DPD Fransızca (formerly exapaq) İzleme

Dpd fransa parsellerini takip etmeye mi çalışıyorsunuz? İşte gerçek zamanlı dpd fransa parsel takibi için güvenilir, verimli bir çözüm elde etmek için nihai bir rehber.

exapaq
  For businesses

  DPD Fransızca (formerly exapaq) branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  DPD Fransızca (formerly exapaq) tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free DPD Fransızca (formerly exapaq) tracking API
  For Shopify

  DPD Fransızca (formerly exapaq) tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Dpd fransa parsellerini takip etmeye mi çalışıyorsunuz? İşte gerçek zamanlı dpd fransa parsel takibi için güvenilir, verimli bir çözüm elde etmek için nihai bir rehber.

  Contents

  • DPD Fransa Paketinizi Takip Edin
  • DPD Fransa Hakkında
  • DPD Fransa Nakliye Hizmeti
  • DPD France Paketi Nasıl Takip Edilir
  • DPD Fransa Takip Numarası
  • DPD Fransa İzleme Durumu
  • DPD Fransa İzleme API'sı
  • DPD Fransa Takibi Hakkında SSS
  • DPD France Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  DPD Fransa Paketinizi Takip Edin

  DPD Fransa takibi, gönderildiği andan nihai varış noktasına ulaşana kadar teslimat süreci boyunca paket durumu hakkında kapsamlı ve zamanında bilgi sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet, alıcıların satın alma sonrası kaygıyı hafifletmelerine, teslimat istisnalarını takip etmelerine ve ne zaman teslim alabileceklerini planlamalarına yardımcı olan lojistiğin şeffaflığını artırmada hayati bir rol oynar. Hem DPD Fransa hem de TrackingMore ücretsiz, güvenilir ve verimli DPD Fransa izleme hizmetleri sunar.

  TrackingMore, DPD Fransa da dahil olmak üzere 1205 taşıyıcıyı entegre eden hepsi bir arada bir paket takip platformudur . Bu platform, lojistik değişikliklerin zamanlamasını, paketin gerçek konumunu, paketin bildirim kanalını ve daha fazlasını dakikasına kadar bilgilendirir. Bu hizmet ile satıcılar ve alıcılar DPD France paketlerini kolayca takip edebilir ve ilerlemelerini ve teslimat programlarını gerçek zamanlı olarak öğrenebilirler. Bu makale, hem satıcılar hem de alıcılar için DPD Fransa paketlerinin nasıl takip edileceğini tanıtacaktır.

  DPD Fransa Hakkında

  1995 yılında kurulan ve daha önce Exapaq olarak bilinen DPD France, daha sonra GeoPost tarafından satın alındı. DPD'nin mükemmelliğini ve güvenilirliğini miras alan DPD France, artık Fransa'da yurtiçi ve sınır ötesi lojistik alanında güvenilir bir markadır. Yakınlık, yanıt verme, esneklik ve basitlik ile öne çıkan DPD France, Fransa'da ve uluslararası alanda malların sevkiyatı, alınması ve iade edilmesinin tüm aşamalarını kapsayan kapsamlı nakliye hizmetleri sunar.

  Yerel ve uluslararası şirketlerden e-tüccarlara ve bireylere kadar geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren DPD France, standart ve kesin zamanlı teslimat dahil olmak üzere farklı hizmet modelleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra DPD France, teslim alma noktaları, evler ve planlanmış konumlar gibi özel teslimat hedefi seçenekleri sunar. Çeşitli lokasyonlarda konuşlanmış özel bir ekiple DPD France, müşterilerinin gelişimini hızlandırmaya kendini adamış müşterileriyle yakın ilişkiler sürdürmektedir.

  DPD Fransa Nakliye Hizmeti

  • DPD KLASİK

  DPD CLASSIC, Fransa genelinde 30 kg'a kadar olan koli ve belgeleri göndermek için bir çözümdür. Hedeflere sadece 24 ila 48 saat içinde ulaşmayı vaat ediyor. Hızlı ve uygun maliyetli nakliyeye ek olarak, ücretsiz çevrimiçi izleme ile gelen gönül rahatlığını sağlar. DPD CLASSIC izleme, DPD Fransa web sitesinde mevcuttur. Ayrıca, ekstra bir güvenlik katmanı eklemek için DPD CLASSIC, koli başına maksimum 1.000 € limitle kilogram başına 33 €'ya kadar bir sigorta seçeneği sunar.

  • DPD Uluslararası Nakliyat

  DPD France, Fransa'nın ötesinde, 2 ila 8 iş günü arasında değişen verimli bir teslimat zaman çizelgesi ile Avrupa ve dünyanın daha fazla ülkesinde kapsamlı uluslararası nakliye hizmetleri sunmaktadır. Avrupa ve uluslararası nakliye hizmetleri arasındaki farklar aşağıdaki yönlerde yatmaktadır.

  Avrupa'da

  Sorunsuz ve istikrarlı bir geçiş sağlamak için, Avrupa'daki uluslararası nakliye işi, 25 ülkede Predict hizmeti sunarken karayolu teslimatına bağlıdır.

  Dünyanın Geri Kalanı

  Dünyanın geri kalanı için, DPD uluslararası nakliye hizmetleri, Predict hizmeti olmadan, Geopost'un desteği altında Hava ve Ekspres ağına güveniyor.

  DPD uluslararası nakliye tatmin edici olduğu gibi, DPD uluslararası takibi de aynı derecede övgüye değer. İster Avrupa içinde ister ötesinde olsun, DPD Fransa müşterileri için kapsamlı paket takip hizmetleri sunmaktadır.

  • DPD Chéquier

  DPD Chequier, Fransa anakarası ve Avrupa'da tek seferlik gönderiler için kullanılabilen uygun bir hizmettir. Bu hizmet, herhangi bir zaman sınırı olmaksızın, ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilecek ön ödemeli etiketler içeren bir kese sağlar. Ayrıca DPD Chéquier, bir sürücünün paketleri doğrudan müşterilerinin konumlarından almasını sağlayarak bir depoya gitme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ek olarak, DPD Fransa izleme hizmetleri, DPD Chequier paketleri için de geçerlidir.

  • DPD İadesi

  DPD Fransa ayrıca iade konusunda uzmanlaşmış bir hizmet olan DPD Return'ü de sunmaktadır. Bir takip sistemi ile donatılmış, aynı zamanda göndericilerin DPD İade paketlerini kolaylıkla takip etmelerini sağlar. DPD İade izleme hizmeti sezgiseldir ve kullanımı kolaydır, iade edilen malların durumu hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sağlar. Ayrıca DPD Return, yüksek düzeyde kaliteli hizmet sağlamak ve manuel iş yükünü azaltmak için otomatik süreçler içerir.

  DPD France Paketi Nasıl Takip Edilir

  1. Resmi Web Sitesi Aracılığıyla

  DPD Fransa resmi web sitesi, paketleri takip etmek için iki kanal sağlar, ihtiyaçlarınıza göre en yararlı yöntemi kullanabilir ve bu adım adım kılavuzu takip edebilirsiniz.

  • DPD Fransa resmi web sitesini ziyaret edin.
  • "Paketim nerede" penceresine parsel numarasını girin.
  • Arama simgesine tıklayın ve paket durumunun yüklenmesini bekleyin.

  2. MyDPD aracılığıyla

  DPD France tracking website

  MyDPD, gerekli tüm gönderi prosedürlerini tek bir platforma entegre ederek gönderi sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış çevrimiçi bir hizmettir, bu da MyDPD web sitesinde herhangi bir DPD paketini takip edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, MyDPD mobil uygulaması DPD canlı izleme için de kullanılabilir.

  • MyDPD web sitesini ziyaret edin.
  • "Paketlerim" düğmesine tıklayın.
  • Koli numarasını veya teslimat bildirimi numarasını girin.
  • Arama simgesine tıklayın ve arama sonucunu bekleyin.
  • Daha fazla ayrıntı için teslimat posta kodunu girin ve "onayla" düğmesine tıklayın.

  DPD France tracking status page

  3. Via TrackingMore (güçlü üçüncü taraf platformu)

  TrackingMore tracking website

  TrackingMore, DPD Fransa'ya ek olarak 1205 taşıyıcılardan gelen paketleri izlemenizi sağlayan 1205 lojistik hizmet ortaklarına (LSP'ler) sahip olan DPD Fransa paketlerini izlemek için güçlü bir alternatif çözümdür .

  DPD France paketlerini TrackingMore üzerinden takip etme adımları aşağıdaki gibidir:

  • TrackingMore web sitesini ziyaret edin.
  • "Taşıyıcılar" modülünü bulun.
  • Arama kutusunu kullanarak "Taşıyıcı listesinde" DPD Fransa'yı arayın.
  • İlgili izleme sayfasına yönlendirmek için DPD Fransa simgesine tıklayın.
  • Satır başına takip numaralarını girin ve "Takip Et" düğmesine tıklayın.
  • Paket takip durumunun yüklenmesini bekleyin.

  TrackingMore tracking status

  TrackingMore, yurt dışından gönderilen bazı DPD Fransa paketleri Fransa'ya varışta Chronopost tarafından ele alındığından, Chronopost takibini de destekler . Paketinizi takip etmek için farklı web sitelerine geçme zahmetine girmeden burada tek elden takip sağlayabilirsiniz.

  Neden DPD Fransa Üzerinden TrackingMore Kullanarak İzlemeyi Seçmeliyim?

  Paketlerin DPD Fransa yerine TrackingMore üzerinden takip edilmesinin dört nedeni vardır.

  • Daha uygun: TrackingMore, diğer taşıyıcılar tarafından üstlenilen paketlerinizi takip edebilmeniz için 1205 taşıyıcıları entegre eder. Bu, özellikle paketinizin nakliye yolculuğu boyunca kurye hizmetini birden çok kez değiştirmesi gerektiğinde kullanışlıdır. 
  • Daha akıllı: TrackingMore, tek bir pencerede tek noktadan izleme gerçekleştirmenize olanak tanıyan taşıyıcı otomatik algılama işlevine sahip bir izleme aracı sağlar . Bu, farklı platformlarda kolileri takip etme zorluğunu ortadan kaldırır. Farklı taşıyıcılar tarafından elleçlenen paketlerin durumunu görüntülemek için TrackingMore takip numarasını girmeniz yeterlidir. 
  • Daha açık: TrackingMore, sevkiyat görünürlüğünü, özellikle de malların son mil teslimatının şeffaflığını artırdı. Çok sayıda taşıyıcıyı tek bir platforma entegre eden TrackingMore, tüm yolculuk boyunca kaç taşıyıcının dahil olduğuna bakılmaksızın paketlerinizi birleşik bir şekilde görüntülemenizi sağlar.
  • Daha kararlı: TrackingMore, paket takibi için daha sağlam ve güvenilir bir ortam sağlayabilir. Trafiğin yoğun olduğu zamanlarda, DPD Fransa'nın sistemi bazen yavaş veri yüklemesiyle mücadele edebilir, ancak TrackingMore bu konuda sürekli olarak üstündür. Her zaman hızlı ve istikrarlı bir çalışma sağlayarak sorunsuz ve güvenilir bir izleme deneyimi sunar.

  DPD Fransa Takip Numarası

  Takip numarası, sevkiyat sırasında paketlere atanan benzersiz bir tanımlayıcıdır. Genellikle gönderi etiketine barkod olarak basılan bu numara, zamana duyarlı teslimatların yerini bildirmek için kullanışlıdır. Bir paketin ilerlemesini izlemek için değerli bir araç görevi görür. DPD Fransa takip numarası, DPD Fransa takibinde hayati bir rol oynayan parsel numarası olarak da adlandırılır.

  • DPD Fransa Takip Numarası Biçimi ve Örnekleri

  Bir DPD Fransa takip numarası genellikle 14 ila 18 haneden oluşur. İşte bazı örnekler:

  250238128213321

  250238128213502236

  Bir alıcı için, paket numarası bir e-postada/SMS'de veya gönderen tarafından gönderilen gönderim onayında bulunur. DPD Fransa personeli, alıcıyı bulamazlarsa, posta kutusuna parsel numarasını içeren bir paket bildirim kartı da bırakacaktır. Bir gönderici için paket numarası sipariş arşivinde ve posta kutusundaki siparişin onayında bulunur. Gönderici, paket etiketini bir Teslim Alma koli mağazasından satın aldıysa, paket numarasını makbuzda bulabilir.

  DPD Fransa İzleme Durumu

  DPD Fransa takibi, gönderi ilerlemesini bilgilendirmek için beş ana paket durumu türü sunar. Bu tablo, her durumun anlamını açıklar:

  Durum

  Anlam

  DPD'ye teslim edildi

  Paket, örneğin bir paket mağazasında DPD'ye teslim edildi ve şu anda DPD sisteminde.

  Transit halinde

  Parsel kalkış deposundan ayrıldı ve şimdi varış noktasına doğru yola çıktı.

  Paket teslimat merkezinde

  Paket, paket teslimat merkezine ulaşır.

  Teslimata çıktı

  Parsel nihai varış noktasına teslim ediliyor.

  Teslim

  Alıcı paketi imzaladı.

   

  DPD Fransa İzleme API'sı

  DPD, işletmelerin DPD France tarafından sağlanan çeşitli hizmetlerle etkileşime girmesine olanak tanıyan, paket teslimatı ve takibinin çeşitli yönlerini yönetmek için sağlam ve esnek bir arayüz sağlayan bir izleme API'sine sahiptir.

  DPD Fransa izleme API'sine ek olarak, paket takibinin yönetimini kolaylaştırmak için TrackingMore API'den de yararlanabilirsiniz. Ticari faaliyetleriniz birden fazla ülkeye yayılıyorsa veya çeşitli taşıyıcıları içeriyorsa, TrackingMore API şüphesiz sizin için en iyi seçim olacaktır. 

  Bunun yerine neden TrackingMore API kullanmalıyım?

  DPD ile karşılaştırıldığında, TrackingMore API, 1205 taşıyıcılara erişimiyle onu diğerlerinden ayırır . Bu geniş taşıyıcı yelpazesi, size en uygun gönderi hizmetini seçme esnekliği sağlar ve birden fazla taşıyıcıdaki gönderileri tek bir platformdan izleyebileceğiniz için daha kapsamlı bir takip deneyimi sağlar. Ayrıca, güvenilir ve kesintisiz hizmet sağlayan %99.9 API çalışma süresine sahiptir. Güvenlik açısından, TrackingMore API askeri düzeyde standartlara uyar, böylece size güvenilir ve endişesiz bir deneyim sunar. Daha fazla özelliği anlamak ve deneyimlemek için ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilirsiniz.

  DPD Fransa Takibi Hakkında SSS

  • Kargom ne zaman teslim edilecek?

  DPD Fransa'nın teslimat süresi, gönderici tarafından gönderildikten sonra 24 ila 48 saattir. Teslimatlar genellikle pazartesiden cumaya sabah 8 ile akşam 6 arasında gerçekleşir ve bazı bölgelerde DPD France cumartesi günleri sabah 8 ile akşam 3 arasında da teslimat yapar.

  Predict hizmeti açısından, SMS ve e-posta ile paketin teslim alınması ve ardından planlanan teslimat günü, teslimat için zaman dilimi ile birlikte bilgilendirileceksiniz.

  • Teslimat zaman dilimim ne zaman bilgilendirilecek?

  Göndericiniz Predict teklifine abone olduysa, planlanan teslimat tarihini ve teslimat günündeki teslimat zaman aralığını bildiren bir SMS ve e-posta alacaksınız.

  • Paket takipçim neden "parsel numarası bilinmiyor" diyor?

  Üç olası senaryo vardır.

  İlk olarak, muhtemelen paketinizin gönderen tarafından henüz DPD France'a teslim edilmediği anlamına gelir.

  İkincisi, yurt dışından Fransa'ya giden bazı DPD paketleri Chronopost tarafından ele alınmaktadır. Paketiniz Fransa dışından gönderildiyse ve takip numaranız DPD Fransa tarafından tanınmıyorsa, paketinizi bu bağlantıdan takip etmeyi deneyin.

  Üçüncüsü, girilen takip numarası yanlış veya DPD Fransa ağında değil.

  Gerekirse daha fazla bilgi için göndericinizle iletişime geçmenizi öneririz.

  • Paket takibimde "paket teslim edildi" görünüyorsa ancak hiçbir şey almadıysam ne yapmalıyım?

  İçiniz rahat olsun, Müşteri Hizmetleri ekibimiz pazartesiden cumaya sabah 8'den akşam 8'e kadar ve cumartesi günü sabah 10'dan akşam 6'ya kadar 09 70 80 85 66 numaralı telefondan (ücretsiz hizmet, ek ücrete tabi değil, arama ücreti) veya iletişim formumuzu kullanarak hizmetinizdedir. Parselinizi bulmak için gerekli araştırmayı yapacağız ve size bir cevap vereceğiz.

  DPD France Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  DPD Fransa, DPD Fransa telefon, e-posta ve sosyal medya dahil olmak üzere DPD Fransa iletişimi için çeşitli kanallar sağlar.

  İletişim Kanalı

  Şey

  Telefonla

  09 70 80 85 66 - Ücretsiz Arama

  E-posta ile

  İletişim Formu

  Özel mesaj ile

  DPD Fransa kişisi Messenger, WhatsApp ve X'te (Twitter) de mevcuttur

  Not: DPD Fransa ile Pazartesi'den Cuma'ya 08:00-20:00 ve Cumartesi 10:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.
  Track all your parcels in one place.

  1205+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1205+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1205+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.