Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Deutsche Post İzleme

Deutsche Post İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Deutsche Post paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Deutsche Post API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Posta servisi Almanya için Avrupa'nın en büyük posta operatörleri ve Almanya'da yalnız her gün 64 milyon mektup set. Müşteriler, konut ve iş fiziksel, hibrid veya elektronik posta ve mal COD ve taahhütlü posta gibi özel hizmetler için geniş - sunuyoruz. Müşterilerimiz için erişilebilirlik olduğunu her zaman ön planda: Peki pulları sadece içinde mağaza ve Puan satış, ama aynı zamanda satış makinesi, internet veya SMS ile satın alınabilir. Uluslararası nakliye, mektuplar ve paketler.  Değil biricik içinde Almanya, çekirdek Pazar taşıma mektup ve paketler uluslararası ama aktif ve bizim diyalog sınır ötesi pazarlama çözümleri sunuyoruz. İşletme müşterileri için biz de piyasalarda faaliyet, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin gibi önemli ulusal posta ile vardır. Bu arada 21 Avrupa ülkelerinde Internet tüccarlar da verir çözümleri sunuyoruz.  Rakiplerimizin biz kendimizi hangi ile biz müşteriler ve pazarları ihtiyaçlarına cevap yenilikçi ürünleri ile ayırt. Böylece iletişim uluslararası fiziksel hibrid yazdım ve tam elektronik-müşteri göre ' s istek. Dayalı müşteri yurtdışında bizim bilgi ve deneyim başarılı Alman piyasasında ticaret için kullanın. Büyüyen e-ticaret sanayi için uluslararası paket çözümler geliştirmek.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Deutsche Postİzleme uygulaması

  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Deutsche Post İzleme API 

  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Deutsche Post

  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Deutsche Postİzleme numaraları

  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme

Contact Us

First Name*

Last Name*

Company Name*

Job Title*

Company Email*

Country*

Phone

Topic*

Message

By submitting this form, I confirm that I agree to the collection and processing of personal data by TrackingMore, as further described in the Privacy Policy