YunExpress İzleme

YunExpress paketlerinizi takip etmenize yardımcı olmak için TrackingMore kullanın. YunExpress 'nin nasıl çalıştığını öğrenmek ve YunExpress paketlerinizi daha hızlı takip etmek için bu gönderiyi takip edin!

yunexpress
  For businesses

  YunExpress branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  YunExpress tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free YunExpress tracking API
  For Shopify

  YunExpress tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  YunExpress paketlerinizi takip etmenize yardımcı olmak için TrackingMore kullanın. YunExpress 'nin nasıl çalıştığını öğrenmek ve YunExpress paketlerinizi daha hızlı takip etmek için bu gönderiyi takip edin!

  Contents

  • YunExpress Takip
  • YunExpress Hakkında
  • YunExpress hizmeti
  • YunExpress takibi nasıl çalışır?
  • YunExpress Amazon takibi
  • ABD ve İngiltere'de YunExpress izleme
  • YunExpress paketimi nasıl takip edebilirim ?
  • YunExpress takip numarası
  • YunExpress takip durumları
  • YunExpress için TrackingMore'un izleme API'si 
  • YunExpress Takip hakkında SSS
  • YunExpress Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  YunExpress Takip

  YunExpress takip sistemi, ağırlıklı olarak e-ticaret gönderilerine hitap eden ve dünya çapında tanınan lojistik çözümü YunExpress tarafından sağlanan ayrılmaz bir özelliktir. Bu takip sistemi, hem işletmelerin hem de tüketicilerin paketlerini gerçek zamanlı olarak izlemelerine olanak tanıyarak, bir paketin gönderildiği andan nihai varış noktasına ulaştığı ana kadar içgörüler sunar. Kullanıcılar, gönderilerinin mevcut durumuna ve konumuna anında erişmek için YunExpress platformuna benzersiz bir izleme kimliği girmeleri yeterlidir. Bu şeffaflık ve en güncel güncellemeler, YunExpress'in tüm kullanıcıları için güvenilir ve verimli bir teslimat süreci sağlama taahhüdünün altını çiziyor.

  YunExpress Hakkında

  Çin'de Yuntu olarak da adlandırılan YunExpress, sınır ötesi B2C iş kolları için profesyonel bir lojistik hizmet sağlayıcısıdır. Shenzhen, Çin'de kurulmuştur. YunExpress, küresel sınır ötesi e-ticaret işletmeleri için yüksek kaliteli küresel paket doğrudan nakliye hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.

  Lojistik hizmetleri için temel bilgi teknolojisinde lider bir konuma sahip olan YunExpress, bağımsız olarak müşterilere bir dizi all-link dijital servis sistemi sağlayan bir iş + veri ikili lojistik platformu geliştirmiştir.

  YunExpress, akıllı lojistik oluşturmaya ve hizmet sürecinin zekasını, görselleştirmesini ve verimliliğini verimli ve güçlü donanım sistemleri aracılığıyla gerçekleştirmeye kendini adamıştır, böylece sınır ötesi e-ticaret lojistik endüstrisi bilgelik çağına girebilir.

  Bu arada, YunExpress ayrıca müşterilere büyük kolaylık getiren ve iyi bir ün kazanan birçok hizmet inovasyonu avantajı sağlar. YunExpress, ana sınır ötesi e-ticaret ihracatı olan denizaşırı ülkeleri kapsayan zengin ve mükemmel bir yurtdışı depo depolama düzenine sahiptir.

  Şu anda, YunExpress'in dünya çapında 1.500'den fazla profesyonel lojistik çalışanı ve 30+ konsolidasyon ve iletme merkezi, anakara Çin'de 25+ şubesi, 700.000'den fazla parçadan oluşan günlük paket sipariş hacmi ve Amazon gibi uluslararası ana akım e-ticaret platformları için önerilen kilit lojistik hizmet sağlayıcısı olan dünya çapında 220+ ülke ve bölgenin hizmet kapsamı bulunmaktadır. Dilek, JOOM, Shopify vb.

  YunExpress hizmeti

  YunExpress, işletmeler ve tüketiciler için sınır ötesi e-ticaret çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış küresel bir lojistik ve nakliye şirketidir.

  • Sınır Ötesi B2C Hatları

  YunExpress'in sınır ötesi B2C özel hat segmenti, yüksek zaman verimliliği, hızlı hız ve yüksek stabilite ile ticari DDP gümrükleme modelini benimser ve ücretsiz iade ve yeniden gönderme hizmetlerinin yanı sıra anormallik uyarıları gibi ek hizmetler sunar. İstikrarlı zamanlaması ve uygun maliyetli hizmetleri ile müşteriler tarafından yaygın olarak güvenilmiş ve övülmüştür.

  • FAB (Amazon tarafından yerine getirilmesi)

  YunExpress'in akıllı lojistik yönetimi sayesinde, paketlerin süper hızlı teslimat süresi, işletmenizin büyümesi için sağlam bir temeldir. Ek olarak, bir Uzman lojistik hizmeti ve izleme sistemi, müşterilerden gelen kötü incelemelerden ve anlaşmazlıklardan kaçınmaya yardımcı olacaktır.

  • Posta Parseli

  YunExpress'in posta paketi hizmeti girişimi, farklı yerel postalarla ortaklık kurarak paketlerin ilgili varış noktasına teslimini kolaylaştırır. Hizmet, dünyadaki 232 ülke ve bölgeyi kapsamaktadır. Ayrıca, uygun gümrükleme sağlar, ücretsiz iadeleri destekler ve soruşturma veya talep çözümü hizmetleri sunar.

  • Uluslararası Ekspres

  Müşterilere en iyi uluslararası ekspres çözümleri sunmak için YunExpress, akıllı bir lojistik yönetimi modunu benimser. Bu profesyonel lojistik hizmet ekibi, e-ticaret satıcılarının rekabet gücünü artırmak için kapıdan kapıya teslimat hizmetleri sunmaktadır. Hızlı bir uluslararası ekspres hizmet ve verimli bir takip sistemi, satın alma sonrası deneyimde müşteri memnuniyetinin iyileştirilmesini sağlayabilir.

  YunExpress takibi nasıl çalışır?

  YunExpress ile sipariş karşılama prosedürleri aşağıdaki gibidir.

  İlk olarak, sözleşmeyi imzalamak ve tüzel kişi durumunuzu doğrulamak için YunExpress hesap yöneticisiyle iletişime geçmelisiniz. Bazı durumlarda, KDV ve ISSO numaralarınızı da göndermeniz gerekir.

  Ardından, paket içeriği, tahmini ağırlık, boyutlar, menşe, hedef, alıcının telefon numarası vb. dahil olmak üzere gerekli tüm bilgileri doldurmanız gerekir. Personel nakliye etiketlerini yazdıracak ve teslim alınmayı bekleyen paketlere yapıştıracaktır. Teslim alma hizmetinin bulunmadığı bölgelerdeki kişiler, paketleri belirlenen YunExpress ayıklama merkezine veya lojistik parkına göndermelidir.

  Daha sonra, paketleriniz tartıldıktan ve ölçüldükten sonra, ilgili nakliye ücreti YunExpress hesap bakiyenizden düşülecektir. Sadece hesap bakiyesi faturayı ödemek için yeterliyse, paketler geldikleri gün gönderilecektir. Aksi takdirde, paketler ertesi gün YunExpress tesisinde bırakılacaktır. Ücret birkaç gün sonra hala ödenmezse paketler size geri gönderilecektir.

  Bundan sonra, YunExpress aynı ülkeye yönelik paketleri bir araya getirecek ve daha sonra yayınlayacaktır. YunExpress, DDP (Delivered Duty Paid) yöntemini benimser, yani satıcı, varış noktasına nakliye ve teslimatın tüm risklerini ve maliyetlerini üstlenir.

  Hedef ülkede gümrükleme işleminden sonra YunExpress, son mil teslimatını tamamlamak için paketleri Amerika Birleşik Devletleri'ndeki DHL gibi yerel lojistik ortağına teslim edecektir.

  YunExpress Amazon takibi

  YunExpress, ürünlerini Amazon'un Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki sipariş karşılama merkezlerine göndermesi gereken müşterilere hitap eden FBA (Amazon tarafından Fulfillment) hizmetleri için iki gönderim yöntemi sunar.

  • ABD FBA Deniz Taşımacılığı

  YunExpress US FBA Ocean Freight, YunExpress tarafından bağımsız olarak geliştirilen, ABD'deki küresel e-ticaret işletmelerinin ihtiyaçlarına göre doğrudan ekspres bir müşteri hizmetidir. Bir Amazon FBA 3PL sağlayıcısı olarak YunExpress, Amazon satıcılarına uygun maliyetli ve izlenebilir lojistik hizmetleri sunarak etkili e-ticaret yerine getirme çözümleri elde etmelerine yardımcı olur. Mallar, YunExpress FBA US Direct Line tarafından doğrudan Los Angeles veya New York'a teslim edilecektir. Tüm bunlar YunExpress'in zengin gümrükleme deneyimine ve mükemmel teslimat sistemine bağlıdır.

  • Avrupa FBA İNGİLTERE-KDV

  YunExpress, Avrupa pazarı için ayrıca kanalların bağımsız araştırma ve geliştirmelerini yaptı ve Avrupa ülkelerine satılan ürünler için FBA depolarına doğrudan teslimat hizmetleri başlattı. YunExpress'in Avrupa FBA İngiltere-KDV hizmetleri, satıcıların ürünlerini Amazon'un İngiltere ve Avrupa'daki FBA depolarına zahmetsizce gönderebilmelerini sağlar. HK'de ilk mil taşımacılığı için bol miktarda uçuş kaynağı kullanarak, AB limanlarına uçarak, AB limanlarının gümrükleme avantajlarını ve mükemmel bir teslimat sistemini birleştirerek, sonunda UPS tarafından teslim edilir. Tüm süreç sorunsuz bir şekilde bağlanır ve son mil teslimatı hızlı, istikrarlı ve garantilidir.

  ABD ve İngiltere'de YunExpress izleme

  YunExpress, son kilometre teslimat hizmeti sunmak için yerel taşıyıcı ile işbirliği yapmaktadır. Müşteriler sadece YunExpress web sitesinde değil, aynı zamanda paketlerinin en son durumlarını almak için iş ortağının web sitesinde de takip edebilirler. Müşterilerin uluslararası paketleri rahatça izlemelerine yardımcı olabilecek TrackingMore gibi bir üçüncü taraf izleme web sitesi de mevcuttur.

  FAB hizmeti, yerel sınır ötesi e-ticaret satıcılarının ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılayan Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki sınır ötesi e-ticaret satıcıları için özel olarak başlatılmıştır.

   

  ABD

  Birleşik Krallık

  Son kilometre ortakları

  USPS, UPS ve FedEx

  Royal Mail, DHL ve diğer yerel teslimat hizmetleri

  Teslim süresi

  Birkaç gün

  Birkaç gün

  Benzersiz hizmet

  Amazon tarafından yerine getirme

  Amazon tarafından yerine getirme

  YunExpress paketimi nasıl takip edebilirim ?

  Paketlerin gönderim durumunu daha iyi kavramanıza yardımcı olmak için, siparişinizi takip etmek için aşağıdaki iki yolu kullanabilirsiniz.

  • YunExpress'in web sitesi üzerinden

  YunExpress tracking page

  İşte YunExpress'i kullanarak paketleri izleme adımları.

  1. Kargo bildiriminizden Takip Numarasını alın.
  2. YunExpress web sitesine gidin.
  3. Ana sayfada İzleme bölümünü bulun.
  4. Takip numarasını girin.
  5. Paket durumunu görmek için INQUIRE'ı tıklatın.

  Veya YunTrack web sitesine gitmek için üst gezinme menüsündeki "Yardım Merkezi" altındaki "İzleme" yi tıklayabilirsiniz. Bu web sitesinde, aynı anda en fazla 100 paketi takip edebilirsiniz.

  YunExpress tracking status

  • Via TrackingMore

  TrackingMore, YunExpress de dahil olmak üzere dünya çapında 1100'den fazla ana akım taşıyıcıdan oluşan bir ağa sahiptir. Birden fazla paketi verimli bir şekilde izlemek için CSV yükleme veya dinlendirici gönderi izleme API'sini kullanabilirsiniz. Tabii ki, takip numarasını doğru biçimde girerek siparişi doğrudan da sorgulayabilirsiniz. Aynı anda en fazla 50 paket sorgulanabilir.

  YunExpress paketini TrackingMore'da takip etmek çok basit. Aşağıda gösterilen adımları izleyin.

  1. TrackingMore'un web sitesine gidin

  2. Yukarıdaki gezinme çubuğunda Taşıyıcılar'ı tıklatın

  3. Ardından, arama çubuğunda Yun Express'i arayın

  4. Paketinizin takip numarasını girin ve Takip Et düğmesine tıklayın

  5. Artık paketinizin özel durumunu görebilirsiniz.

  YunExpress takip numarası

  YunExpress takip numarası, YunExpress tarafından gönderilen paketlerin benzersiz tanımlayıcısıdır. YunExpress Sistemine giriş yaparak takip numaralarına erişebilir ve dışa aktarabilirsiniz. Tabii ki, nakliye etiketinde ve nakliye bildiriminde bulunabilir.

  • YunExpress takip numarası formatı ve örnekleri

  YunExpress takip numarası 18 haneden oluşmaktadır. Çin marka adının iki ilk harfi olan Yun Tu'nun (云途) kısaltması olan YT ile başlar ve 16 basamakla biter.

  İşte YunExpress takip numarasına bazı örnekler.

  - YT2317621272075249

  - YT2827483275324525

  YunExpress takip durumları

  YunExpress, paket etkinliklerinizi gönderinizin mevcut ilerlemesini yansıtan çok çeşitli takip durumlarıyla işaretler, böylece herhangi bir güncelleme veya gecikmeyi kaçırmazsınız.

  İşte YunExpress tarafından gönderilen bir paketi izlerken karşılaşacağınız durumların bir listesi.

  İzleme Durumu

  Tarif

  Alınan gönderi bilgileri / İşlenme

  Parsel henüz gönderen veya satıcıdan YunExpress'in tesisine teslim edilmedi.

  Menşe tesisine geldi

  Parsel YunExpress tesisine ulaştı

  Menşe tesisinden ayrıldı

  Parsel YunExpress tesisinden ayrıldı

  Sıralama tesisine geldi

  Parsel, belirlenen YunExpress ayıklama merkezine veya lojistik parkına ulaştı

  Sevkiyat bir sonraki tesise taşınıyor

  Parsel bir sonraki YunExpress tesisine gidiyor

  Menşe uluslararası havaalanına geldi

  Parsel hava yoluyla gönderilecek

  Dış hat uçuşu kalktı

  Parsel hedef havaalanına ulaşacak

  Gümrükleme işlemi tamamlandı

  Parsel gümrükleme prosedüründen geçiyor

  Uluslararası uçuş geldi

  Parsel hedef ülkeye ulaştı

  Yerel taşıyıcıya teslim edilir

  Parsel, YunExpress ile işbirliği yapan yerel son mil taşıyıcısına teslim edildi

  XXX Hedef Tesisi'nde kabul edildi

  Parsel, YunExpress ile işbirliği yapan yerel son mil taşıyıcısının tesisine ulaştı

  Postaneye geldi

  Parsel alıcıya gönderilecek

  Teslimat için Çıktı

  Teslimat yolda

  Teslim Edilen, Posta Kutusunda / Posta Kutusunda

  Paket teslim edildi

  Dönmek

  Parsel teslim edilemedi ve yerel distribütör deposuna iade edildi.

  YunExpress için TrackingMore'un izleme API'si 

  E-ticaret ve lojistik işletmeleri için lider bir gönderi takip platformu olan TrackingMore, müşterilere sorunsuz bir sipariş takibi deneyimi sunmak için YunExpress API de dahil olmak üzere dünya çapında 1.100'den fazla taşıyıcıyla entegre edilmiştir.

  YunExpress paketlerini izlemek için TrackingMore'un izleme API'sini dahil etmenin avantajları aşağıdaki gibidir.

  • Küresel izleme kapsamı

  • Çoklu programlama dilleri

  • %99,9 API çalışma süresi

  • 7/24 teknik destek

  TrackingMore, olağanüstü çalışma süresi ve veri doğruluğu nedeniyle Amazon, Shein, DJI, Printify vb. gibi dünyaca ünlü markalar tarafından güvenilmektedir.  TrackingMore'un API'sine dalın ve gönderi izleme deneyiminizi geliştirin. Şimdi Keşfedin!

  YunExpress Takip hakkında SSS

  • YunExpress gönderiminin teslimatı ne kadar sürer?

  YunExpress teslimat süresi, paketinizin boyutuna, ağırlığına, menşeinesine ve varış yerine ve seçtiğiniz nakliye hizmetine bağlıdır. Çoğu uluslararası teslimat 5 ila 15 gün içinde tamamlanabilir.

  Örneğin, standart kargo seçeneğini seçerek paketleri Çin'den ABD'ye gönderirseniz, genellikle 7-15 gün sürecektir. Gümrüklemeden sonra, YunExpress paketleriniz büyük olasılıkla son mil teslimatını tamamlamak için FedEx'e teslim edilecektir.

  • YunExpress takibim  neden güncellenmiyor?

  YunExpress izlemenin güncellenmemesinin birkaç nedeni vardır.

  - Paketler uzun bir mesafe kat eder, bu nedenle her aşamanın durumu nispeten uzun bir süre korunur.

  - Paket işleme, nakliye ve nakliyede gecikmeler.

  - Tatil ve kötü hava koşulları gibi mücbir sebeplerden kaynaklanan gecikmeler.

  - YunExpress ile işbirliği yapan son mil kuryesi sadece hafta içi teslimat hizmeti sunmaktadır.

  - diğer istisnalar.

  YunExpress Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Aşağıda, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki YunExpress müşteri hizmetleri için iletişim bilgileri bulunmaktadır.

    YunExpress Çin YunExpress Türkiye
  Adres 17. Kat, Chuang Hui Uluslararası Merkezi, Yongxiang Yolu Kavşağı, Longgang Bölgesi, Shenzhen Şehri, Guangdong Eyaleti, PRChina 5215 S Boyle Ave, Vernon, Kaliforniya 90058, ABD
  Telefon numarası +86 0755-89356329 (732) 722-8110
  E-posta adresiniz [email protected] [email protected]

   

   

  Track all your parcels in one place.

  1209+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1209+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1209+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.