Amerika Birleşik Devletleri Posta İzleme

Parça Amerika Birleşik Devletleri'ni posta paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Amerika Birleşik Devletleri'ni posta API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

http://www.parcelforce.com/ united-kingdom-post
Filter number (s)
Remove All
Track

Amerika Birleşik Devletleri Posta branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Amerika Birleşik Devletleri Posta tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Amerika Birleşik Devletleri Posta tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Amerika Birleşik Devletleri'ni posta paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Amerika Birleşik Devletleri'ni posta API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

25 yıldan uzun bir süre yapım biz kraliyet posta grubunun bir parçası olarak uzun bir geçmişi var, ancak 1986 yılında Royal Mail bugün bildiğimiz iş temellerini oluşturan ayrı parsel fonksiyon oluşturulur. 1990 yılında Kraliyet posta parsel Parcelforce için büyük bir yatırım ve altyapı giriş online izleme ve inşaat ile birlikte ulusal ve uluslararası göbeklerinin sıralama rebranded oldu. Daha sonra 1998 yılında iş Parcelforce Worldwide rebranded oldu. Son on yılda hızlı parsel piyasasına daha fazla yatırım bizim olağanüstü kalite hizmet sağlamamıza olanak sağlayan teknoloji ile hareket bizi gördü. 2013 yılında bizim işimiz geleceğine yatırım daha ağımız ile 12 yeni geliştirmek olanaklı devam etti ve depoları geliştirilmiş. Yeni bir işlem bina ile birlikte Kuzey Batı ile sektör lideri Teknoloji Merkezi; Biz senin parsel daha hızlı ve hassas, idare, bu yüzden biz en iyi devam edebilirsiniz sağlanması talep hızlı parsel pazarda hızlı bir büyüme karşılamak için yerleştirilir.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın