Ninja Van Malaysia İzleme

1100 'den fazla taşıyıcıyla entegre edilen en iyi üçüncü taraf izleyici olan TrackingMore ile Ninja Van gönderilerinizi kolayca takip edin.

ninjavan-my
  For businesses

  Ninja Van Malaysia branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Ninja Van Malaysia tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Ninja Van Malaysia tracking API
  For Shopify

  Ninja Van Malaysia tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  1100 'den fazla taşıyıcıyla entegre edilen en iyi üçüncü taraf izleyici olan TrackingMore ile Ninja Van gönderilerinizi kolayca takip edin.

  Contents

  • Ninja Van Tracking
  • Ninja Van Hakkında
  • Ninja Van Takip Hizmeti
  • Ninja Van Malaysia Paketi Nasıl Takip Edilir?
  • Ninja Van Tracking Number
  • Ninja Van durumum ne anlama geliyor?
  • Ninja Van İzleme API'sı
  • Ninja Van Takibi Hakkında SSS
  • Ninja Van Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Ninja Van Tracking

  Ninja Van Tracking, müşterilerine en yakın teslim alma noktasından alıcının kapısına kadar teslimat aşamasına kadar kapsamlı izleme hizmetleri sunar. Paket ister yurt içi ister yurt dışına gönderilsin, Ninja Van, kullanıcının paketinin durumunu kontrol edebileceği bir takip numarası sunar. Bu, Ninja Van izleme sistemi veya birinci sınıf bir üçüncü taraf izleme aracı olan Trackingmore aracılığıyla sorunsuz bir izleme süreci sağlar.

  Ninja Van paketlerinin durumunu aktaran takip bilgileri, menşei, yakın konumu ve önemli toplu taşıma kontrol noktası gibi önemli paket ayrıntılarını içerir. NinjaVan takip hizmeti, başarısız teslimatlar durumunda ürün iadelerini de not eder ve bunları kullanıcılara iletir. Bu gibi durumlarda Ninja Van, paketin geçişine dahil olan her tarafın teslimatların durumu ve yapılması gereken işlemler hakkında bilgilendirilmesini sağlar.

  Ninja Van Hakkında

  2014 yılında Singapur'da kurulan Ninja Van, Malezya, Filipinler, Endonezya, Tayland ve Vietnam gibi ülkeler de dahil olmak üzere Güneydoğu Asya'daki çeşitli işletmelere hizmet veren, teknoloji odaklı bir ekspres teslimat kuruluşudur. Son kilometre teslimatlarından uluslararası nakliye ve navlun elleçlemeye kadar çeşitli hizmetler sunarlar.

  Ninja Van, API entegrasyonlarından, toplu CSV sipariş yüklemelerinden, ısmarlama yönlendirme yöntemlerinden ve kapsamlı bir lojistik yönetim sisteminden yararlanarak belirli iş gereksinimlerini karşılar. Teslimat çözümleri, çevrimiçi tüccarlara, kurumsal varlıklara ve çeşitli çevrimiçi pazarlara mükemmel şekilde uyar.

  Ninja Van Takip Hizmeti

  Ninja Van, Endonezya, Malezya ve Singapur'da Hızlı, Erişilebilir ve Güvenilir teslimat çözümleriyle profesyonel lojistik hizmetleri sunar. Özelleştirilmiş teslimat hizmetleri ve sınır ötesi çözümlerle Ninja Van, garantili takip hizmetleri ile paketinizi güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırmayı vaat ediyor.

  Son Mil Teslimatı

  Ninja Van, hızlı, dakik ve sorunsuz teslimatı garanti eden Güneydoğu Asya'nın önde gelen son kilometre lojistik hizmetleri sağlayıcıları arasındadır. Ninja Van Pro ve Ninja Van Lite olmak üzere iki ana son mil teslimat paketi sunar.

  Ninja Pro

  Ninja Pro, kullanıcıların çeşitli e-ticaret sitelerinden ürün sipariş edebilecekleri ve sipariş ettikleri ürünler teslim edildikten sonra ödeme yapabilecekleri hızlı ve esnek bir Ninja Van nakliye hizmetidir.

  Lojistik şirketi, herhangi bir çevrimiçi alışveriş yapan için faydalı olan, garantili hızlı teslimat, iyi paket işleme ve hızlı teslim alma ile yükseltilmiş bir güvenlik ve güven düzeyi sunar.

  Zamanında teslimat taahhüdü ile Ninja Pro, çevrimiçi alışverişlerinde esneklik ve verimlilik arayan müşterilerine çeşitli avantajlar sağlar.

  Bu avantajlar şunları içerir:

  • 5.000'den fazla uygun alma ve bırakma Ninja puanı.
  • Müşterilerin iade paketlerini bırakmaları için yakındaki ve bulunması kolay Ninja noktaları ile sorunsuz iade süreci.
  • Paketi gönderene geri göndermeden önce teslimatların başarısız olması durumunda ücretsiz üç teslimat denemesi.
  • Kapıda ödeme (COD) hizmetleri sunan mağazalar adına düzenli ödeme tahsilatı.
  • Parsel hasarı veya kaybı durumunda öğenin beyan edilen değerine veya RM200'e kadar parsel sorumluluk kapsamı.
  • Ninja Van müşteri hizmetleri yetkilisi ile doğrudan iletişim ile gerçek zamanlı izleme hizmeti.
  • Yurt içi ve yurt dışında her yere teslimat ile özelleştirilmiş teslim alma çözümleri.

  Ninja Lite

  Ninja Lite, bir Ninja Van'ın Malezya'da hızlı, güvenli ve sorunsuz paket teslimatıdır. Şirket, müşterilerinin rahatlığına olan bağlılığı olarak, Malezya içinde gönderilen tüm paketlerin hızlı teslim alma, iyi paket işleme ve hızlı teslimat özelliklerine sahip olmasını sağlamaya devam ediyor.

  Ninja Lite ayrıca, göndericilerin ve alıcıların deneyimini geliştirmek için tasarlanmış çok sayıda katma değerli hizmetle entegre olarak gelir. Bu hizmetler şunları içerir:

  • Başarısız bir teslimattan sonra üç ücretsiz teslimat denemesi.
  • Ninjachat'in mevcut müşteri desteği ile gerçek zamanlı izleme özelliği.
  • 1.000'den fazla uygun alma ve bırakma Ninja Puanı.
  • Kapıda Ödeme hizmetleri sunan mağazalar için ödeme tahsilatı.
  • 100 SGD'ye veya hasarlı ürünün değerine kadar sınırlı paket sorumluluk kapsamı.
  • Sorunsuz iade süreci.

  Uluslararası Teslimatlar

  Ninja Van, Güneydoğu Asya'daki büyük bölgesel varlığından ve deneyimli Ninja operatörlerinden gurur duymaktadır. Sonuç olarak, kurye şirketi, tüm uluslararası gönderilerin müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmasını sağlayarak özelleştirilmiş sınır ötesi çözümler sunmak için ekstra yol kat ediyor.

  Ek olarak, Ninja Van, müşterilere nakliye süreci boyunca en üst düzeyde görünürlüğü garanti eden birden fazla büyük platformla API entegrasyonundan da yararlanır. Bu şeffaflık, tüm uluslararası siparişlerin zahmetsizce takip edilmesine yardımcı olur.

  İşte bu yüzden uluslararası gönderileriniz için Ninja Van'ı düşünmelisiniz.

  • Birçok müşterinin ve nakliyecinin ihtiyaçlarını karşılayan esnek havale döngüleri.
  • NinjaVan kapsamındaki tüm ülkelerde sorunsuz iade desteği.
  • Tüm sorular ve talepler için günün her saati yardım için özel hesap yöneticisi.
  • Çevrimiçi mağazadan gerçek zamanlı güncellemelerle teknoloji destekli uluslararası nakliye hizmetleri.

  Yük Taşımacılığı

  Ninja Van'ın kapsamlı lojistik ağıyla, Nakliye hizmeti, ürünleri dünya çapında toplu olarak ithal etmek ve ihraç etmek için herkesin sahip olabileceği en iyisidir. İster özel gereksinimlere ihtiyaç duyan ürünleri ister başka tür ürünleri göndermeniz gereksin, Freight Forwarding hizmeti her türlü iş ihtiyacı için en iyisidir.

  Tüm teslimatların beklenen zaman çizelgeleri içinde navlun yoluyla iletilmesini sağlamak için, acil gönderiler hava yoluyla gönderilirken, deniz taşımacılığı, uygun fiyatlı nakliye seçenekleriyle tüm toplu paketler için en iyisidir. Hizmeti kullanmak isteyen müşteriler, kara taşımacılığı yoluyla komşu ülkelere koli taşıyarak nakliye maliyetlerinden de tasarruf edebilirler. Ninja Van ayrıca tüm uzak kasabalara ve komşu bölgelere demiryolu taşımacılığı ile demiryolu taşımacılığı sunmaktadır.

  İşte Ninja Vans nakliye hizmetini seçmenin diğer birçok avantajı.

  • İthalat veya ihracat olsun, hızlı sevkiyatlar.
  • Ninja Van'ın geniş lojistik ağı ile uygun navlun maliyetleri.
  • Gümrükleme sorunlarından ve diğer nakliye sorunlarından arınmış sorunsuz nakliye.
  • Beklenmedik gecikmeler olmadan düzenli olarak nakliye.
  • Garantili paket teslimat durumu ve konumu ile noktadan noktaya şeffaf sevkiyat.
  • Her türlü iş ihtiyacına göre özelleştirilmiş teslimat çözümleri.

  Yerine Getirme ve Depolama

  Ninja Vans sipariş karşılama ve depolama, envanter yönetimine ve sipariş işlemeye ihtiyaç duyan e-ticaret işletmeleri için tek duraklı bir hizmettir. Olağanüstü deneyimi ve harika bir müşteri hizmetleri ekibi ile Ninja Van, Güneydoğu Asya ağında çeşitli sipariş karşılama merkezlerine ve depolarına sahiptir.

  Ninja Van'ın sipariş karşılama ve depolama süreci, 3 güne yayılan titiz bir prosedür olan müşterilerin gönderilerinin titiz bir şekilde alınması, incelenmesi ve verimli bir şekilde yönetilmesiyle başlar. Daha sonra, saat 14:00'ten önce verilen siparişler aynı gün son mil geçişi için hızlı bir şekilde iletilirken, saat 14:00'ten sonra verilen siparişler hemen ertesi gün teslim edilmek üzere planlanır.

  Zamanında teslimat ihtiyacını anlayan Ninja Van, tüm siparişlerin zamanında gönderilmesini sağlayarak müşteri beklentilerini aşmak için çalışır. Bu, şirketin depo ve yerine getirme aşamasında depo faaliyetleri hakkında tam görünürlük ve gerçek zamanlı güncellemeler sağlayan izleme sistemine ektir.

  Ninja Van Malaysia Paketi Nasıl Takip Edilir?

  Yurt içi veya yurt dışı bir Ninja Van paketini resmi Ninja Van Malaysia takip sistemi aracılığıyla veya TrackingMore gibi bir üçüncü taraf paket izleyici kullanarak takip edebilirsiniz.

  1. Via Ninja Van Malezya Resmi Web Sitesi

  Ninja Van izleme sistemi, paketiniz üzerinde uçtan uca görünürlük sağlamak ve gerçek zamanlı güncellemeler sağlamak için tescilli teknolojiden yararlanır.

  • Ninja Van Malezya Paketinizi Takip Edin

  Ninja Van tracking page

  Ninja Van Malaysia paketlerini takip ederken izlenecek prosedür burada.

  • Ninja Van Malaysia izleme sayfasını ziyaret edin.
  • İletişim kutusuna kargo takip kimliğini girin.
  • Parseli takip et düğmesine tıklayın.
  • Ardından paketinizin durumuyla ilgili en son güncellemeyi alacaksınız.

  Ninja Van tracking status

  • Ninja Van Uluslararası Takibi

  Ninja Van international tracking page

  Ninja Van ayrıca tüm uluslararası paketlerinizi Ninja Van takip ve izleme aracıyla takip etmenizi sağlar. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

  Ninja Van, manuel takip zahmetini ortadan kaldırarak otomatik ve hızlı paket güncellemeleriyle haberdar olmanızı sağlar. Bu güncellemeler, doğrudan Messenger, Telegram ve Viber gibi platformlar aracılığıyla canlı konum bilgileri sunar. Ek olarak, Ninja hesabıyla siparişlerinizi denetlemek ve yönetmek için merkezi bir alana sahip olursunuz. Bu özelliklere erişmek için NinjaVan canlı izleme için Ninja Dashboard'da oturum açmanız yeterlidir.

  2. TrackingMore aracılığıyla (güçlü üçüncü taraf platformu)

  TrackingMore, farklı ülkelere özel Nanja Van teslimatını izlemek için izleme sayfaları sağlar. İşte TrackingMore platformunda Ninja Van Malaysia paketlerini izleme prosedürü.

  TrackingMore Ninja Van tracking page

  • TrackingMore'un Ninja Van Malaysia izleme sayfasını ziyaret edin.
  • Arama alanına Ninja Van takip numarasını girin.
  • [Track] seçeneğine tıklayın.
  • Ardından yeniden yönlendirilen sayfa, paketinizin en son durumunu görüntüler.

  TrackingMore Ninja Van tracking status

  Uluslararası paketler için TrackingMore, hem menşe hem de varış ülkesini detaylandıran tüm izleme bilgilerini aynı sayfada görüntüler.

  Neden Ninja Van Üzerinden TrackingMore Kullanarak Takip Etmeyi Seçmeliyim?

  TrackingMore , Ninja Van paketlerini takip etmek için güçlü bir paket izleyicidir .

  TrackingMore, 1.100+ taşıyıcıdan gelen paketleri izlemesine olanak tanıyan bir otomatik algılama işlevine sahiptir. Ninja Van, teslimatlarını yerine getirmek için genellikle diğer 3PL'leri kullandığından, bir taşıyıcıdan diğerinin paket takip sayfasına geçmek zorunda kalmadan paketlerinizi rahatça takip etmek için TrackingMore'u kullanabilirsiniz.

  Ayrıca, mükemmel izleme çözümleri arayan bir e-ticaret satıcısıysanız, TrackingMore, markanızın görünürlüğünü artıran ve müşterilerinize ek satış ve çapraz satış yapabileceğiniz markalı bir izleme sayfası oluşturmanızı mümkün kılar. TrackingMore ayrıca, müşterilerinizi paketlerinin en son durumu hakkında güncelleyebilen e-posta veya SMS yoluyla otomatik gönderi bildirimleri sağlar.

  Ninja Van Tracking Number

  Ninja Van takip numarası, paketi takip etmek için kullanılan, kolay teslimat süreci yönetimi için her gönderiyi tanımlamak için kullanılan benzersiz bir koddur.

  Ninja Van Malaysia takip numaraları, 15 ila 18 alfanümerik bir dizi halinde gelir. Ancak, tam sayı biçimi değişir. Alfanümerik kombinasyonlar, paketin Ninja Van ile gönderildiğini gösteren "NJV" VEYA "NV" ve Malezya'yı temsil eden "MY" veya "MYML" gibi önek olarak harfler içerir.

  İşte Ninja Van Malaysia takip numaralarına bazı örnekler.

  - MYNJV00400382209

  - NVMY23007000005122

  - NVMYMLSSB000000901

  Not: Ninja Van takip numaraları çeşitli biçimlerde olabilir. Ninja Van takip numaranızı nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Ninja Van takip numarası genellikle gönderiyle ilgili olarak size gönderilen e-postalarda ve bildirimlerde belirtilir. Takip numarası eksikse, gönderenden gelen e-postalarda ve uyarılarda olup olmadığını kontrol edin. Takip numarasını bulamazsanız veya geçersiz olarak reddedilirse, gönderenle veya Ninja Van desteğiyle iletişime geçin.

  Ninja Van durumum ne anlama geliyor?

  İşte çeşitli Ninja Van durum güncellemelerinin ne anlama geldiği.

  Durum

  Anlam

  Beklemede

  Paket, alıcının adı, telefon irtibatı ve adresi gibi yanlış ayrıntılar nedeniyle beklemede.

  Yeniden deneyin

  İlk teslimat başarısız oldu. Yeniden deneme, satıcı ve Ninja Van tarafından üzerinde anlaşmaya varılan bir politikaya tabidir.

  Gecikmeli Sevkiyat

  Sevkiyat öngörülemeyen koşullar nedeniyle gecikti.

  Gönderene İade Et (RTS)

  Teslimat art arda başarısız oldu ve paket gönderene iade edildi.

  İptal edilmiş

  Sipariş iptal edildi.

  Hazırlama

  Ninja Van sürücüleri, göndericinin teslim alma rezervasyonlarını onaylamasını bekliyor.

  Teslim Alım Bekleniyor

  Gönderici, belirli bir zamana kadar teslim almayı taahhüt etmiştir.

  Van Almak için yolda

  Paketi almak için bir minibüs gönderildi.

  Teslim alma başarısız

  Teslim alım başarısız oldu ve sipariş şimdi yeniden planlanmayı bekliyor.

  Sorting Hub'a Giden Yolda

  Parsel alındı ve Sorting Hub'a doğru yola çıktı.

  Sorting Hub'a geldi

  Parsel Sorting Hub'a ulaştı.

  Teslimat için Araçta

  Parsel teslimat aracına yüklendi ve nihai varış noktasına doğru yola çıktı.

  Tamamlandı

  Teslimat başarıyla tamamlandı.

  Yeniden Planlama Bekleniyor

  Teslim başarısız oldu ve bir sonraki deneme için yeniden zamanlama bekleniyor.

  3PL'ye aktarım

  Sınır ötesi bir ürün, üçüncü taraf bir lojistik sağlayıcısına teslim edildi.

  Dağıtım Noktasına Ulaştı

  Parsel yerel bir dağıtım tesisine ulaştı.

  Dağıtım Noktasında Bekleyen Alım

  Parsel hazır ve alıcının dağıtım tesisinden almasını bekliyor.

  Ninja Van İzleme API'sı

  Ninja Van, izleme işlevinin kendi projenize entegrasyonunu basitleştiren bir RESTful izleme API'si ve web kancası sunar. Ninja Van'ın izleme API'leri, gönderi durumlarının daha hızlı teslim edilmesini otomatikleştirir ve PHP, Node.js, Java, C#, Python, Ruby ve Goland için API İstemci Kitaplıklarını destekler. Ancak, TrackingMore'un izleme API'si daha iyi bir seçenek sunar.

  Bunun yerine neden TrackingMore API'sini kullanmalıyım?

  TrackingMore API , 1.100'den fazla taşıyıcıyı destekleyerek siz ve müşterileriniz için sorunsuz bir izleme deneyimi sağlar. TrackingMore'un API'sini sisteminize entegre ederek milyonlarca paketi izleyebilirsiniz. Sadece bu da değil, çapraz satış için kendi markalı izleme sayfalarınızı tasarlayabilir, böylece işletme gelirinizi artırabilirsiniz.

  Aşağıdakiler, TrackingMore API'nin desteklenen bazı özellikleridir.

  • TrackingMore'un PHP, Java, Node.js, Python ve Ruby gibi gelişmiş programlama dillerini desteklemesi, geliştiricilerinizin API'yi hızlı bir şekilde yamalamasını kolaylaştırır.
  • TrackingMore'un birleşik veri formatı, her şey standart olarak sunulduğundan müşterilerinizin kullanması için uygundur.
  • TrackingMore, sistemi çok güvenli kılan ISO 27001 ve diğer güvenlik üst standartları uyumludur.
  • TrackingMore 7/24 teknik destek sunar.

  Güçlü bir üçüncü taraf izleme aracı olan TrackingMore, dünya çapında 300.000'den fazla mutlu müşteriye başarıyla hizmet vermiştir. Siz de onlardan biri olma ve müşterilerinize üstün bir satın alma sonrası deneyim sunma şansına sahipsiniz. Hizmetinizi geliştirin ve bugün bir hesap açın.

  Ninja Van Takibi Hakkında SSS

  • Ninja Van takibi için Ninja Van Kontrol Paneli nasıl kullanılır?

  NinjaVan Dashboard'u kullanmak için,

  1. Hesabınıza giriş yapın.

  2. Yan gezinme çubuğundan [İzleme] seçeneğini seçin.

  3. Görüntülenen iletişim kutusuna teslimat adını, kısmi takip kimliğini veya telefon numarasını girin.

  4. Paket durumuyla ilgili güncellemeleriniz için [ara] düğmesine tıklayın.

  • Ninja Van ne kadar sürede teslim eder?

  Ninja Van, farklı varış noktalarına göre değişen mükemmel teslimat süresine sahiptir.

  Hedef Teslimat süresi
  Metro Manila içinde 1-3 gün
  Büyük Metro Manila 3-5 gün
  İl alanları 7 iş günü
  • Ninja Van'ın teslim edilmesi çok uzun sürerse ne olur?

  Ninja Van, paketinizi hızlı bir şekilde teslim etmeyi vaat etse de, bazen yüksek sezonda doğanın bozulması, gümrükleme sorunları veya bunalmış bir sistem nedeniyle ertelenir.

  Paket çok uzun sürdüğünde yardım için sohbet veya e-posta yoluyla müşteri desteğiyle iletişime geçin. Paket kaybolursa ve tazminat istiyorsanız, Ninja teslimat ekibinden herhangi bir güncelleme yapmadan başarılı toplama tarihinden 10 gün sonra şikayetinizi iletin.

  • Ninja Van hafta sonları teslimat yapıyor mu?

  Ninja Van, resmi tatiller dışında pazartesiden cumartesiye, sabah 9'dan akşam 10'a kadar teslimat yapar. Ninja Van Pazar günü teslimat yapmayacak. Cumartesi günü teslimat alamıyorsanız, teslimatı mümkün olan bir sonraki iş gününe yeniden planlayın.

  • Ninja Van iletişim numarası nedir?

  Ninja Van hizmetleriyle ilgili yardım veya sorularınız için +60 111 722 5600 iletişim numarasından doğrudan özel destek ekibine ulaşabilirsiniz.

  Ninja Van Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Ninja Van müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek zahmetsiz bir işlemdir. İşte Ninja Van müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz kanallar.

  Kanal

  Ayrıntı

  Telefon yardım hattı

  +60 111 722 5600

  (Pazartesiden cumartesiye 08.00-20.00, resmi tatiller hariç.)

  Online Talep Formu

  https://www.ninjavan.co/en-my/support/contact-us

   

  Track all your parcels in one place.

  1240+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1240+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1240+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Dönüştürün
  Bugün Gönderi Takibi

  Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.