YunExpress Śledzenie

Użyj TrackingMore, aby pomóc Ci śledzić swoje YunExpress pakiety. Śledź ten post, aby dowiedzieć się, jak działa YunExpress i szybciej śledzić swoje YunExpress pakiety!

yunexpress
  For businesses

  YunExpress branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  YunExpress tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free YunExpress tracking API
  For Shopify

  YunExpress tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Użyj TrackingMore, aby pomóc Ci śledzić swoje YunExpress pakiety. Śledź ten post, aby dowiedzieć się, jak działa YunExpress i szybciej śledzić swoje YunExpress pakiety!

  Contents

  • Śledzenie przesyłek YunExpress
  • O obiekcie YunExpress
  • Usługa YunExpress
  • Jak działa śledzenie YunExpress?
  • Śledzenie YunExpress Amazon
  • Śledzenie YunExpress w USAA i Wielkiej Brytanii
  • Jak mogę śledzić moją paczkę YunExpress?
  • Numer śledzenia YunExpress
  • Statusy śledzenia YunExpress
  • API śledzenia TrackingMore dla YunExpress 
  • Często zadawane pytania dotyczące śledzenia YunExpress
  • Jak skontaktować się z obsługą klienta YunExpress

  Śledzenie przesyłek YunExpress

  Śledzenie YunExpress jest integralną funkcją dostarczaną przez uznane na całym świecie rozwiązanie logistyczne YunExpress, które obsługuje głównie przesyłki e-commerce. Ten system śledzenia umożliwia zarówno firmom, jak i konsumentom monitorowanie ich paczek w czasie rzeczywistym, oferując wgląd od momentu wysłania paczki do momentu dotarcia do miejsca docelowego. Użytkownicy po prostu wprowadzają unikalny identyfikator śledzenia na platformie YunExpress, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do aktualnego statusu i lokalizacji swojej przesyłki. Taka przejrzystość i aktualne aktualizacje podkreślają zaangażowanie YunExpress w zapewnienie niezawodnego i wydajnego procesu dostawy dla wszystkich użytkowników.

  O obiekcie YunExpress

  YunExpress, zwany także Yuntu w Chinach, jest profesjonalnym dostawcą usług logistycznych dla transgranicznych linii biznesowych B2C. Została założona w Shenzhen w Chinach. YunExpress zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości globalnych usług bezpośredniej wysyłki paczek dla globalnych transgranicznych przedsiębiorstw handlu elektronicznego.

  Zajmując wiodącą pozycję w zakresie podstawowych technologii informatycznych dla usług logistycznych, YunExpress niezależnie opracował podwójną platformę logistyczną biznes + dane, która zapewnia klientom zestaw systemów usług cyfrowych typu all-link.

  YunExpress angażuje się w budowanie inteligentnej logistyki i realizację inteligencji, wizualizacji i wydajności procesu obsługi poprzez wydajne i wydajne systemy sprzętowe, dzięki czemu branża logistyki handlu elektronicznego może wejść w erę mądrości.

  Tymczasem YunExpress zapewnia również wiele zalet innowacji usługowych, przynosząc dużą wygodę klientom i zdobywając dobrą reputację. YunExpress oferuje bogaty i doskonały układ magazynu zagranicznego obejmujący kraje zamorskie, który jest głównym transgranicznym eksportem e-commerce.

  Obecnie YunExpress ma więcej niż profesjonalnych pracowników logistycznych 1,500 oraz centra konsolidacji i spedycji 30 + na całym świecie, z oddziałami 25 + w Chinach kontynentalnych, dzienną wielkością zamówień paczek ponad 700,000 sztuk oraz zasięgiem usług w krajach i regionach 220 + na całym świecie, który jest kluczowym zalecanym dostawcą usług logistycznych dla międzynarodowych głównych platform handlu elektronicznego, takich jak Amazon, Wish, JOOM, Shopify i tak dalej.

  Usługa YunExpress

  YunExpress to globalna firma logistyczna i spedycyjna, która specjalizuje się w dostarczaniu transgranicznych rozwiązań e-commerce dla firm i konsumentów.

  • Transgraniczne linie B2C

  Transgraniczny segment linii specjalnych B2C YunExpress przyjmuje komercyjny model odprawy celnej DDP o wysokiej wydajności czasowej, dużej prędkości i wysokiej stabilności, a także zapewnia bezpłatne usługi zwrotów i ponownych wysyłek, a także dodatkowe usługi, takie jak powiadomienia o nieprawidłowościach. Dzięki stabilnej terminowości i opłacalnym usługom cieszy się powszechnym zaufaniem i uznaniem klientów.

  • FAB (Fulfillment by Amazon)

  Dzięki inteligentnemu zarządzaniu logistycznemu YunExpress, superszybki czas dostawy paczek jest solidną podstawą rozwoju Twojej firmy. Ponadto specjalistyczna obsługa logistyczna i system śledzenia pomogłyby uniknąć złych recenzji i sporów ze strony klientów.

  • Przesyłka pocztowa

  Inicjatywa YunExpress dotycząca usług paczek pocztowych ułatwia dostarczanie paczek do danego miejsca docelowego, tworząc partnerstwo z różnymi lokalnymi przesyłkami pocztowymi. Usługa obejmuje 232 kraje i regiony na świecie. Ponadto zapewnia również wygodną odprawę celną, obsługuje bezpłatne zwroty i oferuje usługi zapytań lub rozstrzygania roszczeń.

  • Ekspres międzynarodowy

  Aby zapewnić klientom najlepsze międzynarodowe rozwiązania ekspresowe, YunExpress przyjmuje inteligentny tryb zarządzania logistyką. Ten profesjonalny zespół usług logistycznych oferuje usługi dostawy od drzwi do drzwi w celu zwiększenia konkurencyjności sprzedawców eCommerce. Szybka międzynarodowa usługa ekspresowa i wydajny system śledzenia mogą zapewnić poprawę zadowolenia klienta po zakupie.

  Jak działa śledzenie YunExpress?

  Procedury realizacji zamówień z YunExpress są następujące.

  Najpierw należy skontaktować się z menedżerem konta YunExpress, aby podpisać umowę i zweryfikować swój status osoby prawnej. W niektórych przypadkach należy również podać swoje numery VAT i ISSO.

  Następnie musisz wypełnić wszystkie wymagane informacje, w tym zawartość paczki, szacowaną wagę, wymiary, pochodzenie, miejsce docelowe, numer telefonu odbiorcy itp. Personel wydrukuje etykiety wysyłkowe i dołączy je do paczek oczekujących na odbiór. Osoby znajdujące się w obszarach, w których usługa odbioru nie jest dostępna, powinny wysłać paczki do wyznaczonego centrum sortowania YunExpress lub parku logistycznego.

  Następnie, po zważeniu i zmierzeniu paczek, odpowiednia opłata za wysyłkę zostanie odjęta od salda konta YunExpress. Tylko jeśli saldo konta wystarcza na opłacenie rachunku, paczki zostaną wysłane w dniu ich dostarczenia. Jeśli nie, paczki zostaną pozostawione w obiekcie YunExpress następnego dnia. Paczki zostaną odesłane do Ciebie, jeśli opłata nadal nie zostanie uiszczona po kilku dniach.

  Następnie YunExpress połączy paczki przeznaczone dla tego samego kraju, a następnie je wyemituje. YunExpress przyjmuje metodę DDP (Delivered Duty Paid), co oznacza, że sprzedawca ponosi wszelkie ryzyko i koszty wysyłki i dostawy do miejsca przeznaczenia.

  Po odprawie celnej w kraju docelowym YunExpress przekaże paczki lokalnemu partnerowi logistycznemu, takiemu jak DHL w Stanach Zjednoczonych, aby zrealizować dostawę ostatniej mili.

  Śledzenie YunExpress Amazon

  YunExpress oferuje dwie metody wysyłki usług FBA (Fulfillment by Amazon), obsługując klientów, którzy muszą wysłać swoje produkty do centrów realizacji Amazon w Stanach Zjednoczonych i Europie.

  • US FBA Ocean Freight

  YunExpress US FBA Ocean Freight to bezpośrednia ekspresowa obsługa klienta zgodnie z potrzebami globalnych firm e-commerce w USA, która jest niezależnie rozwijana przez YunExpress. Jako dostawca Amazon FBA 3PL, YunExpress zapewnia sprzedawcom Amazon opłacalne i możliwe do śledzenia usługi logistyczne, pomagając im uzyskać skuteczne rozwiązania w zakresie realizacji zamówień e-commerce. Towary będą dostarczane bezpośrednio do Los Angeles lub Nowego Jorku przez The YunExpress FBA US Direct Line. Wszystko to zależy od bogatego doświadczenia YunExpress w zakresie odprawy celnej i doskonałego systemu dostaw.

  • Europa FBA UK-VAT

  Na rynku europejskim YunExpress przeprowadził również niezależne badania i rozwój kanałów oraz uruchomił usługi bezpośredniej dostawy do magazynów FBA dla produktów sprzedawanych do krajów europejskich. Usługi YunExpress Europe FBA UK-VAT zapewniają, że sprzedawcy mogą bez wysiłku wysyłać swoje produkty do magazynów FBA Amazon w Wielkiej Brytanii i Europie. Wykorzystując obfite zasoby lotnicze w HK do transportu pierwszej mili, latając do portów UE, łącząc zalety odprawy celnej portów UE i doskonały system dostaw, jest on w końcu dostarczany przez UPS. Cały proces jest płynnie połączony, a dostawa ostatniej mili jest szybka, stabilna i gwarantowana.

  Śledzenie YunExpress w USAA i Wielkiej Brytanii

  YunExpress współpracuje z lokalnym przewoźnikiem, aby zaoferować usługę dostawy ostatniej mili. Klienci mogą nie tylko śledzić na stronie internetowej YunExpress, ale także na stronie internetowej partnera, aby uzyskać najnowsze statusy swoich pakietów. Dostępna jest również zewnętrzna witryna śledząca, taka jak TrackingMore, która może pomóc klientom w wygodnym śledzeniu przesyłek międzynarodowych.

  Usługa FAB została uruchomiona specjalnie dla transgranicznych sprzedawców handlu elektronicznego w Stanach Zjednoczonych i Europie, co w znacznym stopniu zaspokaja potrzeby lokalnych sprzedawców handlu elektronicznego.

   

  USA

  Wielka Brytania

  Partnerzy ostatniej mili

  USPS, UPS i FedEx

  Royal Mail, DHL i inne lokalne usługi dostawy

  Czas dostawy

  Kilka dni

  Kilka dni

  Unikalna usługa

  Realizacja przez Amazon

  Realizacja przez Amazon

  Jak mogę śledzić moją paczkę YunExpress?

  Aby lepiej zrozumieć status wysyłki paczek, możesz skorzystać z następujących dwóch sposobów śledzenia zamówienia.

  • Za pośrednictwem strony internetowej YunExpress

  YunExpress tracking page

  Oto kroki, aby śledzić paczki za pomocą YunExpress.

  1. Uzyskaj numer śledzenia z powiadomienia o wysyłce.
  2. Przejdź do witryny YunExpress .
  3. Znajdź sekcję Śledzenie na stronie głównej.
  4. Wprowadź numer śledzenia.
  5. Kliknij ZAPYTAJ , aby zobaczyć status paczki.

  Możesz też kliknąć "Śledzenie" w "Centrum pomocy" w górnym menu nawigacyjnym, aby przejść do strony internetowej YunTrack . Na tej stronie możesz śledzić do 100 paczek jednocześnie.

  YunExpress tracking status

  • Przez TrackingMore

  TrackingMore może pochwalić się siecią ponad 1100 głównych przewoźników na całym świecie, w tym YunExpress. Możesz użyć interfejsu API do przesyłania CSV lub śledzenia przesyłek RESTFUL, aby efektywnie śledzić wiele paczek. Oczywiście możesz również bezpośrednio zapytać o zamówienie, wprowadzając numer śledzenia w odpowiednim formacie. Jednocześnie można wysyłać zapytania do 50 pakietów.

  Śledzenie pakietu YunExpress w TrackingMore jest bardzo proste. Wykonaj czynności pokazane poniżej.

  1. Przejdź do strony TrackingMore

  2. Kliknij Przewoźnicy na powyższym pasku nawigacyjnym

  3. Następnie wyszukaj Yun Express w pasku wyszukiwania

  4. Wprowadź numer śledzenia paczki i kliknij przycisk Śledź

  5. Teraz możesz zobaczyć konkretny status swojej paczki.

  Numer śledzenia YunExpress

  Numer śledzenia YunExpress jest unikalnym identyfikatorem paczek wysyłanych przez YunExpress. Możesz uzyskać dostęp do numerów śledzenia i wyeksportować je, logując się do systemu YunExpress. Oczywiście można go znaleźć na etykiecie wysyłkowej, a także na powiadomieniu o wysyłce.

  • Format numeru śledzenia YunExpress i przykłady

  Numer śledzenia YunExpress składa się z 18 cyfr. Zaczyna się od YT, który jest skrótem od Yun Tu (云途), dwóch początkowych liter chińskiej nazwy marki, a kończy się 16 cyframi.

  Oto kilka przykładów numeru śledzenia YunExpress.

  - YT2317621272075249

  - YT2827483275324525

  Statusy śledzenia YunExpress

  YunExpress oznacza Twoje działania związane z paczkami za pomocą szerokiej gamy statusów śledzenia odzwierciedlających bieżący postęp przesyłki, dzięki czemu nie przegapisz żadnych aktualizacji ani opóźnień.

  Oto lista statusów, na które natkniesz się podczas śledzenia paczki wysłanej przez YunExpress.

  Status śledzenia

  Opis

  Otrzymane informacje o wysyłce/ Przetwarzanie

  Paczka nie została jeszcze dostarczona do placówki YunExpress od nadawcy lub sprzedawcy.

  Przyjazd do zakładu pochodzenia

  Przesyłka dotarła do obiektu YunExpress

  Wyjazd z zakładu pochodzenia

  Przesyłka wyruszyła z obiektu YunExpress

  Przyjazd do sortowni

  Przesyłka dotarła do wyznaczonego centrum sortowania YunExpress lub parku logistycznego

  Przesyłka jest w tranzycie do następnego obiektu

  Paczka jest w drodze do następnego obiektu YunExpress

  Przylot na międzynarodowe lotnisko początkowe

  Przesyłka zostanie wysłana drogą lotniczą

  Lot międzynarodowy odleciał

  Paczka dotrze na lotnisko docelowe

  Zakończono przetwarzanie odprawy celnej

  Przesyłka przechodzi procedurę odprawy celnej

  Międzynarodowy lot przyleciał

  Paczka dotarła do kraju docelowego

  Dostarczone do lokalnego przewoźnika

  Przesyłka zostaje przekazana lokalnemu przewoźnikowi ostatniej mili współpracującemu z YunExpress

  Akceptowane w XXX Destination Facility

  Przesyłka dotarła do obiektu lokalnego przewoźnika ostatniej mili współpracującego z YunExpress

  Przybył na pocztę

  Przesyłka zostanie wysłana do odbiorcy

  Gotowe do dostawy

  Dostawa w drodze

  Dostarczone, przychodzące/przychodzące do skrzynki pocztowej

  Przesyłka została dostarczona

  Wrócić

  Paczka nie została dostarczona i została zwrócona do lokalnego magazynu dystrybutora.

  API śledzenia TrackingMore dla YunExpress 

  Jako wiodąca platforma śledzenia przesyłek dla firm eCommerce i logistycznych, TrackingMore jest zintegrowany z ponad 1 100 przewoźnikami na całym świecie, w tym z interfejsem API YunExpress, aby zaoferować klientom bezproblemowe śledzenie zamówień.

  Zalety włączenia interfejsu API śledzenia TrackingMore do śledzenia paczek YunExpress są następujące.

  • Globalny zasięg śledzenia

  • Języki wieloprogramowe

  • Czas pracy interfejsu API na poziomie 99,9%

  • Wsparcie techniczne 24/7

  TrackingMore zaufały światowej sławy marki, takie jak Amazon, Shein, DJI, Printify itp. ze względu na wyjątkowy czas pracy i dokładność danych itp. Zanurz się w interfejsie API TrackingMore i podnieś jakość monitorowania przesyłek. Odkryj teraz!

  Często zadawane pytania dotyczące śledzenia YunExpress

  • Jak długo trwa wysyłka YunExpress?

  Czas dostawy YunExpress zależy od rozmiaru, wagi, pochodzenia i miejsca przeznaczenia paczki, a także wybranej usługi wysyłkowej. Większość dostaw międzynarodowych może zostać zrealizowana w ciągu 5 do 15 dni.

  Na przykład, jeśli wysyłasz paczki z Chin do USA, wybierając standardową opcję wysyłki, zwykle zajmie to 7-15 dni. Po odprawie celnej Twoje paczki YunExpress najprawdopodobniej zostaną przekazane FedEx, aby dokończyć dostawę ostatniej mili.

  • Dlaczego moje śledzenie  YunExpress nie jest aktualizowane?

  Istnieje kilka powodów, dla których śledzenie YunExpress nie jest aktualizowane.

  - Paczki pokonują duże odległości, więc stan każdego etapu utrzymuje się przez stosunkowo długi czas.

  - Opóźnienia w przetwarzaniu paczek, wysyłce i transporcie.

  - Opóźnienia spowodowane siłą wyższą, takie jak święta i zła pogoda.

  - Kurier ostatniej mili współpracujący z YunExpress oferuje usługę dostawy tylko w dni powszednie.

  - inne wyjątki.

  Jak skontaktować się z obsługą klienta YunExpress

  Poniżej znajdują się dane kontaktowe obsługi klienta YunExpress w Chinach i Stanach Zjednoczonych.

    YunExpress Chiny YunExpress Stany Zjednoczone Ameryki
  Adres 17. piętro, Chuang Hui International Center, skrzyżowanie Yongxiang Road, dzielnica Longgang, miasto Shenzhen, prowincja Guangdong, Chiny 5215 S Boyle Ave, Vernon, Kalifornia 90058, USA
  Numer +86 0755-89356329 (732) 722-8110
  E-mail [email protected] [email protected]

   

   

  Track all your parcels in one place.

  1224+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1224+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1224+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Zoptymalizuj swoje
  Podróż klienta po zakupie

  Niezależnie od tego, czy chcesz automatycznie aktualizować status przesyłki, czy tworzyć szanse sprzedaży, mamy wszystkie potrzebne narzędzia.