Colissimo (Türkçe) İzleme

Colissimo (Türkçe) paketlerinizi TrackingMore 'de kolayca takip edin. Gerçek zamanlı güncellemeleri alın ve teslimatları tek bir yerde verimli bir şekilde yönetin.

colissimo
  For businesses

  Colissimo (Türkçe) branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free
  For developers

  Colissimo (Türkçe) tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Colissimo (Türkçe) tracking API
  For Shopify

  Colissimo (Türkçe) tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App
  Colissimo (Türkçe) paketlerinizi TrackingMore 'de kolayca takip edin. Gerçek zamanlı güncellemeleri alın ve teslimatları tek bir yerde verimli bir şekilde yönetin.

  Contents

  • Colissimo (Türkçe) Takibi
  • Colissimo (Türkçe) paketimi nasıl takip edebilirim?
  • Colissimo (Türkçe) Takip Numarası
  • Colissimo (Türkçe) İzleme Durumu
  • Colissimo (Türkçe) Hakkında
  • Colissimo (Türkçe) Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Colissimo (Türkçe) Takibi

  Colissimo (Türkçe) takibi, Fransa içinde veya uluslararası olarak Colissimo (Türkçe) tarafından gönderilen bir gönderinin durumunu arama sürecini ifade eder. Bu paket takip hizmeti, paketlerinin takip numarası olan tüm müşteriler tarafından kullanılabilir ve kuryenin resmi web sitesinden erişilebilir.

  Web sitesinin yanı sıra, şirketin mobil uygulaması ve TrackingMore gibi sağlam bir üçüncü taraf platformu aracılığıyla Colissimo (Türkçe) paket takibi de mümkündür. Bu makale, Colissimo (Türkçe) paketinizin nerede olduğunu resmi kanallar aracılığıyla ve alternatif bir yöntemle nasıl takip edebileceğinizi detaylandırmaktadır. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

  Colissimo (Türkçe) paketimi nasıl takip edebilirim?

  Colissimo (Türkçe) paketinizi takip etmek asla sinir bozucu bir deneyim olmamalıdır. Beklediğiniz herhangi bir paketin durumunu, aşağıda tartıştığımız kanalları kullanarak takip ederek hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  • Colissimo (Türkçe) Resmi Web Sitesi aracılığıyla

  Colissimo (Türkçe) resmi web sitesi, Fransa'da Colissimo (Türkçe) tarafından sunulan çeşitli nakliye hizmetlerine ve şirketin gönderdiği diğer 253 varış noktasına erişmenizi sağlayan harika tasarlanmış bir platformdur. Paket takibi bu hizmetlerden biridir ve aşağıdaki işlemle takip ve izleme aracından tam olarak yararlanabilirsiniz.

  Colissimo Tracking Page

  • Tarayıcınız üzerinden Colissimo (Türkçe) web sitesini başlatın.
  • Ana sayfada, arama alanının yanındaki hızlı erişim düğmesini tıklayın.
  • Basit bir tıklama, mevcut tüm çevrimiçi hizmetleri bir açılır menüde gösterecek, "Bir paketi veya postayı takip et" seçeneğini seçmeye devam edecektir.
  • Yeni sayfadaki arama kutusuna paketinizin takip numarasını veya teslimat bildirimini yazmaya devam edin.
  • İzleme kutusunun altında Fransız bayrağı bulunan açılır düğmeyi tıklayıp İngilizce veya Almanca'yı seçerek dili değiştirebilirsiniz.
  • Sarı "Araştırmak" düğmesini tıklayın ve izleme sonuçlarını içeren yeni bir sayfanın yüklenmesini bekleyin.

  Colissimo Tracking Status

  • Via La Poste - Hizmetler Postaux Mobil Uygulaması

  Colissimo (Türkçe) paketlerinizin nerede olduğunu takip etmek için başka bir seçenek de Android ve iOS platformlarında bulunan La Poste - Services Postaux mobil uygulamasını kullanmaktır . Uygulamanın yalnızca Fransızca bilgi sağladığını belirtmekte fayda var. Bu izleme seçeneğini kullanmak için mobil uygulamayı cihazınıza indirin ve aşağıdaki işlemleri yapın.

  Colissimo Mobile App

  • La Poste - Services Postaux uygulamasını indirdikten sonra açın ve giriş yapın veya misafir olarak devam edin.
  • Uygulamanın ana ekranında, üst kısımdaki bir gönderiyi takip et arama çubuğuna (Suivre un envoi) dokunun veya aşağı kaydırın ve aynı mesajı içeren bir simgeye dokunun.
  • Ayrıca kayan menü düğmesine dokunabilir ve ilk seçeneği seçebilirsiniz.
  • Paketin takip numarasını takip alanına girin ve araştırma (Rechercher) düğmesine dokunun.
  • Uygulama elinizde titreyecek ve öğenin izleme bilgilerini yeni bir sayfaya yükleyecektir.
  • Via TrackingMore (Güçlü Üçüncü Taraf Platformu)

  TrackingMore, kullanıcıların Colissimo (Türkçe) paketlerini takip etmelerine ve coğrafi konumlarına bağlı olarak 14 farklı yerel dilde oluşturmalarına olanak tanıyan evrensel bir çok taşıyıcılı izleme platformudur. Tüm Colissimo (Türkçe) paketlerinizi aşağıdaki adımlarla TrackingMore üzerinden takip edebilirsiniz.

  TrackingMore Colissimo Tracking Page

  • TrackingMore web sitesini ziyaret edin ve ekranın üst kısmındaki "Taşıyıcılar"a tıklayın.
  • Arama alanını bulmak için aşağı kaydırın ve Colissimo (Türkçe) yazın.
  • Siz yazarken TrackingMore getirdiğinde operatörü seçin.
  • Takip sayfasındaki arama kutusuna paketinizin takip numarasını girin.
  • "Takip Et" düğmesine tıklayın ve TrackingMore gönderinizle ilgili en son durum güncellemesini size göstermesini bekleyin.

  TrackingMore Colissimo Tracking Status

  Colissimo (Türkçe) tarafından sağlanan takip seçenekleriyle karşılaştırıldığında, TrackingMore sizi yalnızca bir taşıyıcının paketleriyle sınırlamaz. Dünya çapında 1272 taşıyıcılardan gelen diğer paketlerin gönderim sürecini izleyebilirsiniz. Bu özellik, gönderilerinizi tek tek takip etmek için birden fazla taşıyıcı web sitesini ziyaret etme zahmetine girmeden gönderilerinizin nerede olduğu konusunda içinizin rahat olmasına yardımcı olur.

  TrackingMore'nin izleme API'si, Colissimo (Türkçe) paket izleme bilgilerini web sitelerine entegre ederek lojistik operasyonlarını kolaylaştırmak isteyen modern işletmeler için de tercih edilen çözümdür. Ekibinizi, tümü birleştirilmiş ancak basit bir kullanıcı arayüzünde sunulan bu taşıyıcıdan veya 1272 taşıyıcılar listemizdeki herhangi bir kişiden gelen gönderi izleme bilgileriyle güçlendirin.

  Colissimo (Türkçe) Takip Numarası

  Colissimo (Türkçe) takip numarası, paketinizi tedarik zinciri boyunca çeşitli kontrol noktalarından geçerken tanımlamak için kullanılan yalnızca numara veya alfanümerik bir koddur. Bu takip numaraları her paket için benzersizdir.

  Yalnızca sayısal Colissimo (Türkçe) takip numaraları 14 basamak uzunluğundayken, alfanümerik kodlar toplamda 13 karakterden oluşur. Karışık sayı ve harf izleme kimliklerinin iki harfli bir öneki ve ardından aralarında dokuz rakam ve sonunda iki harf daha bulunur. Aşağıda, gösterim ve karşılaştırma için bazı Colissimo (Türkçe) takip numaraları verilmiştir.

  -11345215578915

  -RW686433452FR

  -EW141322664FR

  -CB135792521FR

  Çoğu lojistik hizmet sağlayıcısında olduğu gibi, Colissimo (Türkçe) da paket izleme amacıyla alıcılara takip kimliğini içeren bir gönderi onay e-postası gönderir. Çevrimiçi alışveriş yaptıysanız, takip numarasını bulmak için sipariş onay e-postasını veya faturayı da kontrol edebilirsiniz. Kaybettiyseniz, almak için satıcıyla iletişime geçin.

  Colissimo (Türkçe), gönderilecek paket için ödeme yaptığında göndericiye bir makbuz verir. Bu makbuz, paketin nakliye yolculuğunun diğer ucundan takip edilmesine yardımcı olacak takip numarasını içerecektir.

  Colissimo (Türkçe) İzleme Durumu

  Colissimo (Türkçe) takip durumları, şirketin resmi kanallarını kullanarak gönderileri çevrimiçi olarak takip etmeye yeni başlayan kişiler için kafa karıştırıcı olabilir. Aşağıdaki tabloda, bir paketi takip ederken döndürülen en popüler takip durumlarından bazılarının ne anlama geldiğini açıklıyoruz.

  Colissimo (Türkçe) İzleme Durumu

  Açıklama

  Colissimo (Türkçe)'niz yakında bize emanet edilecek. Göndericiniz tarafından hazırlanıyor.

  Gönderici, göndermek istediği bir paketi Colissimo (Türkçe) bildirdi ve bunun için bir gönderi etiketi oluşturdu.

  Paketiniz bir posta noktasına bırakıldı.

  Gönderici, paketi, Colissimo (Türkçe) ekibinin daha fazla işlem ve ardından nakliye için alacağı bir posta ofisine bıraktı.

  Paketiniz lojistik platformlarımızda taşınıyor.

  Paket bir Colissimo (Türkçe) kamyonunda veya uçakta ve hedefine doğru iyi ilerliyor.

  Gönderiniz gönderim bölgesinden ayrılmaya hazır. Teslimat için taşıyıcıya teslim edilecektir.

  Ürün, bir Colissimo (Türkçe) taşıyıcı ortağı tarafından varış ülkesine ihraç edilmeye hazır gümrük tarafından gümrükten geçirildi.

  Gönderiniz varış ülkesine doğru yola çıktı.

  Paket, bir Colissimo (Türkçe) veya lojistik ortak araç veya uçakla varış ülkesine uçuyor veya götürülüyor.

  Paketiniz, adresinize hizmet veren teslimat sitesinde. Teslimata hazırlıyoruz.

  Ürün, bölgenizdeki yerel dağıtım tesisine ulaştı. İşlemden sonra, son mil için bir sürücüye teslim edilecektir.

  Paketiniz geldi.

  Sürücü, paketi alıcıya başarıyla teslim etti.

  Colissimo (Türkçe) Hakkında

  Colissimo (Türkçe), paketleri yurt içinde ve yurt dışında 230'dan fazla yargı bölgesine gönderen bir Fransız, karbon nötr teslimat hizmetidir. Şirket, Fransa'nın en ünlü posta hizmetleri şirketlerinden biri olan ünlü La Poste Group'un bir parçasıdır.

  Colissimo (Türkçe), 30 kg'ın altındaki küçük paketler göndermek isteyen bireyler ve işletmeler için tercih edilen bir seçenektir. Şirket, nakliye hizmetlerine ev sahipliği yapması ve dünya çapında yaygın ağı nedeniyle Fransa'da ve Avrupa'da birçok e-ticaret tüccarını kendine çekmiştir. Tüccarlar paketlerini herhangi bir La Poste posta noktasına bırakabilir ve gerisini Colissimo (Türkçe) halleder.

  Colissimo (Türkçe) Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Colissimo (Türkçe) destek ekibine ulaşmak, müşterilere sunulan aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla basitleştirilmiştir.

  İletişim Yöntemi

  Tarif

  Kullanılabilirlik

  Temas

  Telefon

  Fransa'dan arama

  Pazartesiden cumaya 08:30 - 19:00 arası,

  Cumartesi günleri 08:30 - 13:00

  3631

  3634 - Profesyoneller için

  Yurt dışından arama

  Pazartesiden cumaya 08:30 - 19:00

  + 33 810 821 821

  Profesyoneller için + 33 892 970 416

  Sağır veya işitme güçlüğü çekenler için

  LSF (LSF)

  LSF - Pazartesiden cumaya 10:00 - 18:00,

  Cumartesi günleri 09:00 - 12:00

  https://laposte.deafiline.net/connect/service/laposte

  Kedi

  Kedi - Pazartesiden cumaya 10:00 - 18:00 arası,

  Cumartesi günleri 09:00 - 12:00

  Transkripsiyon

  Transkripsiyon - Pazartesiden Cumaya 10:00 - 18:00,

  Cumartesi 09:00 - 12:00

  LPC

  LPC - Pazartesiden cumaya 10:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:30

  Posta

  Müşteri hizmetlerine yazın

  YOK

  Müşteri Hizmetleri

  99999 La Poste

  E-posta

  Bir e-posta yaz

  24/7

  https://aide.laposte.fr/email 

   

  Track all your parcels in one place.

  1272+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1272+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1272+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.6
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Dönüştürün
  Bugün Gönderi Takibi

  Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.