Yodel İzleme

Trackingmore ile kendinizi yodel parselinizde en verimli şekilde güncel tutabilirsiniz. Hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl izleyeceğinizi bilmek ister misiniz? Bu yazıyı takip et!

yodel
  For businesses

  Yodel branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Yodel tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Yodel tracking API
  For Shopify

  Yodel tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Trackingmore ile kendinizi yodel parselinizde en verimli şekilde güncel tutabilirsiniz. Hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl izleyeceğinizi bilmek ister misiniz? Bu yazıyı takip et!

  Contents

  • Yodel İzleme
  • Yodel Hakkında
  • Yodel'in Teslimat Hizmetleri Türleri
  • Yodel'in Teslim Süresi
  • Yodel Collect+ Takibi
  • Yodel Paketi Nasıl İzlenir
  • Yodel Takip Numarası
  • Yodel İzleme API'si
  • Yodel Teslimat Takibi Hakkında SSS
  • Yodel Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin

  Yodel İzleme

  Yodel'in izleme hizmeti, kullanıcılarına şeffaf ve verimli teslimat deneyimleri sunma konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır. İngiltere'nin önde gelen paket teslimat sağlayıcılarından biri olarak Yodel, hem gönderenleri hem de alıcıları gönderilerinin nerede olduğu hakkında bilgilendirmenin önemini anlıyor. İzleme hizmetleri, bir paketin durumu hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sunarak, müşterilerin mallarının yolculuğu hakkında asla karanlıkta kalmamalarını sağlar.

  Yodel Hakkında

  Yodel, müşterilerine değerli paketlerini İngiltere'nin her yerinde güvenli ve zamanında teslim ediyor. Mayıs 2008'de Home Delivery Network adlı küçük bir işletme kurulumu olarak kuruldu. Ancak, şimdi İngiltere'nin her yerinde milyonlarca vatandaşın onayını aldı.

  Şirket geniş bir kurye hizmetleri ağına sahiptir ve haftada yaklaşık 190 milyon paket teslim etmektedir. Dahası, İngiltere'de Yodel'in elliden fazla çalışma merkezi sadece umut verici sonuçlar üretmekle kalmıyor, aynı zamanda ölçeklerini her geçen gün genişletiyor.

  Buna ek olarak, Guernsey Post gibi tanınmış sanayi sektörlerinden bazılarıyla ortaklık içindedir. Ayrıca, hizmetler sadece Kanal Adaları ve İrlanda'da da sunulduğu gibi İngiltere ile sınırlı değildir.

  Yodel'in Teslimat Hizmetleri Türleri

  Yodel, müşterinin paketini zamanında teslim etmek için birden fazla teslimat hizmeti sunmaktadır!

  • Yodel Xpect

  Müşteriler bu hizmeti kullanarak iki saatlik bir teslimat penceresine erişebilir ve küçük ve orta ölçekli malların tüm teslimatı için uygundur. Ayrıca paketlerini takip etmek için uçak içi hizmetinden de yararlanabilirler.

  • Yodel Xpress

  Bu hizmet, Yodel'in geniş kurye ağı ve teslimat görevlileri arasındaki işbirliğine dayanmaktadır. Müşteriler siparişi takip edebilir ve teslim edildiğinde bir güncelleme alabilir.

  • Yodel Xpert

  Yüksek değerli eşyalarının belirli bir adrese teslim edilmesini istiyorsanız, bu hizmet en iyi seçimdir.

  • Offshore Hizmetleri

  Bu hizmet, özellikle İrlanda, Man Adası ve Kanal Adaları bölgesindeki uluslararası siparişler içindir.

  • Yodel Doğrudan

  Yodel Direct, İngiltere'de mevcuttur ve müşterilerin paketlerini yakındaki herhangi bir mağazadan teslim etmelerini sağlar. Kendi gereksinimlerine göre mağazadan kapıya seçeneğini veya kapıdan kapıya seçeneğini seçebilirler.

  Yodel'in Teslim Süresi

  Yodel'in teslimat süresiyle ilgili ayrıntıları öğrenin.

  Hizmet

  Tarif

  Yodel'in Teslim Süresi

  Teslimat süreleri değişir, ancak teslimatlar genellikle sabah 7 ile akşam 9 arasında gerçekleşir.

  Yodel Uluslararası Servis

  Paketler İngiltere'nin gümrükleme evinden toplanır ve ulusal merkezlere aktarılır. Oradan, paketler 24 saat içinde herhangi bir İngiltere posta koduna teslim edilir.

  Yodel Yurtiçi Servis

  Belirli bir teslimat süresi yoktur, ancak genellikle paketler sabah 7 ile akşam 9 arasında teslim edilir. Teslimat aralığı 2 saat ile 24 saat arasında değişebilir.

  Yodel Collect+ Takibi

  Yodel'in paket servisi Collect+, müşterilerin istedikleri yerde ve istedikleri zaman paketleri iade etmelerini ve toplamalarını kolaylaştırır. Müşterilerin mümkün olan her yerde paketlerini bırakabilecekleri veya alabilecekleri benzersiz fikri, postanede uzun saatler beklemenin zorluğunu ortadan kaldırdı.

  Şu anda, tüm Birleşik Krallık'ta yüzlerce Collect+ Puanından oluşan bir ağ bulunmaktadır.

  Collect+, İadeler, Çevrimiçi Alışveriş Alımları ve Ülke Çapında Paket Teslimatı dahil olmak üzere üç kategori için tam olarak izlenen hizmetler sunar. Ayrıca, CollectPlus gönderi paketlerini iki iş günü içinde teslim eder. Ancak, Kuzey İrlanda, Man Adası, İskoçya'nın çok kuzeyinde ve Wight Adası'ndaki teslimatlar 5 iş gününe kadar sürebilir.

  Yodel Paketi Nasıl İzlenir

  Yodel müşterisinin paketlerini takip edebilmesinin başlıca iki yolu vardır.

  1. Yodel Web Sitesi Üzerinden

  Yodel tracking page

  İşte adımlar.

  • Yodel izleme web sayfasına gidin.
  • Takip numarasını ve teslimat posta kodunu girin.
  • Son olarak, bilgileri almak için İzle'ye basın.

  2. İzleme TrackingMore

  Kullanıcılar, siparişlerini küresel olarak izlemek için TrackingMore'u kullanabilir ve çok taşıyıcılı bir izleme aracı adını kazanabilir. Bu araç, dünya çapında 1.100'den fazla taşıyıcı hizmetinden teslimatları izleyebildiğinden, uluslararası paketlerin yerini belirlemenin muhtemelen en etkili yoludur.

  TrackingMore Yodel tracking

  Yodel paket teslimatının durumunu TrackingMore aracılığıyla nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  1. Web sayfasının üst kısmındaki Operatörler düğmesini tıklayın.
  2. Yodel takip numarasını girin ve İzle'ye dokunun.
  3. Detaylar anında web sayfasında sağlanacaktır.

  Yodel Takip Numarası

  Şimdi, Yodel takip numarasıyla ilgili olabilecek herhangi bir karışıklığı veya yanlış anlamayı gidermenin zamanı geldi.

  • Yodel takip numarası nedir?

  Yodel Takip numarası, genellikle 8 ila 20 basamak / karakter arasında değişen siparişleri izlemek için kullanılan bir koddur.

  Her müşteri, siparişini verir vermez veya bazen sevkiyat sırasında belirli bir takip numarası alır. Böyle bir kod alınmaması durumunda, yardım için derhal Yodel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir.

  • Yodel takip numarası nasıl görünür?

  Yodel izleme numarası, on altı sayısal karakterle birlikte iki veya üç alfabetik karaktere sahip olacaktır. Mesela:

  - JJD0002247675732389

  - JJD0002257639032020

  • Yodel takip numaramı nerede bulabilirim?

  Siparişinizi verdikten sonra e-posta kimliğinizi girmeniz istenir.

  Daha sonra, e-posta gelen kutunuzu kontrol etmelisiniz. İçinde, Yodel'den takip referans numaranızı içeren bir e-posta bulacaksınız. Bu e-posta, sizi doğrudan gönderinizin takip bilgilerine yönlendiren bir bağlantı da içerecektir.

  Yodel İzleme API'si

  Yodel'in özel API'si, müşterilerin teslimat durumu hakkında bilgi eksikliği endişelerini çözen bir paket izleme API'si sunan bir teslimat hizmetidir. Yodel'in güvenilirliği ve verimliliği, İngiltere'deki büyük işletmelerin yüzde 80'i ile işbirliği yapması gerçeğiyle değerlendirilebilir. Bu, yılda 150 milyon teslimat anlamına geliyor.

  Bu API, işletmelerin Yodel'in takip hizmetini projelerine entegre etmelerini ve aynı anda birden fazla gönderiyi izlemelerini sağlar. Bunu dahil ederek, şirketler gönderi kuryeleriyle ilgili gerçek zamanlı güncellemelerden yararlanabilirler. Bu hem işletmelere hem de müşterilerine fayda sağlar. Faydaları aşağıda gösterilmiştir.

  • Daha İyi Müşteri Deneyimi

  Yodel takip API'si, müşterilere gönderilerinde gerçek zamanlı takip güncellemeleri sağlar. Şeffaf teslimat takip sistemi, müşteri güvenini ve güvenini arttırır ve genel deneyimi geliştirir.

  Ayrıca, parselin konumu ile ilgili sorgulara gerek yoktur. Bu, müşteri destek personelinin iş yükünü azaltır!

  • Verimli Lojistik Operasyonları

  Yodel izleme API'si, müşterilerine lojistik operasyonlarını organize etme olanağı sunar.

  Doğru ve güncel takip bilgilerinin yanı sıra, işletmelerin teslimat süreçlerini yumuşatmalarını, dizinleri etkili bir şekilde yönetmelerini ve API tarafından analiz edilen verilere dayanarak kararlar almalarını sağlar.

  • İş Öngörüleri

  Ayrıca müşteri davranışları ile birlikte işletme ve bakım dahil tüm sistemleri takip eder. Ayrıca, performanslarını artırır ve hatalarını düzeltir. Ayrıca, şirketin işlerinin iyileştirilmesi için olumlu ve sağlam kararlar almasına yardımcı olur.

  Bunun yerine neden TrackingMore API'sini kullanmalıyım?

  TrackingMore API, Yodel API ve diğer üçüncü taraf izleme API'lerine göre avantajlar sunar.

  • 1.100+ taşıyıcının merkezi takibi: TrackingMore, dünya çapında 1100'den fazla kurye ile entegre olarak yodel paketinizin gerçek zamanlı ayrıntılarını sağlayabilir ve İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve daha fazlası gibi birden fazla dili destekler.
  • %99,9 API güncelleme bakımı: TrackingMore, çalışma süresinin doğru ve tutarlı izlemenin anahtarı olduğunu bilir. Bu nedenle, API güncellemelerini %99 çalışma süresinde tutarak müşterilerin gönderileri için gerçek zamanlı güncellemeler almasına yardımcı olur.
  • 7/24 teknik destek: TrackingMore, müşterilerin API'siyle sorunsuz bir şekilde entegre olmasına yardımcı olan yardımsever ve duyarlı bir müşteri destek ekibine sahiptir.
  • Çoklu dil işleme: TrackingMore, Python, Java ve Nord.js dahil olmak üzere birden fazla programlama dilini destekler. Bu, dünya çapındaki geliştiricilerin API'lerini etkili bir şekilde yamalamalarını sağlar.

  Shein, DJI, Amazon ve Printify gibi ünlü markalar, zamanında ve doğru veri güncellemeleri nedeniyle TrackingMore'un API'sini güvenilir buluyor. TrackingMore API'sini bugün ücretsiz deneyin !

  Yodel Teslimat Takibi Hakkında SSS

  • Neden günlerdir izleme güncellemesi yok?

  Müşteriler birkaç gün boyunca Yodel paketleriyle ilgili herhangi bir güncelleme almazlarsa, derhal Yodel'in Webchat'i ile iletişime geçmelidirler ve müşteri hizmetleri ekibi onlara yardımcı olacaktır.

  • Kargomun teslim edildiğine dair bir metin alırsam ancak henüz bulamadıysam ne yapmalıyım?

  Bazen müşteriler etrafta olmadığında, Yodel sürücüsü paketi güvenli bir yerde bırakır ve paketin teslim edildiğinin kanıtı olarak bir fotoğraf çeker. Güvenli yer bir komşunun evi veya ofislerindeki herhangi bir resepsiyon salonu olabilir.

  Yine de, müşteriler paketlerini bulamadıysa, Yodel'in web sohbetiyle iletişime geçmelidirler. Müşteri hizmetleri ekibi, paketin bulunmasına yardımcı olmak için sürücüyle bir görüşme ayarlayacaktır.

  • Yodel'in teslimat saatleri nedir?

  Müşteriler pazartesiden cumartesiye sabah 7 ile akşam 7 arasında sipariş verebilirler.

  • Yodel paketim hasar görürse ne yapmalıyım?

  Yodel paketi hasar görürse, alıcı gönderenle iletişime geçmeli ve tazminat olarak teslim edilecek başka bir öğeyi ayarlamalarını istemelidir. Tüm bu prosedürde, Yodel'in ekibi istenen yerde telafi edici bir eşya bulana kadar onları destekleyecektir.

  • Canlı zamanlı Yodel teslimat paketlerini izlemenin bir yolu var mı?

  Müşteriler iki saatlik teslimat aralığı seçeneğini belirleyebilir. Bu şekilde, parselleriyle ilgili tüm güncellemeleri e-posta veya metin yoluyla alacaklardır.

  • Yodel kargom neden gecikti?

  Böyle bir durumda, Yodel'in takip sayfasına gidin ve teslimat durumunu kontrol edin. Çok geçse, web sohbeti aracılığıyla müşteri yardımı ile iletişime geçin.

  • Neden bana bir takip numarası vermediler?

  Siparişi verdikten 24 saat sonra bile bir takip numarası almadıysanız, satıcıya veya gönderene ulaşmalı ve paket ayrıntılarını doğrulamanız gerekir. Paketin gerçekten Yodel aracılığıyla gönderilip gönderilmediğini doğrulamak da çok önemlidir.

  Yodel Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin

  Yodel'in müşteri hizmetleri ekibi, kullanıcılara paket sorgularında yardımcı olmaya ve herkes için sorunsuz ve tatmin edici bir teslimat deneyimi sağlamaya kendini adamıştır. Yodel'e ulaşabileceğiniz iletişim yöntemi aşağıdadır.

  İletişim yöntemi Bilgi Açılış saatleri
  Müşteri hizmetleri numarası 0344 755 0117

  Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 17:00

  Pazar: Kapalı

  Çevrimiçi sohbet web sohbeti Pazartesi - Cuma: 08:00 - 20:00

  Cumartesi: 08:00 - 17:00

  Pazar: Kapalı

  Ayrıca, Yodel Direct hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

  Track all your parcels in one place.

  1240+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1240+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1240+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Dönüştürün
  Bugün Gönderi Takibi

  Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.