İsviçre Posta İzleme

İsviçre Posta TrackingMore üzerinde izleme, paketlerinizi gerçek zamanlı olarak izlemenize ve en son durum güncellemelerine erişmenize yardımcı olur. İzleme kimliğinizle şimdi başlayın.

swiss-post
  For businesses

  İsviçre Posta branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  İsviçre Posta tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free İsviçre Posta tracking API
  For Shopify

  İsviçre Posta tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  İsviçre Posta TrackingMore üzerinde izleme, paketlerinizi gerçek zamanlı olarak izlemenize ve en son durum güncellemelerine erişmenize yardımcı olur. İzleme kimliğinizle şimdi başlayın.

  Contents

  • İsviçre Posta Takibi
  • İsviçre Posta paketimi nasıl takip edebilirim?
  • İsviçre Posta Takip Numarası
  • İsviçre Posta İzleme Durumu
  • İsviçre Posta Hakkında
  • İsviçre Posta Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir?

  İsviçre Posta Takibi

  İsviçre Posta aracılığıyla bir paket gönderirken veya beklerken, İsviçre Posta takibi yoluyla nakliye ilerlemesini el veya masaüstü cihazınızın rahatlığında rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu güvenilir takip hizmeti, posta kuryesinin ana web sitesinde sağlanır ve müşterilerin, gönderi takibini destekleyen bir hizmet kategorisi altında gönderim yapmaları koşuluyla paketlerinin nerede olduğunu bilmelerini sağlar.

  Paketlerinizi yolculukları boyunca takip etmek için İsviçre Posta web sitesinin izleme aracını kullanmanın yanı sıra, TrackingMore gibi sağlam bir üçüncü taraf izleme platformunun verimliliğinden de yararlanabilirsiniz. Bu makalenin amacı, bu en güvenilir iki paket izleme platformunu kullanarak İsviçre Posta kargo takip sürecinizi basitleştirmenin yolları konusunda sizi aydınlatmaktır.

  İsviçre Posta paketimi nasıl takip edebilirim?

  İnternetin bu çağında, İsviçre Posta paketlerinizi takip etmek, doğru takip araçlarına ve paketin takip kimliğine erişiminiz olduğu sürece fazla zamanınızı almayacak basit bir işlemdir. Paketlerinizle ilgili en son takip güncellemelerini öğrenmek için aşağıdaki iki seçeneği kullanın.

  • İsviçre Posta Resmi Web Sitesi aracılığıyla

  İsviçre Posta resmi web sitesi, İsviçre'nin bu ulusal posta hizmetleri sağlayıcısı tarafından sunulan tüm hizmetleri bir araya getiriyor. Tek bir yerden nakliye rezervasyonu yapabilir, bir hesaba kaydolabilir, paketleri takip edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Paketinizin nerede olduğunu ve ona ne olduğunu bilmek için platformun yeteneklerinden yararlanmak için aşağıdaki prosedürü izleyin.

  • İsviçre Posta web sitesini açın.
  • Gönderi takip aracını bulmak için ana sayfayı aşağı kaydırın.
  • Arama kutusuna paketinizin takip kimliğini girin ve "Ara" komutuna tıklayın.
  • İsviçre Posta, gönderinin özetini içeren yeni bir sayfaya yönlendirecektir. Paketin takip geçmişini görmek için "Ayrıntıları göster" düğmesini tıklayın.
  • İsviçre Posta Mobil Uygulaması aracılığıyla

  İsviçre Posta ayrıca Android ve iOS cihazlar için paketleri takip etmek için kullanılabilecek bir mobil uygulama geliştirdi. Uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için bir İsviçre Posta My Mail hesabına kaydolmanız veya oturum açmanız gerekir. Ancak, uygulama yine de bir hesap olmadan kısıtlı bir şekilde kullanılabilir. Aşağıdaki adımları takip ederek paketlerinizi takip edin.

  • İsviçre Posta uygulamasını mobil cihazınıza indirin ve yükleyin.
  • Uygulamayı başlatın ve izleme sayfasına yönlendirmek için ana ekranda "Gönderilerim"e dokunun.
  • Paketinizin takip numarasını girin ve arama düğmesine basın.
  • İsviçre Posta uygulamasının izleme bilgilerini almasını ve yeni bir sayfada göstermesini bekleyin.
  • Via TrackingMore (Güçlü Üçüncü Taraf Platformu)

  TrackingMore, İsviçre Posta paketleriniz için uçtan uca takip hizmeti sunan, tam takip geçmişine erişmenize ve her kontrol noktasında meydana gelen olayları adım adım anlamanıza olanak tanıyan gelişmiş bir gönderi takip platformudur. İsviçre Posta paketinizin en son takip durumunu TrackingMore üzerinden aşağıdaki işlemle kolayca öğrenebilirsiniz.

  • Bir mobil cihazdan veya masaüstü tarayıcısından TrackingMore web sitesini ziyaret edin.
  • Taşıyıcılar listesini başlatmak için ana sayfanın üst kısmındaki "Taşıyıcılar"a tıklayın.
  • Arama kutusunu kullanarak İsviçre Posta arayın ve eşleşen sonucu seçin.
  • Kargonuzun takip numarasını takip alanına girin ve "Takip Et" butonuna tıklayın.
  • TrackingMore, paketteki mevcut tüm takip bilgilerini yeni bir sayfaya yükleyecektir.

  İsviçre Posta paketlerinizi takip etmek için TrackingMore web sitesini kullanarak, gönderi takip yeteneklerinizi bu kuryenin paketlerinin ötesine genişletirsiniz. Platform, çok taşıyıcılı bir izleme web sitesidir, yani desteklediği diğer 1248 küresel taşıyıcılar tarafından işlenen öğeleri tek bir yerden izlemenize olanak tanır. TrackingMore ile, çeşitli paketlerinizin durumunu öğrenmek için birden fazla lojistik hizmet sağlayıcı web sitesini ziyaret etme ve farklı kullanıcı arayüzlerinde gezinme zahmetini ortadan kaldırırsınız.

  TrackingMore ayrıca, izleme API'si aracılığıyla bağlandığı 1248 taşıyıcılardan gelen paket izleme verilerini iş sisteminize entegre ederek işletmenizin müşteri odaklı destek hizmetleri sunmasını sağlar. Bu uygulama, müşteri destek ekibinizin tüm gönderileri birleşik bir gösterge panosundan izlemesine olanak tanır ve bu da istisna öngörüsünü ve işlenmesini iyileştirir. Bu sayede, müşteriler gönderilerinin durumu hakkında sürekli olarak bilgilendirildiği için WISMO biletleri önemli ölçüde azalır.

  İsviçre Posta Takip Numarası

  İsviçre Posta paketi takip numaranız, öğenizin takip durumunu izlerken en önemli unsurdur. Bu benzersiz kod, takipli bir nakliye hizmeti kapsamında İsviçre Posta bir pakete atanır ve müşterilerin paketin hareketini takip etmesine ve İsviçre Posta ekibinin yolculuğu sırasında ürünü tanımlamasına olanak tanır.

  Yurtiçi İsviçre Posta paketlerinde 18 haneli takip numaraları bulunur. Uluslararası gönderiler, iki harfli bir ön ek, dokuz rakam ve iki harfli son ek içeren 13 alfanümerik karaktere sahiptir. Aşağıda gösterim için bazı İsviçre Posta izleme kimlikleri verilmiştir.

  • 996015182914094089
  • 996015192810594083
  • RW977545576CH
  • RW977445995CH

  İsviçre Posta takip numaranızı bulmak için İsviçre Posta tarafından gönderilen gönderi onay bildirimini kontrol edin. Beklediğiniz herhangi bir gönderinin takip kimliğini kontrol etmek için My Mail hesabınızda da oturum açabilirsiniz. İnternetten satın alınan ürünler için, satın aldığınız mağaza tarafından gönderilen satın alma faturasını veya sipariş onayı e-postasını kontrol edin. Paketi gönderenden takip numarasını paylaşmasını da isteyebilirsiniz.

  Göndericiler için, paket için ödeme yaptığınızda verilen gönderi e-postası, takip kimliğini içerecektir. Gönderinin takip numarası için İsviçre Posta My Mail hesabınızı da kontrol edebilirsiniz.

  İsviçre Posta İzleme Durumu

  Aşağıdaki tablo, müşterilerin bir ürünün kargo ilerlemesini takip ederken bir takip raporunda bekleyebilecekleri en popüler İsviçre Posta takip durumlarından bazılarını içermektedir.

  İsviçre Posta İzleme Durumu

  Açıklama

  Gönderiniz kısa süre içinde İsviçre Posta teslim edilecektir.

  Müşteri bir sevkiyat etiketi oluşturdu ve ürünü İsviçre Posta'a teslim alma/teslim etme için hazırlıyor.

  Teslimat için sıralandı.

  Paket bir İsviçre Posta tesisinde işlendi ve alıcıya teslim edilmesi için bir sürücüye teslim edildi.

  Toplama/teslim noktasına varış.

  İsviçre Posta sürücü, paketi kendilerine teslim etmeye hazır olarak alıcının teslimat yerine ulaştı.

  Teslimat başarısız oldu.

  Teslimat, alıcının müsait olmaması veya teslim almanın gecikmesi gibi çeşitli nedenlerden biri nedeniyle başarısız oldu.

  Özel teslimat ile varış.

  Yeniden teslimat, alıcının belirlediği teslimat/toplama noktasına özel yollarla yapılacaktır.

  Teslimat aracına yükleme.

  Paket, son kilometre teslimatı için İsviçre Posta bir araca yükleniyor.

  Teslim.

  Öğe alıcıya başarıyla teslim edildi.

  İsviçre Posta Hakkında

  İsviçre Posta, İsviçre'nin ulusal posta servisidir. 1849'da kurulmuş, tamamen devlete ait bir kamu şirketidir. İsviçre Posta'nin 54.000'den fazla çalışanı var ve bu da onu İsviçre'deki en büyük ikinci işveren yapıyor. 2021'de Evrensel Posta Birliği, bu posta hizmetleri operatörünü üst üste beşinci kez dünyanın en iyisi seçti.

  İsviçre Posta'in uzmanlık alanı posta ve paket teslimatıdır, ancak İsviçre nüfusunun değişen taleplerine yanıt olarak hizmetlerini e-ticaret teslimatlarını da içerecek şekilde çeşitlendirmiştir. İsviçre Posta ayrıca PostFinance aracılığıyla bankacılık hizmetleri, PostBus aracılığıyla toplu taşıma hizmetleri, Post Real Estate aracılığıyla mülk geliştirme, yönetim ve pazarlama hizmetleri ve Post Company Cars aracılığıyla profesyonel filo yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

  İsviçre Posta Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Hizmetlerinden herhangi biriyle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda İsviçre Posta müşteri desteğiyle aşağıdaki kanallardan iletişime geçilebilir.

  İletişim Yöntemi

  Temas

  Hizmet Saatleri

  Telefon

  +41 848 888 888

  Pazartesi-Cuma: 07.30 - 18.00

  Cumartesi: 08:00 - 12:00

  Canlı Destek

  Ekran paylaşımı

  24/7

  Sağırlar ve işitme güçlüğü çekenler için

  https://www.post.ch/en/pages/sign-language

  24/7

   

  Track all your parcels in one place.

  1248+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1248+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1248+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Dönüştürün
  Bugün Gönderi Takibi

  Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.