Singapur Mesaj İzleme

Parça Singapur mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Singapur mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Remove All
Deneyin:   LZSGD1001199816
Track

Singapur Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Singapur Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Singapur Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Singapur mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Singapur mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

SingPost 13 Mayıs 2003 tarihinde SGX-ST Ana gemide geçiyordu. Şirket, alkış ve birçok ödül kazandı. Dünyada, hızlı Mail Service (EMS) kooperatif sertifika altın düzey Dünya Posta Birliği tarafından Speedpost dünya çapında kurye hizmeti için 2001 yılından bu yana 11 yıl üst üste kazanabildiler yalnızca posta şirketidir. Bu da ikincisi olarak seçildi "en şeffaf şirket Ödülleri 2011" SIAS yatırımcıları altıncı ardışık yıl için ' Choice Awards. Belirlenen genel posta lisans alan (toplama, sıralama ve doğrudan posta ve posta odası yönetimi hizmetleri de dahil olmak üzere, yurtiçi ve Yurtdışı posta dağıtmak için kapsamlı hizmet veren PPL) Singapur, SingPost olduğunu. Dağıtım çözümleri lider kuruluş olarak yurtiçinde kurye markamız Speedpost, yerel dünya çapında teslimat hizmeti sağlayıcısıyla olmasının yanı sıra SingPost ihtiyaçlarını bizim kurumsal ve perakende müşterilerine uygun dağıtım çözümleri geniş bir paketi sağlar.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Contact Us

First Name*

Last Name*

Company Name*

Job Title*

Company Email*

Country*

Phone

Topic*

Message

By submitting this form, I confirm that I agree to the collection and processing of personal data by TrackingMore, as further described in the Privacy Policy