Fransız Post - La Poste İzleme

Parça Fransız Post - La Poste paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Fransız Post - La Poste API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   EW112720413FR
Track

Fransız Post - La Poste branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Fransız Post - La Poste tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Fransız Post - La Poste tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Fransız Post - La Poste paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Fransız Post - La Poste API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

La Poste grup parsel iş dinamizmi sayesinde yurtdışında cirosunun % 17'den fazla üretir. 4 kıtada 40'tan fazla ülkede mevcut. Büyük ölçüde Avrupa ülkelerinde parsel iş ve dünya çapında uluslararası posta iş genişletir. Fransa için tercih edilen iş ortağı online perakendeciler için grup yıl, bir daha--dan 5 milyar avro ciro ve Avrupa pazarında %14,9 pay başına yaklaşık 1 milyar paketleri taşır. Bu Pazar geliştirmek için Grup GeoPost ve yan kuruluşları, Avrupa'nın zaten No 2 yararlanır. En önemli platformlar, Fransa, Almanya, Hollanda ve Polonya yer alır. Tüm, 500 günlük uluslararası karayolu ile birbirine bağlanan 35 Avrupa ülkelerinde bağlar, 800 GeoPost mevduat, 60 Hub ağ içerir. La Poste ve İsviçre posta grubu ASENDIA uzmanlık ve sınır ötesi posta ağları Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avrupa ve Asya içinde getirmek için bir ortak girişim aracılığıyla takım var. Uluslararası posta etkinlik, şirket 15 ülkede 25 siteleri ile üç kıtada çalışır.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın