Kayıtlı İngiltere İzleme

Paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Kayıtlı İngiltere API tarafından parça Kayıtlı İngiltere kayıtlı, parsel, EMS desteği

http://www.royalmail.com/ united-kingdom-registered
Filter number (s)
Remove All
Track

Kayıtlı İngiltere branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Kayıtlı İngiltere tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Kayıtlı İngiltere tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Kayıtlı İngiltere API tarafından parça Kayıtlı İngiltere kayıtlı, parsel, EMS desteği

Royal Mail İngiltere'nin atanmış evrensel posta servisi sağlayıcısı, müşteriler, işletmeler ve topluluklar ülke çapında destek olduğunu. İngiltere genelinde mektuplar ve paketler daha 29 milyon adresleri aralığını bir 'one-fiyatı-gider-her yerde', haftada altı gün hizmet sunmak için kapasitesine sahip tek bir şirketiz. Genel lojistik sistemleri (gol), Avrupa parsel işimiz, Avrupa'nın en büyük toprak tabanlı, ertelenmiş parsel dağıtım ağları birini işletmektedir. Ekim 2013 yılında Royal Mail başarıyla süzülüyor Londra Borsası'nda ve daha sonra FTSE 100 kabul edildi. Royal Mail aldım kamu hisselerine fazla 700.000 üyeleri. Bu yatırımcılar, toplam firmamız yüzde hissesini ücretsiz bizim insanlar İngiltere'de büyük bir çoğunluğu tarafından katıldı.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın