Latam kargo brezilya Takibi

Hava Yolu Konşimento Numarası ile Latam kargo brezilya’nizi zahmetsizce takip edin. Latam kargo brezilya takibi ile gönderi durumlarının gerçek zamanlı güncellemelerini alın.

Latam kargo brezilya

 Geçersiz AWB numarası

Hava Yolu Konşimento Numarası ile Latam kargo brezilya’nizi zahmetsizce takip edin. Latam kargo brezilya takibi ile gönderi durumlarının gerçek zamanlı güncellemelerini alın.

Contents

 • Latam kargo brezilya Takibi
 • Latam kargo brezilya takibi nasıl yapılır?
 • Latam kargo brezilya Takibi Nasıl Çalışır?
 • Sıkça Sorulan Sorular
 • Latam kargo brezilya İzleme API'sı

Latam kargo brezilya Takibi

E-ticaret sektörünün ve küresel ticaretin istikrarlı büyümesi, güvenilir hava kargo hizmetlerine olan ihtiyacı önemli ölçüde artırdı. Daha fazla şirket müşterilerine mal ulaştırmaya ve üretimleri için malzemelere zamanında erişmeye çalıştıkça, hava kargo takibi de önemli hale geliyor.

Göndericilere ve alıcılara gerçek zamanlı görünürlük sağlamaktan, hırsızlığı, kaybı ve kurcalamayı azaltmak için gerekli olan anormallikleri belirlemeye yardımcı olmaya ve müşteri memnuniyetini artırmaya kadar. Hava taşımacılığı takibinin önemi küçümsenemez.

Latam kargo brezilya, kendisini hava kargo taşımacılığında kritik bir taraf olarak konumlandırmış, yurt içi ve yurt dışında iş ve bireysel bağlantıları kolaylaştırmıştır. Latam kargo brezilya takibini etkili bir şekilde nasıl yapacağınızı öğrenin.

Latam kargo brezilya takibi nasıl yapılır?

Latam kargo brezilya izleme, resmi Latam kargo brezilya web sitesindeki takip ve izleme aracı veya TrackingMore gibi güvenilir bir üçüncü taraf platformu aracılığıyla mümkündür.

 • Latam kargo brezilya'nin Resmi Web Sitesini Ziyaret Edin

Latam kargo brezilya resmi web sitesi, hem göndericilerin hem de alıcıların kargonun hareketini takip etmelerini sağlayan bir kargo takip aracına ev sahipliği yapıyor. Latam kargo brezilya kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için bu takip seçeneğini kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Latam kargo brezilya resmi web sitesini istediğiniz herhangi bir tarayıcıdan açın.
 2. Ana sayfada kargo takip aracını bulun veya web sitesinin menüsünde gezinin.
 3. Kargonuzun havayolu konşimento numarasını yazınız ve takip butonuna tıklayarak takibe başlayın.
 4. Kargonun takip detaylarını almak ve ekranda görüntülemek için bir saniye bekleyin.
 • Via TrackingMore

TrackingMore Latam kargo brezilya kargonun dünya çapındaki herhangi bir varış noktasına takibini kolaylaştırır. Aşağıdaki basit prosedürle bu sağlam izleme platformunu deneyebilirsiniz.

 1. TrackingMore web sitesini açın.
 2. "Özellikler"in yanındaki açılır düğmeyi tıklayın ve "Havayolu konşimentosu takibi"ni seçmek için aşağı kaydırın.
 3. Yeni sayfadaki arama alanına havayolu konşimentosu takip numaranızı girin ve 'Takip Et' düğmesini tıklayın.
 4. Veya takip kutusunun altındaki hava kargo taşıyıcıları listesinden sağdaki seçeneğe tıklayarak TrackingMore hava kargo takip sayfasından Latam kargo brezilya bireysel takip sayfasına yönlendirebilirsiniz.
 5. TrackingMore size hava kargonuzun mevcut gönderi durumunu ve tam bir takip raporunu gösterecektir.

Air Cargo Tracking API

Latam kargo brezilya Takibi Nasıl Çalışır?

Latam kargo brezilya takibi, basit ama kritik bir iş akışını takip ederek doğru gönderi güncellemelerinin zamanında teslim edilmesini sağlar ve ilgili tüm paydaşlar arasında gönül rahatlığını teşvik eder.

 • Rezervasyon ve Yükleme

Gönderici, alıcıyla işlem yaptıktan sonra hava kargosu için yer ayırtmak için Latam kargo brezilya iletişime geçer. Ürünler rezerve edildikten sonra, gönderici bunları bir kamyona yükleyecek ve depoya teslim edecek veya bir teslim alma talebinde bulunacaktır.

 • Gönderi Bilgi Girişi ve Havayolu Konşimentosu (AWB) Oluşturma

Latam kargo brezilya, deposuna teslim edilen gönderiyi kontrol eder ve öğenin ağırlığı, boyutu, değeri ve varış yeri dahil olmak üzere bununla ilgili bilgileri kaydeder. Bu veriler taşıyıcının sistemine kaydedildikten sonra, gerekli ödemeler de dahil olmak üzere nakliye düzenlemelerini tamamlama süreci başlatılır ve havayolu konşimentosu oluşturulur. AWB, kargoyu alıcının varış noktasına giderken takip etmek için havayolu konşimentosu numarasını (takip numarası) içerecektir.

 • Gerçek Zamanlı İzleme

Gönderici ve alıcı, AWB numarasını (gönderici için AWB'de ve alıcı için SMS veya e-posta onayında) alır ve ürün gönderilmeye başlar başlamaz veya bilgi mevcut olduğunda takip güncellemelerini almaya başlar. Gönderici ve alıcı, Latam kargo brezilya çevrimiçi takip portalını veya TrackingMore takip platformunu kullanarak kargonun yolculuğunu gerçek zamanlı olarak takip edebilir.

 • Varış, Gümrükleme ve Teslimat

Gönderi varış ülkesine ulaştığında, son mil teslimatından önce gümrükten geçmesi gerekir. Havayolu konşimentosu, gümrük memurları tarafından gönderideki kalemleri tanımlamak ve kargonun ülkeye girişine izin verilmeden önce ödenecek vergiyi belirlemek için kullanıldığından burada yine kullanışlıdır.

Kargo tüm gümrük gerekliliklerini karşılıyorsa, gümrükleme yapılır ve kargo serbest bırakılır. Latam kargo brezilya varış ülkesinde faaliyet gösterip göstermediğine bağlı olarak, havalimanındaki acentelerinden biri kargoyu alacak veya o yargı alanındaki bir lojistik ortağına teslim edilecektir. Buradan kargo, ya doğrudan alıcıya ya da işleme merkezlerinde birkaç duraklamadan sonra teslimat yolculuğuna başlayacaktır.

 • Teslim Edildi ve Durum Güncellemeleri

Latam kargo brezilya acentesi, kargoyu konşimentoda belirtilen talimatlara göre alıcıya teslim edecektir. Gönderiyi aldıktan sonra alıcı, malların beklenen durumda alındığını onaylayan hava konşimentosunu imzalar. Hem gönderici hem de alıcı, teslimatın başarılı olduğunu onaylayan son bir durum güncellemesi alacaktır.

Latam kargo brezilya izleme süreci boyunca, gönderici ve alıcı aşağıdaki durum güncellemelerini almayı bekleyebilir.

Latam kargo brezilya İzleme Durumu

Anlam

Beklemede

Kargo takip ediliyor ve mevcut olur olmaz bir güncelleme bekleyebilirsiniz.

Rezerve edildi

Latam kargo brezilya, göndericiden gönderi bilgilerini aldı ve Latam kargo brezilya deposuna teslim edilecek malların teslim alınmasını bekliyor.

Alınan

Latam kargo brezilya, gönderiyi deposuna teslim aldı ve kısa süre içinde yolculuğu başlamadan önce işleme koyacak.

Transit

Latam kargo brezilya kargo hedefine doğru yola çıktı.

Geldi

Gönderi varış ülkesine ulaştı.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Latam kargo brezilya izlemek için neden TrackingMore kullanmalısınız?

TrackingMore, Latam kargo brezilya dahil olmak üzere birden fazla havayolunda kargo takibi için kapsamlı bir tek durak çözüm sunar. Platformumuz anında güncellemeler sağlayarak gönderinizin durumunu yönetmeyi ve izlemeyi kolaylaştırır.

 • TrackingMore aracılığıyla ne tür Latam kargo brezilya izleme bildirimleri alabilirim?

TrackingMore, kargo gönderildiğinde, kontrol noktalarına ulaştığında ve nihayet teslim edildiğinde gerçek zamanlı güncellemeler de dahil olmak üzere kapsamlı bildirim hizmetleri sunarak hiçbir kritik bilgiyi kaçırmamanızı sağlar.

 • TrackingMore, Latam kargo brezilya takibi için ne gibi benzersiz avantajlar sunar?

TrackingMore, gerçek zamanlı takibin ötesinde, toplu takibi de destekleyerek aynı anda birden fazla gönderinin durumunu izlemenize olanak tanıyarak lojistik yönetimi verimliliğini önemli ölçüde artırır.

 • TrackingMore üzerinden Latam kargo brezilya takip ederken sorunlarla karşılaşırsam nasıl yardım alabilirim?

TrackingMore, her türlü soruyu yanıtlamaya hazır özel bir müşteri destek ekibine sahiptir. Sağ alt köşedeki sohbet penceresinden çevrimiçi sohbet desteğimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Latam kargo brezilya İzleme API'sı

TrackingMore Hava Kargo İzleme API'si, 86 havayolu kargo bilgilerini iş sisteminize entegre etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve çeşitli havayollarından birden fazla hava kargo gönderisini tek bir merkezi platformda izlemenizi sağlar. Ayrıca, web kancası bildirimleri ile, manuel izlemeye gerek kalmadan en son izleme olaylarından anında haberdar olacaksınız. 

Birden fazla hava kargosunun takibini TrackingMore kolaylaştırarak operasyonel verimliliğinizi artırın ve müşteri memnuniyetini artırın. 14 günlük ücretsiz deneme almak için bugün bir hesap açın.

Track all your air cargos
in one place.

86 Airlines Integrated

Bir demo rezervasyonu yapın
air supply

Track your cargos across different airlines

TrackingMore integrated with 86 airlines, supports global air cargo tracking in one place.

Track 86 Global Airlines >

Değerlendirme -leri

Overall rating
5
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Bir yorum yazın

Hava Kargo Takibini Kolaylaştırın
with TrackingMore API

Enable end-to-end shipment tracking across different airlines. Enhance air freight visibility, get real-time updates, mitigate risks, and give customers peace of mind.