LBC Express İzleme

Lbc express, filipinler merkezli bir lojistik servis sağlayıcısıdır. Izleme yoluyla lbc ekspres paketlerini nasıl takip edeceğinizi öğrenin.

lbcexpress
  For businesses

  LBC Express branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  LBC Express tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free LBC Express tracking API
  For Shopify

  LBC Express tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Lbc express, filipinler merkezli bir lojistik servis sağlayıcısıdır. Izleme yoluyla lbc ekspres paketlerini nasıl takip edeceğinizi öğrenin.

  Contents

  • LBC Tracking
  • LBC Hakkında
  • LBC Takip Hizmetleri
  • LBC Paketleri Nasıl Takip Edilir
  • LBC Tracking Number
  • LBC İzleme Durumunun Anlamı
  • LBC Express İzleme API'sı
  • LBC Express Takibi Hakkında SSS
  • LBC Tracking Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  LBC Tracking

  30 ülkede 6.400+ lokasyonla tanınan LBC Express, Filipinler'in kargo ve lojistikte en iyi tercihidir. Geniş erişiminin ötesinde, LBC izleme hizmeti, müşterilerin gerçek zamanlı paket güncellemeleri için benzersiz takip numaralarını kullanmalarına olanak tanıyarak onu diğerlerinden ayırır. Bu şeffaflık taahhüdü, hem bireysel hem de ticari müşterilerin herhangi bir endişe duymadan gönderilerinin en son durumunu alabilmelerini sağlar. LBC öncelikle Filipinler'in ihtiyaçlarını karşılarken, hizmetleri Filipinler ile küresel sahne arasındaki boşluğu dolduruyor. LBC Track & Trace aracının yanı sıra çeşitli izleme çözümleri arayanlar için, TrackingMore gibi üçüncü taraf paket izleyicileri ek seçenekler sunar.

  LBC Hakkında

  LBC Express'in ana ofisi Filipinler'in Metro Manila şehrinde bulunmaktadır. 1945'te bir aracılık ve hava kargo acentesi olarak mütevazı başlangıcından bu yana, LBC Express Filipinler'de önde gelen bir havale, kurye ve lojistik hizmetleri sağlayıcısı haline geldi. Ülkede ekspres teslimat, kargo gönderimi ve 24 saat kapıdan kapıya teslimata öncülük etti ve müşterilerini memnun etmek için asla geriye bakmadı.

  Bugün, LBC Express gönderi hizmetleri ve havaleleri, LBC Express padala hizmetlerini, e-ticaret ve iş çözümlerini ve ödeme hizmetlerini içermektedir. Bu operasyonları kolaylaştırmak için LBC, kapsamlı hava, deniz ve kara altyapısından, geniş bir yerel ve uluslararası lokasyon ağından, acentelerden ve önemli stratejik ortaklıklardan yararlanır.

  LBC Takip Hizmetleri

  LBC Express, hem Filipinler içinde hem de yurtdışında nakliye hizmetleri sunmaktadır. Benzer olsalar da, bu hizmetler, örneğin nakliye süreleri ve geçerli ücretler gibi yönleriyle farklılık gösterebilir. LBC Express nakliye hizmetlerinin dökümü aşağıdadır.

  LBC Kargo Takibi

  LBC, çok çeşitli lojistik ihtiyaçları karşılayan kara, deniz ve hava taşımacılığını kapsayan bir dizi nakliye hizmeti sunmaktadır.

  Karayolu Taşımacılığı

  LBC Express, Filipinler'de kara taşımacılığı için en iyi seçimdir. Paketleri güvenli ve zamanında teslim ederler ve hem küçük hem de büyük gönderileri karşılarlar. Belgeler, paketler veya koliler olsun, LBC kapıdan kapıya teslimat hizmeti verebilir. Entegre otoyollar ve araç feribot rotalarının RoRo sistemini kullanarak, LBC Express her zaman zamanında güvenli teslimatlar yapar. Dahası, müşteriler LBC Filipinler takip sistemi ile gönderilerini rahatlıkla izleyebilirler.

  Denizyolu Taşımacılığı

  LBC, Filipinler'e paketler için uygun maliyetli bir deniz taşımacılığı çözümü sunan Balikbayan kutusu ile denizcilik endüstrisinde devrim yarattı. Ülke içindeki varış yeri ne olursa olsun her paketin kapıdan kapıya teslim edilmesini sağlarlar. LBC, hem uluslararası hem de yerel nakliye ihtiyaçlarını karşılayan hem Konteyner Yükünden Az (LCL) hem de Tam Konteyner Yükü (FCL) seçenekleri sunar. Optimize edilmiş deniz rotaları ile elektronikten modaya ve yiyeceğe kadar çeşitli ürünleri işleyen rekabetçi fiyatlar sunarlar. Onu daha mükemmel yapan şey, alıcıların paketlerinin yolculuğundan haberdar olmalarını sağlayan LBC balikbayan kutu izleme hizmetidir.

  Havayolu Taşımacılığı

  LBC'nin Hava Taşımacılığı hizmeti hız, erişim ve güvenliği bir araya getirir. Geniş bir uçuş rotası ağından yararlanarak, Filipinler genelinde en uzak konumlarına bile zamanında teslimat sağlar. İyi kurulmuş altyapıları ve özel hava taşımacılığı terminalleri, paketlerin bozulmamış kalmasını garanti eder. Verimliliğe ek olarak, müşterilere gönderileri hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sağlayan, şeffaflık ve gönül rahatlığı sağlayan LBC takip paketi özelliği de eklenmiştir.

  LBC Takip Uluslararası

  LBC Filipinler takibine ek olarak, LBC Express, dünya çapındaki vizyonuna uygun olarak güçlü uluslararası takip hizmetleriyle yeteneklerini genişletiyor. Uluslararası kurye hizmetlerinde tanınmış bir lider olan LBC, pasaportlar, sertifikalar gibi hayati belgeler veya bayram kartları gibi kişisel yazışmalar olsun, her paket için zamanında ve güvenli teslimatları garanti eder. Bu eşsiz hizmeti deneyimlemek için en yakın LBC Express Şubesini ziyaret edebilirsiniz.

  Sınır ötesi çözümler

  LBC Express, güvenilir sınır ötesi teslimat hizmetleri sunma konusunda mükemmeldir. Kara, deniz ve havayı kapsayan geniş bir filo kullanarak, zamanında ve güvenli sevkiyat teslimatlarını garanti ederler. LBC, en verimli rotaları seçerek ve çeşitli taşıma modlarını harmanlayarak, bireysel nakliye gereksinimlerine göre uyarlanmış uyumlu bir maliyet tasarrufu ve hızlılık karışımı elde eder. Ayrıca, lojistikteki kapsamlı deneyimleri, sorunsuz sınır ötesi nakliye için gerekli olan karmaşık dokümantasyon ve sertifikasyon alanında gezinmede onlara bir avantaj sağlar.

  LBC Paketleri Nasıl Takip Edilir

  İşte LBC Express paketlerini takip etmenin yolları.

  • Resmi LBC Express Web Sitesi aracılığıyla

  1. LBC Express resmi web sitesini ziyaret edin ve izleme bölümünü bulun.

  LBC tracking page

  2. Gerekli alana geçerli bir takip numarası girin.

  3. Messenger aracılığıyla güncellemeleri almak için verilen kutuyu işaretleyin.

  Not: Bu isteğe bağlıdır, bir haberciye akıllı telefonlardan ve diğer birçok cihazdan erişilebilir. Bu nedenle, ayrı web sitelerine giriş yapmak veya e-postaları kontrol etmek istemiyorsanız en iyisidir.

  4. 'Takip Et' düğmesine tıklayın, ardındantakip sonuçları sayfası gönderinizin mevcut durumunu gösterecektir.

  LBC tracking status

  Alternatif olarak, LBC paketini Google Play ve Apple App Store'da bulunan LBC Connect Mobil Uygulaması aracılığıyla takip edebilirsiniz. LBC Connect uygulaması ile birden fazla gönderiyi takip edebilir ve daha birçok LBC Express hizmetine erişebilirsiniz. 

  • TrackingMore aracılığıyla

  TrackingMore, LBC Express paketlerini takip etmek için önde gelen bir üçüncü taraf gönderi takip platformudur . Kullanmak için aşağıdaki basit prosedürü izleyin.

  1. TrackingMore'un LBC Express izleme sayfasını ziyaret edin.

  TrackingMore LBC tracking page

  2. LBC Express takip numarasını girin.

  3. 'İzle' düğmesine tıklayın.

  4. Ardından, gönderinin hem mevcut hem de önceki durumunu ve beklenen teslimat tarihini gösteren takip sonuçları sayfası açılacaktır.

  TrackingMore LBC tracking status

  Not: TrackingMore'un genel kargo takip sayfasını da ziyaret edebilirsiniz, TrackingMore otomatik algılama özelliği LBC Express'e ait takip numarasını tanımlayacak ve ilgili sayfayı açacaktır. Böylece, farklı taşıyıcılar tarafından teslim edilen birden fazla paketiniz olduğunda paketlerinizi takip etmek için bu sayfaya gidebilirsiniz.

  Neden LBC Express Tracking yerine TrackingMore Kullanılmalı?

  LBC Express izleme verimli olsa da, TrackingMore'un izleme özellikleri daha iyi bir alternatif sunar.

  Özellikle mükemmel bir kargo takip çözümü arayan bir e-ticaret tüccarıysanız, LBC paketinizi LBC takibinden ziyade TrackingMore ile takip etmeyi seçmenizin nedenleri şunlardır.

  • 1100+ taşıyıcı ile ortaklık. LBC, paketleri bir bölgeden diğerine taşımak için birden fazla taşıyıcı kullanır. TrackingMore'un çoğuyla ittifakı olduğundan, izleme platformundan izleme platformuna geçmenize gerek yoktur.
  • Kargo bildirimleri. TrackingMore, müşterilerinize tutarlı bir güvence sağlamak için her teslimat kilometre taşında otomatik olarak e-posta ve SMS güncellemeleri gönderebilirken, LBC Track & Trace aracındaki Messenger seçeneğini seçerek gönderi bildirimleri Messenger'da hazır olacaktır.
  • Markalı izleme sayfaları. TrackingMore'un izleme sayfasını şirketinizin markasıyla özelleştirebilirsiniz. Daha sonra müşterileriniz paketlerinin durumunu kontrol etmek için sayfaya her döndüklerinde markanızla karşılaşırlar. Hoş bir satın alma sonrası deneyimle pekiştirilen bu teşhir, tekrar satışları artırmaya yardımcı olabilir.
  • TrackingMore her zaman hızlıdır. Bazen, çok fazla trafik LBC Express izleme sistemini tıkamaya sokar. Müşterileriniz güncellemelerini alamadıklarında size yönelerek sizi daha önemli konulara odaklanmaktan alıkoyabilirler. TrackingMore ise her zaman hızlı ve verimlidir.

  LBC Tracking Number

  LBC Express takip numarası, paketi takip etmek için kullanılabilecek benzersiz bir sayısal etikettir. Tipik olarak, Filipinler yurt içi gönderileri için 12-17 basamaktan ve uluslararası paketler için beş basamaktan oluşur.

  İşte LBC takip numaralarının bazı örnekleri.

  - 1456 3782 4786

  - 3476 8974 2342 231

  LBC Takip Numarası Hakkında SSS

  • LBC takip numarasını nerede bulabilirim?

  LBC Express takip numarası, gönderi makbuzunda (barkodun sol alt tarafında), paket dış ambalajında ve gönderenden gelen e-posta ve metin iletişiminde bulunabilir.

  • Takip numarası olmadan LBC paketi nasıl takip edilir?

  Takip numaranızı kaybettiyseniz veya LBC takip numaranız geçersizse, LBC paketinizi takip edemezsiniz. Bulayamadığınızda takip numarasını almak için lütfen göndereninizle iletişime geçin.

  LBC İzleme Durumunun Anlamı

  İşte bir LBC Express paketini takip ettiğinizde elde ettiğiniz tipik durumların ve anlamlarının bir listesi.

  Durum

  Anlam

  Beklemede

  Gönderi, teslimat sürecinde bir sonraki aşamaya geçmeden önce belirli bir işlem veya onay bekliyor.

  Almak

  Gönderi, kurye tarafından göndericiden alınır veya alınır.

  Transit Halinde

  Gönderi, belirlenen teslimat yerine taşınıyor.

  Teslim

  Gönderi başarıyla teslim edildi.

  Teslim edilmedi

  Paketin teslim edilmeye çalışılması, alıcının yokluğu veya diğer faktörler nedeniyle engellenmiştir.

  Bulunamadı

  Henüz izleme bilgisi mevcut değil. 404 hata mesajında "Bulunamadı", geçersiz bir takip numarası girdiğinizi gösterebilir.

  LBC Express İzleme API'sı

  LBC Express'in izleme API'si ile, daha hızlı gerçek zamanlı izleme için LBC'nin izleme işlevini projenize kolayca entegre edebilirsiniz. Ancak, LBC'nin diğer işlevlerine daha verimli erişim için TrackingMore'un API'si ile entegre edebilirsiniz.

  Neden LBC Express İzleme API'si yerine TrackingMore'un API'sini Kullanmalısınız?

  TrackingMore API, aşağıda gösterildiği gibi daha zengin işlevselliğe sahiptir.

  • 1100+ küresel taşıyıcıya erişim. Üçüncü taraf bir izleyicinin gerçek değeri, erişebildiği taşıyıcıların sayısında yatmaktadır.  TrackingMore ile USPS, FedEx, UPS ve DHL gibi dünya çapında 1000+ taşıyıcıyı kolayca dahil edebilirsiniz.
  • Birden çok programlama dilini destekler. PHP, Java, Node.js, Python ve Ruby gibi gelişmiş programlama dillerini destekleyen bu uyumluluk, geliştiricilerin API'yi zahmetsizce ve hızlı bir şekilde yamalamasına yardımcı olur.
  • Birleşik veri formatı. TrackingMore'un API'si, ayrık verileri standartlaştırılmış, basit bir yapıda birleştirir. Verilerin tüketilme kolaylığı ve netliği, olumlu bir kullanıcı deneyimine katkıda bulunur.
  • Askeri düzeyde güvenlik seviyesi. Güvenlik ihlalleri, kaybedilen fırsatlarda size çok pahalıya mal olabilir. TrackingMore'un API güvenlik seviyeleri birinci sınıftır, ISO 27001 ve diğer üst düzey güvenlik standartlarıyla uyumludur.
  • % 99.9 API çalışma süresi ve günün her saati teknik destek. TrackingMore'un API teknolojisi, her zaman ve her yerden izlemeye izin verir. Bu, her müşterinin paketi üzerinde her zaman görünürlüğe sahip olacağı anlamına gelir. Daha da önemlisi, TrackingMore günün her saati teknik destek sağlar, böylece kullanıcı yardım istemek için bekletilmez.

  TrackingMore, gelişmiş uçtan uca görünürlük özellikleri aracılığıyla müşterileriniz için üstün bir satın alma sonrası deneyimi sunmanıza yardımcı olur. Memnun müşteriler genellikle tekrar müşteriler haline gelir. Ücretsiz deneme için kaydolun!

  LBC Express Takibi Hakkında SSS

  • LBC Express'in teslimatı kaç gün sürer?

  LBC Express teslimat süresi, mesafeye ve kullanılacak taşıma şekline bağlıdır. Deniz taşımacılığı, aynı mesafe için hava taşımacılığından daha uzun sürer.

  Genel olarak, bunlar çeşitli transit süreleridir.

  - Yurtiçi paketler: 24-48 saat

  - Hava taşımacılığı: 7-10 gün

  - Deniz taşımacılığı: 40-60 gün

  • LBC Express paketimin gelip gelmediğini nasıl anlarım?

  Paketinizi takip ediyorsanız, olası bir teslimat tarihi hakkında bilgilendirilmiş olacaksınız. Otomatik gönderi bildirimlerini seçerseniz, en son güncellemeyi izlemeden bile bilgilendirileceksiniz. Her halükarda, LBC Express, paketiniz teslimata hazır olduğunda sizi bilgilendirir.

  • LBC Express kapıdan kapıya teslimat yapıyor mu?

  LBC Express, takip edilmesi kolay, öngörülebilir bir programla Filipinler içindeki kara taşımacılığı aracılığıyla kapıdan kapıya teslimat yapar.

  • LBC Express ile ne gönderebilirim?

  Neredeyse her şeyi LBC Express aracılığıyla gönderebilirsiniz. Çeşitli nakliye hizmetleri sayesinde, müşteriler, küçük paketlerden özel nakliye gerektiren büyük boyutlu yüklere kadar farklı boyutlardaki belgeleri ve gönderileri sunar. LBC Express ayrıca telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi gadget'ları da gönderir. Ancak LBC Express, taşımayacağı yasaklanmış eşyaların bir listesini tutar. 

  LBC Tracking Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  İletişim bilgileri

  Şey

  Ana ofis adresi

  10. Kat Kule B İki Ecom Merkezi
  Bayshore Ave. köşe Liman Sürücüsü,
  Mall of Asia Kompleksi, Pasay,
  Metro Manila, Filipinler

  Telefon

  Filipinler: (02) 8858 5999

  ABD .: 1-800-338-5424

  Yurtdışı: https://www.lbcexpress.com/directory

  E-posta

  [email protected]

   

  Track all your parcels in one place.

  1229+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1229+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1229+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Dönüştürün
  Bugün Gönderi Takibi

  Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.