Ninja Van Malaysia Śledzenie

Łatwo śledź swoje przesyłki Ninja Van za pomocą TrackingMore, najlepszego trackera innej firmy zintegrowanego z ponad 1100 przewoźnikami.

ninjavan-my
  For businesses

  Ninja Van Malaysia branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Ninja Van Malaysia tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Ninja Van Malaysia tracking API
  For Shopify

  Ninja Van Malaysia tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Łatwo śledź swoje przesyłki Ninja Van za pomocą TrackingMore, najlepszego trackera innej firmy zintegrowanego z ponad 1100 przewoźnikami.

  Contents

  • Ninja Van Tracking
  • Informacje o Ninja Van
  • Usługa śledzenia furgonetek ninja
  • Jak śledzić paczkę Ninja Van Malaysia
  • Ninja Van Tracking Number 
  • Co oznacza status mojej furgonetki ninja?
  • Interfejs API śledzenia furgonetek Ninja
  • Często zadawane pytania dotyczące śledzenia furgonetek Ninja
  • Jak skontaktować się z działem obsługi klienta Ninja Van

  Ninja Van Tracking

  Ninja Van Tracking oferuje swoim klientom kompleksowe usługi monitoringu od najbliższego punktu odbioru klienta, poprzez postęp dostawy do drzwi odbiorcy. Niezależnie od tego, czy paczka jest wysyłana w kraju, czy za granicę, Ninja Van oferuje numer śledzenia, za pomocą którego użytkownik może sprawdzić status swojej paczki. Zapewnia to bezproblemowy proces śledzenia za pośrednictwem systemu śledzenia Ninja Van lub Trackingmore, wysokiej jakości narzędzia do śledzenia innej firmy.

  Informacje o śledzeniu informujące o statusie paczek Ninja Van zawierają kluczowe szczegóły paczki, takie jak jej pochodzenie, bezpośrednia lokalizacja i ważny punkt kontrolny tranzytu. Usługa śledzenia NinjaVan odnotowuje również zwroty produktów w przypadku nieudanych dostaw i przekazuje to samo użytkownikom. W takich przypadkach Ninja Van zapewnia, że każda strona zaangażowana w transport paczki jest informowana o statusie dostaw i niezbędnych działaniach, które należy podjąć.

  Informacje o Ninja Van

  Ninja Van, założona w 2014 roku w Singapurze, jest opartym na technologii przedsiębiorstwem zajmującym się dostawami ekspresowymi, obsługującym różne firmy w Azji Południowo-Wschodniej, w tym w krajach takich jak Malezja, Filipiny, Indonezja, Tajlandia i Wietnam. Oferują różne usługi, od dostaw ostatniej mili po międzynarodową wysyłkę i obsługę frachtu.

  Ninja Van spełnia specyficzne wymagania biznesowe, wykorzystując integracje API, masowe przesyłanie zamówień CSV, niestandardowe metody wyznaczania tras i kompleksowy system zarządzania logistyką. Ich rozwiązania w zakresie dostaw doskonale pasują do sprzedawców internetowych, podmiotów korporacyjnych i różnych rynków internetowych.

  Usługa śledzenia furgonetek ninja

  Ninja Van oferuje profesjonalne usługi logistyczne z szybkimi, dostępnymi i niezawodnymi rozwiązaniami dostawczymi w Indonezji, Malezji i Singapurze. Dzięki dostosowanym usługom dostawy i rozwiązaniom transgranicznym Ninja Van obiecuje bezpiecznie dostarczyć paczkę do miejsca przeznaczenia z gwarantowanymi usługami śledzenia.

  Dostawa ostatniej mili

  Ninja Van jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych ostatniej mili w Azji Południowo-Wschodniej, gwarantującym szybką, punktualną i bezproblemową dostawę. Oferuje dwa podstawowe pakiety dostaw ostatniej mili, Ninja Van Pro i Ninja Van Lite.

  Ninja Pro

  Ninja Pro to szybka i elastyczna usługa wysyłkowa Ninja Van, w której użytkownicy mogą zamawiać produkty z różnych witryn e-commerce i płacić po dostarczeniu zamówionych produktów.

  Firma logistyczna oferuje podwyższony poziom bezpieczeństwa i zaufania z gwarantowaną szybką dostawą, dobrą obsługą paczek i szybkimi odbiorami, co jest korzystne dla każdego kupującego online.

  Dzięki zaangażowaniu w terminowe dostawy, Ninja Pro zapewnia szereg korzyści swoim klientom poszukującym elastyczności i wydajności zakupów online.

  Korzyści te obejmują:

  • Ponad 5 000 wygodnych punktów odbioru i dowozu Ninja.
  • Bezproblemowy proces zwrotu dzięki pobliskim i łatwym do zlokalizowania punktom Ninja, w których klienci mogą zostawić swoje paczki zwrotne.
  • Trzy próby doręczenia za darmo w przypadku nieudanych doręczeń przed odesłaniem paczki do nadawcy.
  • Regularne pobieranie płatności w imieniu sklepów oferujących usługi za pobraniem.
  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej paczki do zadeklarowanej wartości przedmiotu lub 200 RM w przypadku uszkodzenia lub zagubienia przesyłki.
  • Usługa śledzenia w czasie rzeczywistym z bezpośrednią komunikacją z pracownikiem obsługi klienta Ninja Van.
  • Indywidualne rozwiązania w zakresie odbioru z dostawą w dowolne miejsce w kraju i za granicą.

  Ninja Lite

  Ninja Lite to szybka, bezpieczna i bezproblemowa dostawa paczek Ninja Van w Malezji. W trosce o wygodę swoich klientów, firma nadal zapewnia, że wszystkie paczki wysyłane na terenie Malezji charakteryzują się szybkim odbiorem, dobrą obsługą paczek i szybką dostawą.

  Ninja Lite jest również zintegrowany z wieloma usługami o wartości dodanej, zaprojektowanymi w celu poprawy doświadczenia spedytorów i odbiorców. Usługi te obejmują:

  • Trzy darmowe próby dostawy po nieudanej dostawie.
  • Funkcja śledzenia w czasie rzeczywistym Ninjachat z dostępną obsługą klienta.
  • Ponad 1,000 wygodnych punktów Ninja do odbioru i zwrotu.
  • Pobieranie płatności dla sklepów oferujących usługę płatności za pobraniem.
  • Ograniczone ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za przesyłkę do 100 SGD lub wartości uszkodzonego przedmiotu.
  • Bezproblemowy proces zwrotu.

  Dostawy międzynarodowe

  Ninja Van szczyci się swoją doskonałą obecnością w regionie Azji Południowo-Wschodniej i doświadczonymi operatorami Ninja. W rezultacie firma kurierska dokłada wszelkich starań, aby oferować niestandardowe rozwiązania transgraniczne, zapewniając, że wszystkie przesyłki międzynarodowe są dostosowane do potrzeb klientów.

  Ponadto Ninja Van cieszy się również integracją API z wieloma głównymi platformami, gwarantując klientom najwyższą widoczność w całym procesie wysyłki. Ta przejrzystość pomaga bez wysiłku śledzić wszystkie zamówienia międzynarodowe.

  Oto dlaczego warto rozważyć Ninja Van w przypadku przesyłek międzynarodowych.

  • Elastyczne cykle przekazów pieniężnych, spełniające potrzeby wielu klientów i spedytorów.
  • Bezproblemowa obsługa zwrotów we wszystkich krajach objętych platformą NinjaVan.
  • Dedykowany opiekun klienta zapewniający całodobową pomoc we wszystkich zapytaniach i prośbach.
  • Zaawansowane technologicznie usługi wysyłki międzynarodowej z aktualizacjami w czasie rzeczywistym ze sklepu internetowego.

  Spedycja

  Dzięki rozległej sieci logistycznej Ninja Van, jej usługa spedycyjna jest najlepszą, jaką każdy może mieć do hurtowego importu i eksportu produktów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wysłać produkty, które wymagają specjalnych wymagań, czy jakiekolwiek inne rodzaje produktów, usługa spedycyjna jest najlepsza dla wszelkich potrzeb biznesowych.

  Aby zapewnić, że wszystkie dostawy są przekazywane w oczekiwanych terminach, pilne przesyłki są wysyłane drogą lotniczą, podczas gdy wysyłka morska jest najlepsza dla wszystkich paczek zbiorczych w przystępnych cenowo opcjach wysyłki. Klienci zamierzający skorzystać z usługi mogą również zaoszczędzić na kosztach wysyłki, przewożąc paczki do sąsiednich krajów transportem lądowym. Ninja Van oferuje również transport kolejowy do wszystkich odległych miast i sąsiednich obszarów z ładunkiem kolejowym.

  Oto wiele innych korzyści płynących z wyboru usługi spedycyjnej Ninja Vans.

  • Szybkie przesyłki, zarówno w imporcie, jak i eksporcie.
  • Przystępne koszty frachtu dzięki rozbudowanej sieci logistycznej Ninja Van.
  • Płynna wysyłka bez kłopotów z odprawą celną i innych problemów z wysyłką.
  • Wysyłka na bieżąco, bez nieoczekiwanych opóźnień.
  • Przejrzysta przesyłka punkt-punkt z gwarantowanym statusem i lokalizacją doręczenia paczki.
  • Rozwiązania w zakresie dostaw dostosowane do wszelkiego rodzaju potrzeb biznesowych.

  Realizacja zamówień i magazynowanie

  Realizacja i magazynowanie Ninja Vans to kompleksowa usługa dla firm e-commerce, które potrzebują zarządzania zapasami i przetwarzania zamówień. Dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i świetnemu zespołowi obsługi klienta, Ninja Van może pochwalić się kilkoma centrami logistycznymi i magazynami w swojej sieci w Azji Południowo-Wschodniej.

  Proces realizacji i magazynowania w Ninja Van rozpoczyna się od skrupulatnego odbioru, kontroli i sprawnego zarządzania przesyłkami klientów, skrupulatnej procedury, która trwa 3 dni. Następnie zamówienia złożone przed godziną 14:00 są szybko przekazywane do tranzytu ostatniej mili tego samego dnia, podczas gdy zamówienia złożone po godzinie 14:00 są niezwłocznie planowane do przekazania następnego dnia.

  Rozumiejąc potrzebę terminowych dostaw, Ninja Van pracuje nad przekraczaniem oczekiwań klientów, zapewniając, że wszystkie zamówienia są wysyłane na czas. Jest to dodatek do firmowego systemu śledzenia zapewniającego pełną widoczność i aktualizacje w czasie rzeczywistym dotyczące działań magazynowych na etapie magazynowania i realizacji.

  Jak śledzić paczkę Ninja Van Malaysia

  Możesz śledzić krajową lub międzynarodową paczkę Ninja Van za pośrednictwem oficjalnego systemu śledzenia Ninja Van Malaysia lub za pomocą narzędzia do śledzenia paczek innej firmy, takiego jak TrackingMore.

  1. Przez oficjalną stronę Ninja Van Malaysia

  System śledzenia Ninja Van wykorzystuje zastrzeżoną technologię, aby zachować kompleksową widoczność paczki i zapewnić aktualizacje w czasie rzeczywistym.

  • Śledzenie Ninja Van Malaysia

  Ninja Van tracking page

  Oto procedura, którą należy wykonać podczas śledzenia przesyłek przewoźnika Ninja Van Malaysia.

  • Odwiedź stronę śledzenia Ninja Van Malaysia.
  • Wprowadź identyfikator śledzenia paczki w oknie dialogowym.
  • Kliknij przycisk Śledź paczkę .
  • Otrzymasz wtedy najnowszą aktualizację statusu swojego pakietu.

  Ninja Van tracking status

  • Międzynarodowe śledzenie Ninja Van

  Ninja Van international tracking page

  Ninja Van umożliwia również śledzenie wszystkich przesyłek międzynarodowych za pomocą narzędzia do śledzenia i śledzenia Ninja Van. Oto jak to zrobić.

  Ninja Van zapewnia dostęp do informacji dzięki automatycznym i szybkim aktualizacjom pakietów, eliminując kłopoty z ręcznym śledzeniem. Aktualizacje te oferują wgląd w lokalizację na żywo bezpośrednio za pośrednictwem platform takich jak Messenger, Telegram i Viber. Dodatkowo dzięki kontu Ninja masz scentralizowaną przestrzeń do nadzorowania i zarządzania swoimi zamówieniami. Aby uzyskać dostęp do tych funkcji, po prostu zaloguj się na pulpicie nawigacyjnym Ninja, aby śledzić na żywo NinjaVan.

  2. Za pośrednictwem TrackingMore (potężna platforma innej firmy)

  TrackingMore udostępnia strony śledzenia do śledzenia dostawy Nanja Van do różnych krajów. Oto procedura śledzenia paczek Ninja Van Malaysia na platformie TrackingMore.

  TrackingMore Ninja Van tracking page

  • Odwiedź stronę śledzenia Ninja Van Malaysia firmy TrackingMore.
  • Wpisz numer śledzenia Ninja Van w polu wyszukiwania.
  • Kliknij opcję [Śledź].
  • Następnie przekierowana strona wyświetli najnowszy status Twojej paczki.

  TrackingMore Ninja Van tracking status

  W przypadku paczek międzynarodowych TrackingMore wyświetli wszystkie informacje o śledzeniu na tej samej stronie, wyszczególniając zarówno kraj nadania, jak i przeznaczenia.

  Dlaczego powinienem wybrać śledzenie za pomocą TrackingMore zamiast Ninja Van?

  TrackingMore to potężny tracker paczek do śledzenia paczek Ninja Van.

  TrackingMore posiada funkcję automatycznego wykrywania, która pozwala śledzić paczki od 1,100+ przewoźników. Ponieważ Ninja Van często korzysta z innych 3PL do realizacji swoich dostaw, możesz użyć TrackingMore, aby wygodnie śledzić swoje paczki bez konieczności przełączania się od jednego przewoźnika do strony śledzenia paczki drugiego.

  Co więcej, jeśli jesteś sprzedawcą e-commerce, który szuka idealnych rozwiązań do śledzenia, TrackingMore umożliwia stworzenie markowej strony śledzenia, która zwiększa widoczność Twojej marki i z której możesz sprzedawać swoim klientom produkty dodatkowe i krzyżowe. TrackingMore zapewnia również automatyczne powiadomienia o wysyłce e-mailem lub SMS-em, które mogą informować klientów o najnowszym statusie ich paczek.

  Ninja Van Tracking Number 

  Numer śledzenia Ninja Van to unikalny kod używany do identyfikacji każdej przesyłki w celu łatwego zarządzania procesem dostawy, który służy do śledzenia paczki.

  Numery śledzenia Ninja Van Malaysia występują w serii od 15 do 18 znaków alfanumerycznych. Jednak dokładny format liczb może się różnić. Kombinacje alfanumeryczne zawierają litery jako prefiksy, takie jak "NJV" LUB "NV", które pokazują, że paczka została wysłana za pomocą Ninja Van, oraz "MY" lub "MYML" reprezentujące Malezję.

  Oto kilka przykładów numerów śledzenia Ninja Van Malaysia.

  - MYNJV00400382209

  - NVMY23007000005122

  - NVMYMLSSB000000901

  Uwaga: Numery śledzenia Ninja Van mogą mieć różne formaty. Oto jak sprawdzić numer śledzenia Ninja Van. Numer śledzenia Ninja Van jest zwykle wskazywany w wiadomościach e-mail i powiadomieniach wysyłanych do Ciebie w związku z przesyłką. Jeśli brakuje numeru śledzenia, sprawdź go w wiadomościach e-mail i alertach od nadawcy. Jeśli nie możesz znaleźć numeru śledzenia lub został on odrzucony jako nieprawidłowy, skontaktuj się z nadawcą lub pomocą techniczną Ninja Van.

  Co oznacza status mojej furgonetki ninja?

  Oto, co oznaczają różne aktualizacje statusu Ninja Van.

  Stan

  Znaczenie

  Wstrzymane

  Paczka jest wstrzymana z powodu niedokładnych danych, tj. imienia i nazwiska odbiorcy, kontaktu telefonicznego i adresu.

  Ponawianie próby

  Początkowa dostawa nie powiodła się. Ponowna próba podlega zasadom uzgodnionym przez sprzedawcę i Ninja Van.

  Opóźniona wysyłka

  Wysyłka została opóźniona z powodu nieprzewidzianych okoliczności.

  Zwrot do nadawcy (RTS)

  Dostawa wielokrotnie się nie powiodła, a paczka została zwrócona do nadawcy.

  Anulowane

  Zamówienie zostało anulowane.

  Inscenizacja

  Kierowcy Ninja Van czekają na nadawcę, aby potwierdzić rezerwacje odbioru.

  Oczekiwanie na odbiór

  Nadawca zobowiązał się do odbioru przesyłki w określonym czasie.

  Van On Route do odbioru

  Furgonetka została wysłana po odbiór paczki.

  Niepowodzenie odbioru

  Odbiór nie powiódł się, a zamówienie oczekuje teraz na zmianę terminu.

  W drodze do centrum sortowania

  Paczka została odebrana i jest w drodze do Sorting Hub.

  Przybył do Sorting Hub

  Paczka dotarła do Sorting Hub.

  W pojeździe do dostawy

  Paczka została załadowana na samochód dostawczy i jest w drodze do miejsca docelowego.

  Zakończone

  Dostawa została pomyślnie zakończona.

  Oczekiwanie na zmianę terminu

  Dostawa nie powiodła się i oczekuje na zmianę harmonogramu na następną próbę.

  Przenieś do 3PL

  Przesyłka transgraniczna została przekazana zewnętrznemu dostawcy usług logistycznych.

  Przybył do punktu dystrybucji

  Przesyłka dotarła do lokalnego punktu dystrybucji.

  Oczekiwanie na odbiór w punkcie dystrybucji

  Przesyłka jest gotowa i czeka na odbiorcę w celu odebrania jej z punktu dystrybucji.

  Interfejs API śledzenia furgonetek Ninja

  Ninja Van oferuje interfejs API śledzenia RESTful i webhook, który upraszcza integrację funkcji śledzenia z własnym projektem. Interfejsy API śledzenia Ninja Van automatyzują szybsze dostarczanie statusów przesyłek i obsługują interfejsy API Biblioteki klienckie dla PHP, Node.js, Java, C#, Python, Ruby i Goland. Jednak interfejs API śledzenia TrackingMore oferuje lepszy wybór.

  Dlaczego zamiast tego powinienem używać interfejsu API TrackingMore?

  Interfejs API TrackingMore obsługuje ponad 1 100 przewoźników, zapewniając bezproblemowe śledzenie dla Ciebie i Twoich klientów. Integrując API TrackingMore ze swoim systemem, możesz monitorować miliony pakietów. Co więcej, możesz zaprojektować własne markowe strony śledzenia do sprzedaży krzyżowej, zwiększając w ten sposób przychody swojej firmy.

  Poniżej przedstawiono niektóre obsługiwane funkcje interfejsu API TrackingMore.

  • Obsługa zaawansowanych języków programowania, takich jak PHP, Java, Node.js, Python i Ruby, ułatwia programistom szybkie łatanie interfejsu API.
  • Ujednolicony format danych TrackingMore jest wygodny w użyciu dla Twoich klientów, ponieważ wszystko jest prezentowane w ustandaryzowanej formie.
  • TrackingMore jest zgodny z normą ISO 27001 i innymi najwyższymi standardami bezpieczeństwa, co sprawia, że system jest bardzo bezpieczny.
  • TrackingMore oferuje wsparcie techniczne 24/7.

  TrackingMore, potężne narzędzie do śledzenia innych firm, z powodzeniem obsłużyło ponad 300 000 zadowolonych klientów na całym świecie. Ty też masz szansę być jednym z nich i zapewnić swoim klientom doskonałe wrażenia po zakupie. Ulepsz swoje usługi i załóż konto już dziś.

  Często zadawane pytania dotyczące śledzenia furgonetek Ninja

  • Jak korzystać z pulpitu nawigacyjnego Ninja Van do śledzenia Ninja Van?

  Aby korzystać z pulpitu nawigacyjnego NinjaVan,

  1. Zaloguj się na swoje konto.

  2. Wybierz opcję [Śledzenie] na bocznym pasku nawigacyjnym.

  3. Wprowadź nazwę dostawy, częściowy identyfikator śledzenia lub numer telefonu w wyświetlonym oknie dialogowym.

  4. Kliknij przycisk [szukaj], aby zaktualizować status pakietu.

  • Jak długo trwa dostawa Ninja Van?

  Ninja Van utrzymuje doskonały czas dostawy, który różni się w zależności od miejsca docelowego.

  Cel Czas dostawy
  W obrębie: Metro Manila 1-3 dni
  Greater Metro Manila 3-5 dni
  Obszary prowincjonalne 7 dni roboczych
  • Co zrobić, jeśli dostawa Ninja Van trwa zbyt długo?

  Chociaż Ninja Van obiecuje szybko dostarczyć paczkę, czasami jest to wstrzymywane przez zakłócenia natury, problemy z odprawą celną lub przeciążony system w szczycie sezonu.

  Skontaktuj się z obsługą klienta na czacie lub e-mailu, aby uzyskać pomoc, gdy paczka trwa zbyt długo. Jeśli paczka zostanie zagubiona i chcesz uzyskać odszkodowanie, złóż reklamację 10 dni po dacie pomyślnego odbioru bez żadnych aktualizacji ze strony zespołu doręczającego Ninja.

  • Czy Ninja Van dostarcza produkty w weekendy?

  Ninja Van dostarcza od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 22, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Ninja Van nie dostarczy w niedzielę. Zmień termin dostawy na następny możliwy dzień roboczy, jeśli nie możesz odebrać dostawy w sobotę.

  • Co to jest numer kontaktowy Ninja Van?

  Aby uzyskać pomoc lub pytania związane z usługami Ninja Van, możesz skontaktować się bezpośrednio z ich dedykowanym zespołem wsparcia pod numerem kontaktowym +60 111 722 5600.

  Jak skontaktować się z działem obsługi klienta Ninja Van

  Kontakt z obsługą klienta Ninja Van to łatwy proces. Oto kanały, za pomocą których możesz skontaktować się z obsługą klienta Ninja Van.

  Kanał

  Detal

  Infolinia telefoniczna

  +60 111 722 5600

  (8.00-20.00 od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

  Formularz zapytania online

  https://www.ninjavan.co/en-my/support/contact-us

   

  Track all your parcels in one place.

  1224+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1224+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1224+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Zoptymalizuj swoje
  Podróż klienta po zakupie

  Niezależnie od tego, czy chcesz automatycznie aktualizować status przesyłki, czy tworzyć szanse sprzedaży, mamy wszystkie potrzebne narzędzia.