Beyannamesi Tamamlandı

  Orijinal ülkesinden paket ihracatı ile ilgili gümrük belgeleri temizlendi

  Menşe Ülkeden Ayrıldı

  Hedef ülke için menşe ülkesini terk etti

  Hedef Merkeze Geldi

  Paket, hedef ülkedeki bir dağıtım merkezine ulaştı ve yerel teslimat için daha fazla tasnif bekliyor

  İthalat Gümrükleme İşlemleri Tamamlandı

  Yerel ülkedeki gümrükleme prosedürü, paketin yerel teslimata devam etmesine izin verecek şekilde temizlendi

  Yerel Tesise Teslim Edildi

  Paket, daha fazla tasnif için hedef bölgedeki yerel bir tesise alındı

  Posta tesisinde işlenen ürün

  Paket, teslimata hazırlanırken işlendi veya sıralandı

  Transfer

  Paket, yolculuğun belirli bir aşaması için bir tesisten veya taşıyıcıdan diğerine taşındı

  Güvenli Bırakma ile teslim edilir

  Paket, alıcının adresinde güvenli bir yere başarıyla teslim edildi

  SpeedPAK Tracking API

  SpeedPAK API, işletmelere ve geliştiricilere SpeedPAK'ın lojistik ve nakliye işlevlerini doğrudan sistemlerine entegre etmeleri için araçlar sağlayarak sınır ötesi gönderiler için izleme ve nakliye yönetimi sunar. Bununla birlikte, TrackingMore'un SpeedPAK dahil 1100'den fazla taşıyıcıyla entegre izleme API'si, kullanıcılar için hepsi bir arada izleme hizmeti sunar.

  Bunun yerine neden TrackingMore API'sini kullanmalıyım?

  Tüm paket durumlarının birleşik bir görünümü için TrackingMore API'sini sisteminize dahil edin ve müşteri izleme deneyimini geliştirin.

  TrackingMore API'nin Temel Faydaları:

  1. Çok Yönlü Entegrasyon: Ruby, Python, Java ve PHP gibi birden çok programlama diliyle uyumludur ve hızlı entegrasyon sağlar.
  2. Standartlaştırılmış Veri Formatı: Kullanıcı rahatlığı için çeşitli taşıyıcılardan gelen verileri birleşik bir formatta birleştirir.
  3. Güvenilir Destek: Hızlı yanıt süreleriyle 7/24 küresel teknik destek sağlayarak sorunsuz entegrasyon sağlar.
  4. Olağanüstü Çalışma Süresi: Etkileyici bir %99.9 API çalışma süresine sahiptir.
  5. Birinci Sınıf Güvenlik: ISO 27001 standartlarına bağlı kalarak sağlam veri koruması sağlar.

  SpeedPAK Üzerinden Farklı Özellikler:

  • Proaktif Bildirimler: Manuel izleme başlatma gerektiren SpeedPAK'ın aksine, TrackingMore otomatik gönderi güncellemeleri sunar.
  • Markalı İzleme Sayfaları: Sayfaları markanızla uyumlu olacak şekilde özelleştirin, müşteriler arasında güven ve sadakati teşvik edin.

  Yalnızca gönderileri takip etmek için değil, aynı zamanda müşterileriniz için genel satın alma sonrası yolculuğu yükseltmek için TrackingMore'u tercih edin.

  SpeedPAK İzleme Hakkında SSS

  • SpeedPAK'tan USPS takip numarası nasıl alınır?

  USPS takip numarası almak için SpeedPAK'tan aldığınız e-postayı kontrol edebilir veya satıcı, gönderen veya taşıyıcı şirketle iletişime geçebilirsiniz.

  • SpeedPAK paketim ne zaman gelecek?

  Ekspres servislerini kullanırsanız, paketiniz 5 ila 9 iş günü içinde ulaşmalıdır. Bu arada standart hizmet, paketinizi 8 ila 12 iş günü içinde teslim alacaktır.

  • SpeedPAK takip numaramı nasıl bulabilirim?

  SpeedPAK takip numaranızı satış fişinizde bulabilirsiniz.

  • SpeedPAK Takip Numarası olmadan bir paketi takip edebilir miyim?

  Ne yazık ki, SPeedPAK takip numarası olmadan bir paketi takip edemezsiniz. Paketinizi başarılı bir şekilde takip edebilmek için takip numarasına ihtiyacınız var.

  SpeedPAK Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir?

  İşte SpeedPAK'ın müşteri hizmetlerinin iletişim bilgileri.

  İletişim yöntemi

  Bilgi

  Adres

  Ünite 5-8 Clonshaugh İş ve Teknoloji Parkı

  Coolock (Türkçe)

  Dublin 17 İrlanda

  Posta Kodu

  D17 Y336

  Telefon

  400 126 0008 / 86 21 60662670(Çin ana karası)

  852 30183458 (HKSAR)

  E-Posta Adresiniz

  [email protected]

  Not: SpeedPAK müşteri hizmetleri Pazartesi'den Cumartesi'ye 9:00-18:00 saatleri arasında mevcuttur (Ulusal Tatiller dahil değildir).

   

   

   

   

   

   

   

  Track all your parcels in one place.

  1255+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1255+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1255+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Dönüştürün
  Bugün Gönderi Takibi

  Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.