4PX İzleme

TrackingMore ve 4PX izleme api'si yardımıyla 4PX gönderi teslimatlarınız hakkında bilgilendirin!

4px
  For businesses

  4PX branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free
  For developers

  4PX tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free 4PX tracking API
  For Shopify

  4PX tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App
  TrackingMore ve 4PX izleme api'si yardımıyla 4PX gönderi teslimatlarınız hakkında bilgilendirin!

  Contents

  • 4PX İzleme
  • 4PX Hakkında
  • 4PX gönderim ne kadar sürer?
  • 4PX Express Paketi Nasıl İzlenir
  • TrackingMore API
  • 4PX Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  4PX İzleme

  4PX, verimli ve güvenilir paket takip hizmetleri sunan lider bir uluslararası lojistik ve e-ticaret çözümleri sağlayıcısıdır. Küresel varlığı ve iş ortaklarından oluşan ağı ile 4PX, paketlerinizin yolculukları boyunca sorunsuz bir şekilde takip edilmesini sağlar.

  4PX'in takip sistemi, paketlerinizin durumu ve konumu hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sağlar. İster yurt içinde ister yurt dışında paket gönderip alıyor olun, ilerlemelerini kolayca izleyebilirsiniz. Bu görünürlük seviyesi sadece müşteri deneyimini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda işletmelerin gönderilerini daha etkili bir şekilde yönetmelerini sağlar.

  4PX Hakkında

  4PX Worldwide Express, yazılım ve danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesine sahip Çin'in en iyi lojistik ve sipariş karşılama şirketidir. Bu hizmetler, işletmelerin günümüzün sürekli gelişen e-ticaret dünyasındaki konumlarını büyütmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

  2004 yılında doğan ve merkezi Shenzhen, Çin'de bulunan şirket, çeşitli küresel konumlarında 1.500'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Dünya çapında 50'den fazla ülkeye hizmet vermektedir.

  4PX iş ortakları arasında eBay, PayPal, Google, AliExpress, Terapeak ve Magento gibi birçok ünlü uluslararası şirket bulunmaktadır. Aynı zamanda Çin'de bulunan birçok Amazon satıcısı için öncelikli bir seçimdir. Shenzhen Capital Group ve Singapore Post Limited en büyük yatırımcılarından ikisidir.

  Bugün, 20.000'den fazla işadamı 4PX tarafından sağlanan farklı hizmetlere güveniyor. Hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulması, onu hızla büyük ölçekli operasyonlarında, işlenen sipariş sayısında ve elde edilen gelirlerde Çin'in pazar lideri haline getirdi.

  E-ticaret işletmeleriyle bire bir çalışan 4PX, müşterilerin uluslararası ekspres teslimat, ithalat / ihracat hizmetleri, navlun ve envanter yönetimi vb. dahil olmak üzere mümkün olan en iyi gönderi çözümlerini bulmalarını sağlar. Sadece bu değil, aynı zamanda şirket müşterilerine depolama, nakliye ve dağıtım gibi önemli hizmetler de sunmaktadır.

  4PX gönderim ne kadar sürer?

  4XP'nin nakliyesi birkaç faktöre bağlıdır. 4XP'nin teslimatları için beklenen sürede rol oynayabilecek faktörlerden bazıları şunlardır.

  Felaketler - Paketin gönderildiği hedef ülke. Her ülkenin yoğun trafik, yol tıkanmaları, ulusal tatiller, hava koşulları gibi geciktirici faktörleri vardır.

  Kurallar ve Düzenleme Sorunları - Ev sahibi ülkede izin verilen bazı öğeler hedef ülkede kısıtlanabileceğinden, hedef ülkenin kuralları ve düzenlemeleri, gönderinin zamanında teslim edilip edilemeyeceğini de etkiler.

  Gönderim Yöntemi - Paketlerin gönderilmesi için seçilen teslimat hizmeti, alıcıya ulaşmak için gereken süreyi de etkileyebilir. Bazı hizmetler daha kısa teslim süresine sahipken, diğerleri daha fazla zaman alır.

  Gümrükleme – Bazen gönderiler yerel veya hedef ülkenin gümrüklerinde sıkışıp kaldığı için gecikebilir.

  Genel olarak, kurye hizmeti uluslararası gönderilerini 7-25 iş günü içinde teslim edecektir. Bazı ülkelerde, gönderilerin ulaşması 30 günden fazla sürebilir.

  4PX Express Paketi Nasıl İzlenir

  4XP uluslararası takip, gönderinin bulunduğu yerden alıcının kapısına kadar olan yolculuğu boyunca gerçekleştirilebilir.

  4XP lojistik takibi ve 4XP navlun takibinin iki yolu vardır.

  1. 4PX Resmi Web Sitesi Üzerinden

  4PX üzerinden gönderilen paketler resmi takip web siteleri üzerinden takip edilebilir.

  4PX tracking page

  • İlk olarak, 4PX Resmi Web Sitesine gidin.
  • Beş gönderi için nakliye veya sipariş / 4XP takip numaralarını birlikte ekleyebilir ve Takip Et düğmesine tıklayabilirsiniz.
  • Ardından, tüm 4PX paketlerinizin güncellenmiş durumunu görüntüleyebilirsiniz.

  2. TrackingMore aracılığıyla

  Lojistik şirketleri, günümüzün dinamik, e-ticaret odaklı ortamında hayati bir rol oynamaktadır. Bazıları ön saflarda belirgin bir şekilde işlev görürken, birçok üçüncü taraf lojistik şirketi lojistik endüstrisinin görünmeyen ancak çok önemli omurgası olarak hizmet vermektedir. Bu şirketlerin karşılaştığı çeşitli kritik zorluklardan biri, izleme süreçlerinin verimli bir şekilde yönetilmesidir.

  TrackingMore , alışveriş yapanlara ve satıcılara otomatik olarak güncellenen izleme hizmetleri sunan ve müşterilerin alışveriş sonrası en iyi deneyimi yaşamalarını sağlayan hepsi bir arada bir izleme platformudur. Dünya çapında 1100+ kargo şirketini destekleyen TrackingMore, satın alma sonrası yolculuğunuzun optimizasyonuna olanak tanır. TrackingMore'u kullanmanın en büyük yararı, gönderi verilerinizi izlemek için tek elden bir hizmet sunması ve teslimatla ilgili sorunları daha hızlı çözmenize yardımcı olmasıdır. 

  4PX gönderinizi TrackingMore aracılığıyla takip etmek kolaydır.

  TrackingMore 4PX tracking page

  • TrackingMore'un 4PX izleme web sitesine giriş yapın.
  • Verilen alana takip numaranızı girin.
  • Ardından, tüm gönderilerinizin güncellenmiş durumunu tek bir akıllı gösterge panosunda alacaksınız.

  4PX, paketleri küresel olarak teslim etmek için uluslararası kargo şirketleriyle ortaklık kurar. Gönderi Çin'den ayrıldıktan sonra, 4PX için uluslararası teslimatı tamamlayacak bir lojistik ortağına teslim edilir. Bu, 4PX'in uluslararası gönderilerini izlemenin resmi web siteleri aracılığıyla her zaman mümkün olmadığı ve güncellemeleri takip etmede gecikmelerle karşılaşabilecekleri anlamına gelir.

  Böyle bir senaryoda, güvenilir gönderi takip çözümlerine ihtiyaç duyan bir işletme veya birey olarak, TrackingMore her zaman en uygun seçim olarak ortaya çıkar. Bunun temel nedeni, USPS takibi, UPS takibi ve DHL takibi dahil olmak üzere 1.100'den fazla taşıyıcı ile kapsamlı entegrasyonudur. Bu geniş taşıyıcı kapsamı, servis sağlayıcıdan bağımsız olarak gönderileri verimli bir şekilde takip edebilmenizi, lojistik yönetim sürecinizi kolaylaştırmanızı ve genel verimliliğinizi artırmanızı sağlar.

  TrackingMore API

  TrackingMore API'si, işletmelerin gönderi takip yeteneklerini geliştirmelerini sağlayan çok yönlü ve sağlam bir araçtır. Sisteminize sorunsuz bir şekilde entegre ederek, bir dizi değerli avantaj ve özelliğin kilidini açabilirsiniz.

  • Gerçek Zamanlı Paket Takibi

  TrackingMore, gönderileri gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve lojistik şirketlerinin bunları sürekli izlemesine olanak tanır. Bu, şirketlerin müşterilerine gönderileri hakkında güncellenmiş bilgiler sunabilmelerini sağlayacaktır. Sadece bu değil, TrackingMore tek seferde sizin için birden fazla gönderiyi izleyebilir, bu da her yükü ayrı ayrı yönetmeniz gerekmediği anlamına gelir.

  • Özelleştirilmiş Marka Takip Sayfası

  TrackingMore, tüketicilerine özelleştirilmiş bir marka izleme sayfası sunar. Bu, lojistik şirketlerinin özelleştirilmiş logo ve renklerle kendi izleme sayfalarını oluşturabilecekleri anlamına gelir. Tüketiciler alışveriş sonrası sorunsuz bir deneyim yaşadıkça, markanız hakkında daha iyi düşünecek ve hissedecekler, sonuç olarak daha iyi satışlar elde edeceklerdir. Markanız için özelleştirilmiş bir izleme sayfası, müşterilerinizin günün sonunda memnun kalmasını sağlayacaktır.

  • Uyarılar ve Bildirimler

  Kendinizi paketlerinizin bir ülkenin gümrüklerinde geciktiği yapışkan bir durumda bulursanız ve zamanında tanımadığınız için müşterilerinizi kaybettiyseniz, TrackingMore çözümdür. Bu hizmet, teslimat onayından istisna bildirimlerine veya gecikme uyarılarına kadar gönderiniz için en son güncellemeleri almanızı sağlar. Bu da, lojistik hizmetlerin proaktif bir yaklaşımı sürdürerek hızlı ve gerekli önlemleri almasını sağlar. 

  • E-Ticaret Platformlarının Entegrasyonu

  TrackingMore'u kullanmanın benzersiz ve yararlı bir özelliği, WooCommerce, Shopify ve Magento gibi farklı e-ticaret platformlarıyla entegre olabilme yeteneğidir. Bu entegrasyon, otomatik operasyonlara ve manuel çabalarda azalmaya olanak tanır.

  Shein, Amazon, Printify ve DJI gibi tanınmış küresel markalar, olağanüstü çalışma süresi performansı ve veri doğruluğu sayesinde izleme ihtiyaçları için sürekli olarak TrackingMore'u seçiyor. Şimdi TrackingMore'a kaydolarak sorunsuz izlemenin gücünü ortaya çıkarın!

  4PX Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Gönderi ile ilgili sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmek için 4PX ile iletişime geçmenin birkaç yolu vardır.

  İletişim yöntemleri Şey
  Adres Building 12, Yiku, Fuyong, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Çin
  Telefon 0755-23508000
  E-posta [email protected]
  Online Müşteri Hizmetleri Servis Saatleri: 9:00-18:30 (Pzt-Cts)

   

  Track all your parcels in one place.

  1255+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1255+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1255+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.6
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Dönüştürün
  Bugün Gönderi Takibi

  Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.