LaserShip İzleme

TrackingMore'da Lasership takibi, paketinizin durumunu teslim alımdan teslimata kadar izlemenizi sağlar. Takibe başlamak için takip numaranızı aşağıya girin.

lasership
  For businesses

  LaserShip branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  LaserShip tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free LaserShip tracking API
  For Shopify

  LaserShip tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  TrackingMore'da Lasership takibi, paketinizin durumunu teslim alımdan teslimata kadar izlemenizi sağlar. Takibe başlamak için takip numaranızı aşağıya girin.

  Contents

  • Lasership Tracking nedir? 
  • Lasership Hakkında
  • Lasership Takip Hizmeti
  • Lasership Paketi Nasıl İzlenir
  • Lasership Tracking Number
  • Lasership durumum ne anlama geliyor?
  • Lasership Tracking API
  • Lasership İzleme SSS'leri
  • Lasership Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Lasership Tracking nedir? 

  Yakın zamanda OnTrac izleme olarak yeniden markalanan Lasership izleme, çevrimiçi perakendecilerin müşterilerine, paketlerinin yolculuklarını teslimat sürecinin başından sonuna kadar ayrıntılı bir şekilde takip etmelerini sağlar. Bu özel paket takibi, çevrimiçi alışveriş yapanların satın alma sonrası endişelerini gidermelerine ve siparişlerinin gönderim durumu hakkında güncel kalmalarına olanak tanır.

  Bu izleme hizmeti, e-ticaret perakendecilerine her sipariş teslimatının kuşbakışı görünümünü vererek, olası gecikmeleri belirlemelerine ve beklenen teslimat süresindeki değişiklikleri müşteriyle iletişim kurmalarına olanak tanır.

  Bu uçtan uca paket izleme özelliği, yalnızca paketin takip numarasıyla ABD'deki tüm Lasership gönderileri için kullanılabilir. Lasership takibi sayesinde, siparişlerinin durumunu takip eden müşteriler, paketin mevcut konumunu ve başarıyla geçtiği tüm teslimat adımlarını görebilirler.

  Lasership Hakkında

  Lasership, merkezi Viyana, Virginia'da bulunan ve 1986'dan beri Doğu ve Ortabatı ABD'ye hizmet veren bölgesel bir son kilometre lojistik sağlayıcısıdır. Otuz yılı aşkın bir süredir Lasership, dört tasnif merkezi ve 60'tan fazla dağıtım merkezi ile faaliyet alanındaki diğer son kilometre lojistik sağlayıcılarının öncüsü olmuştur. Bu kapsamlı ağ, Lasership'in güvenilir kara, aynı gün ve gece teslimat hizmetleri sunmasını sağladı.

  2021'de Lasership, bir West Coast lojistik şirketi olan OnTrac ile güçlerini birleştirdi. Birleşmeden sonra Lasership adı kaldırıldı ve yeni lojistik şirketi artık kıtalararası bir paket teslimat hizmeti olan OnTrac olarak faaliyet gösteriyor.

  OnTrac olarak Lasership, 31 eyalette ve 16 tasnif merkezi ve 102'den fazla dağıtım noktasından oluşan ağının mevcut olduğu Washington'da konut ve kıyıdan kıyıya e-ticaret teslimat hizmetleri sunmaktadır. Şirket, ABD'deki 250 milyondan fazla müşteriye aynı gün, ertesi gün, 2 günlük paketler teslim ediyor. Çevrimiçi perakendeciler ayrıca bir siparişi ülke çapında yalnızca üç gün içinde gönderebilir.

  Lasership Takip Hizmeti

  Lasership, teslimat hizmetlerini ABD'deki e-ticaret endüstrisine hitap edecek şekilde özelleştirdi. Çevrimiçi perakendeciler, aşağıda tartışılan Lasership teslimat hizmetlerinden herhangi birini seçerek ülkenin farklı yerlerindeki müşterilerine kolayca gönderim yapabilir.

  • Kıtalararası E-ticaret Teslimatı

  Kıyıdan kıyıya e-ticaret teslimat hizmeti, dijital tüccarların daha iyi bir müşteri deneyimi, daha hızlı teslimat sunmasına ve sadakati artırmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu hizmet, Lasership ve OnTrac arasındaki birleşmeden kısa süre sonra tanıtıldı.

  Lasership'in doğu kıyısı teslimat ağını ve OnTrac'ın batı kıyısı konumlarını birleştiren hizmet, paketlerin bir kıyıdan diğerine sadece üç gün içinde gönderilmesine olanak tanır. Tüm paketler tamamen takip edilir, bu da teslimat sürecinin yakından izlenmesine ve herhangi bir teslimat istisnası durumunda müşteri ile hızlı iletişime olanak tanır.

  • Son Mil E-ticaret Teslimatı

  Lasership'in Son Mil E-ticaret Teslimatı, şirket tarafından 7.000'den fazla bağımsız sürücü ve teslimat yüklenicisinin yardımıyla sunulan bir hizmettir. Bu teslimat hizmeti, çevrimiçi perakendecilerin bir ve iki günlük seçeneklerle müşterilerinin kapılarına kadar teslimat yapmalarına olanak tanır.

  Şirkete göre hizmet, ulusal taşıyıcılardan 1,9 gün daha hızlı ve %10-35 daha az maliyetle hizmet veriyor. OnTrac olarak Lasership, etkileyici bir %97+ zamanında teslimat performansına sahiptir ve bu da onu çevrimiçi satıcılar için ideal son mil e-ticaret ortağı yapar. Bu teslimat hizmeti aynı zamanda müşterinin, siparişini kendisine teslim edilene kadar doğrudan satıcının tesislerinden takip etmesine olanak tanır.

  Lasership Paketi Nasıl İzlenir

  Bir Lasership paketini takip etmek kolaydır. Bu izleme işlemi, resmi web sitesi veya TrackingMore gibi sağlam ve daha güvenilir bir üçüncü taraf platformu aracılığıyla yapılabilir. Aşağıda, her iki yöntemi de kullanarak Lasership paketinizi takip etme adımları verilmiştir.

  • Resmi Web Sitesi Aracılığıyla

  Resmi web sitesi üzerinden takip, alışveriş yapanların Lasership paketlerinin teslimat sürecini takip etmelerinin en popüler yoludur.

  Lasership tracking page

  Aşağıdaki adımlarla paketinizin durumunu takip edin.

  1. OnTrac resmi web sitesini ziyaret edin.
  2. Ana sayfada sağlanan arama alanına takip numaranızı yazın.
  3. Teslimat raporunu almak için "Paketinizi Takip Edin"e tıklayın.

  Lasership tracking status

  • TrackingMore aracılığıyla

  TrackingMore Lasership tracking page

  Ayrıca, aşağıdaki prosedürle teslimat durumunu TrackingMore aracılığıyla takip ederek Lasership paketinizdeki güncellemeleri kolayca takip edebilirsiniz.

  1. TrackingMore web sitesini açın ve ana sayfadaki "Taşıyıcılar"a tıklayın.
  2. Taşıyıcı listesinden Lasership'i arayın ve paket takip numaranızı girin.
  3. "Takip Et" düğmesine tıklayın ve sistemin paketinizin teslimat bilgilerini almasını bekleyin.

  TrackingMore Lasership tracking status

  TrackingMore, herhangi bir zamanda bir paketin nerede olduğunu bilmek için Lasership takibine yardımcı olan sağlam, çok taşıyıcılı bir gönderi takip platformudur. Lasership paketlerinden daha fazlası olan TrackingMore, 1100'den fazla küresel taşıyıcıyı da destekleyerek uçtan uca gönderi takibine olanak tanır.

  Neden Lasership Üzerinden TrackingMore Kullanarak Takip Etmeyi Seçmeliyim?

  Birçok çevrimiçi satıcı, bir dizi özelliği nedeniyle tek noktadan izleme çözümü için en iyi seçenek olarak TrackingMore'u seçiyor. En çekici özelliklerden biri, TrackingMore'un 1.100'den fazla küresel kuryeye verdiği destektir ve kullanıcılara, özellikle Lasership son mil için paketleri diğer kuryelere teslim ettiğinde, gönderileri sorunsuz bir şekilde takip etmek için değerli olan çeşitli nakliye hizmetlerinde tek noktadan izleme yetenekleri sağlar.

  TrackingMore ayrıca kuryeleri otomatik olarak algılayabilir. Bu yararlı özellik, müşterinin Lasership paketini hangi kuryenin ele aldığını hemen bilmesine yardımcı olur, bu da onlara güven vermeye ve teslimat sürecinde oluşabilecek satın alma sonrası kaygıyı azaltmaya yardımcı olur.

  TrackingMore ayrıca uçtan uca gönderi takibini de destekler. Bu özellik, müşterilerin Lasership paketlerini hemen takip etmeye başlayabilmelerini sağlar: bir çevrimiçi perakendeci, bir teslimat görevlisinin kapılarına teslim ettiği zamana kadar siparişi oluşturur. Platform ayrıca, paket teslimat sürecinde farklı kilometre taşlarına ulaştıkça müşterileri SMS ve e-posta yoluyla günceller.

  Lasership paketlerini TrackingMore ile takip etmenin bir başka zorlayıcı nedeni de, lojistik sağlayıcıların takip sayfalarında trafik artışı yaşadığı yoğun tatil sezonunda bile hizmetin mevcut olmasıdır. Lasership'in izleme sayfası şu anda yavaş olsa da, TrackingMore mükemmel bir performans sergiliyor ve gerçek zamanlı paket izleme bilgileri sunuyor.

  Lasership Tracking Number

  Lasership takip numarası, bir müşterinin resmi web sitesinden veya TrackingMore gibi bir satış sonrası çözüm kullanarak bir Lasership paketini izlemesine yardımcı olan benzersiz bir koddur. Paketinizin her an nerede olduğu konusunda güncel kalmanın en basit yolu olduğu için takip numarasının alınması çok önemlidir.

  Takip numarası, bir satıcı, müşterinin ilgili siparişini işledikten sonra bir sipariş oluşturduğunda Lasership tarafından oluşturulur. İdeal olarak, çevrimiçi sipariş verdikten sonra alınan gönderi onay mesajı takip numarasını içermelidir. Aksi takdirde müşteri, takip numarasını paylaşmak için satıcıya ulaşabilir.

  • Lasership Takip Numarası Formatı ve Örnekleri

  Yanlış bir Lasership takip numarası, paketinizin gönderi durumunu izlemenize yardımcı olmaz. Bir hata mesajı görünecektir. Doğru Lasership takip numarası 10 ila 19 karakter arasında değişecektir. 10 ve 15 karakterli takip numaraları daha yaygındır.

  Tüm Lasership takip numaraları, rakamların ve alfabe harflerinin bir karışımıdır. Formatlarını gösteren bazı Lasership takip numarası örnekleri aşağıda listelenmiştir.

  - LS45551611

  - D10014144020869

  - 1LSCXO733765317

  Lasership paket takip numaralarının, bir sipariş oluşturulduğunda rastgele oluşturuldukları için karakterlerin nasıl göründüğüne göre değişebileceğini belirtmekte fayda var. Takip numarasındaki karakter sayısından bağımsız olarak, çoğu Lasership paket takip kimliği aşağıdaki öneklerden herhangi biriyle başlar ve ardından rakamlar gelir.

  -LS

  - D1

  -DD

  - 1L

  Aldığınız Lasership takip numarasının doğru olup olmadığını kontrol etmek için paketi TrackingMore üzerinden ücretsiz olarak takip etmeyi deneyin. Doğruysa, izleme bilgilerini görüntüler. Değilse, bir hata mesajı gösterecektir.

  Lasership durumum ne anlama geliyor?

  Lasership paketinizi takip ederken, her takip durumu, paketinize ne olduğunu ve nerede olduğunu bilmek için anlamanız gereken belirli bir şey anlamına gelecektir. Yeni başlayanlar için bu bilgi kafa karıştırıcı olabilir, ancak aşağıdaki tablo bazı yaygın Lasership izleme durumlarının anlamlarını açıklamaktadır.

  Lasership İzleme Durumu

  Anlam

  Etiket oluşturuldu. Paket Lasership tesisine ulaştığında takip ayrıntıları mevcut olacaktır.

  Lasership sipariş ayrıntılarınızı işledi ve paketiniz için bir etiket oluşturuldu. Paket bir Lasership tesisinde tarandıktan sonra, onu takip edebileceksiniz.

  Lasership tesisine geldi.

  Paket, taranmaya hazır bir Lasership ayırma tesisine teslim edildi.

  Lazer gemisi menşe taraması.

  Paket, yerel bir Lasership tesisinde tarandı.

  Araca yüklendi.

  Lasership paketiniz bir teslimat aracına yüklendi ve yakında varış noktanıza doğru yolculuğa başlayacak.

  Paket fazlalık olarak alındı.

  Lasership paketi başarıyla teslim edildi, ancak miktar müşterinin beklediğinden veya sipariş ettiğinden daha fazlaydı.

  Lasership tarafından oluşturulan sipariş bilgileri.

  Lasership paketiniz için bir gönderi etiketi oluşturuldu.

  Paketiniz teslim edildi.

  Lasership paketi, belirttiğiniz adrese teslim edildi.

  Teslimat fotoğrafını görüntülemek için kamera simgesini seçin.

  Teslimat fotoğrafını görüntülemek ve teslimat sürücüsünün paketi nereye bıraktığı hakkında fikir edinmek için paket takip sayfasındaki kamera simgesine tıklayın.

  Paket yolda.

  Lasership paketi yolda, teslimat hedefine gidiyor.

  Paketiniz alındı ve yolda.

  Paket, bir Lasership tesisinde başarıyla tarandı ve sıralandı ve şimdi adresinize doğru yola çıkıyor.

  Paketinizi en kısa sürede teslim etmek için çok çalışıyoruz. Lütfen gerçek zamanlı güncellemeler için izlemenizi kontrol etmeye devam edin.

  Bazı küçük gecikmeler var, ancak Lasership teslimatı iptal etmedi. Kurye teslimat işlemine devam edecektir.

  Paket yerel Lasership tesisiniz tarafından alındı ve teslimat için işleniyor. Tahmini teslim tarihine bakın.

  Bir Lasership tesisinde tarandıktan sonra, paketin etiketi oluşturuldu ve tahmini bir teslimat tarihi görüntülenebilir.

  Teslimat tamamlanamadı. Paketi teslim etmek için erişim sağlanamıyor.

  Teslimat konumuna erişilemiyordu ve bu da teslimat girişiminin başarısız olmasına neden oldu.

  Paketiniz hava koşulları nedeniyle gecikti. En kısa sürede teslim edeceğiz.

  Olumsuz hava koşulları teslimat rotalarını etkiledi. Lasership paketiniz havalar düzelir düzelmez teslim edilecektir.

  Lasership Tracking API

  Lasership izleme API'si, e-ticaret tüccarlarının müşterilere teslimat sürecinde siparişlerini doğrudan çevrimiçi perakendecinin web sitesinden takip etmenin uygun bir yolunu sunmalarına olanak tanır. TrackingMore, her paket için uçtan uca izleme ile 1100+ küresel kuryeyi de destekleyen daha iyi bir paket izleme API'si sunar.

  Bunun yerine neden TrackingMore API kullanmalıyım?

  E-ticaret işinizi bir sonraki seviyeye taşımak, işletmenizin müşterilerin gönderilerini gerçek zamanlı olarak takip etmelerini sağlayan güvenilir bir paket izleme API'si uygulamasını gerektirir. TrackingMore, çeşitli testlerde %99,9'luk güvenilir çalışma süresine sahip örnek bir izleme çözümüdür. Bu, satın alma sonrası deneyimlerini iyileştirmek için taşıyıcı ve müşterileriniz arasında izleme bilgilerinin sürekli olarak aktarılmasını sağlar.

  TrackingMore API'mizin ücretsiz deneme sürümüne kaydolarak müşterilerinizin paketlerini daha iyi takip etmelerine yardımcı olun.

  Lasership İzleme SSS'leri

  • Lasership takibi doğru mu?

  Lasership izleme, paketinizle ilgili doğru gerçek zamanlı izleme bilgilerini alır.

  • Lasership takibim neden güncellenmiyor?

  Lasership izleme, aralarında geçersiz bir takip numarası veya izleme bilgilerinin henüz mevcut olmaması gibi çeşitli nedenlerle güncellenemeyebilir.

  • Lasership üçüncü taraf platformlarda canlı izleme güvenilir mi?

  TrackingMore gibi üçüncü taraf platformlar, güncel ve doğru olan uçtan uca paket takibi sunar.

  • Lasership'in teslim edilmesi neden bu kadar uzun sürüyor?

  Lasership teslimatları, bir ve iki günlük teslimat seçenekleriyle hızlı ve verimlidir. Herhangi bir gecikme durumunda, neler olduğunu öğrenmek için paketin takip bilgilerini kontrol edin veya yardım için Lasership takip müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

  • Lasership paketlerini OnTrac'ta takip edebilir miyim?

  Tüm Lasership paketleri, birleşmeden bu yana OnTrac'ta verimli bir şekilde izlenebilir.

  Lasership Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Lasership, müşteri deneyimine öncelik verir ve bu nedenle gerektiğinde destek sunmaya hazırdır. Paket takibinizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, çevrimiçi bir sorgu gönderin veya Lasership takip müşteri hizmetleri numarasına kısa mesaj gönderin. Aşağıdaki tablo daha fazla ayrıntı sunmaktadır.

  İletişim Yöntemi

  Temas

  Kullanılabilirlik

  Online Sorgulama

  https://www.ontrac.com/support/ 

  Pazartesi-Cuma: sabah 8-akşam 9

  Cumartesi: 08:00-20:00

  Pazar: 08:00-20:00

  İstisnalar: Noel Günü, Yeni Yıl, Şükran Günü ve 4 Temmuz

  Metin

  (302) 246-7136
  Track all your parcels in one place.

  1224+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1224+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1224+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.