Tayland Post İzleme

Parça Tayland post paketleri çevrimiçi almak kökeni/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Tayland post API desteği ile kayıtlı, ambalaj, EMS

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   RR306944810TH
Track

Tayland Post branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Tayland Post tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Tayland Post tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >

İletişim Authority Tayland (kedi) 25 Şubat 1977 Tayland Act 1976 iletişim yetki uyarınca devlete ait bir kuruluş olarak kurulmuştur. Onun kuruluş yılından bu yana posta işlemleri posta ve telgraf Müdürlüğü tarafından daha önce gerçekleştirilen hizmet hükümler de dahil olmak üzere tüm yönleriyle KEDİYE transfer edildi ve o zamandan beri posta hizmetleri geliştirme için sorumlu olmuştur. Erken gün boyunca ofis kedi Merkez postanede oldu ve daha sonra Chaeng Watthana giden yol taşındı. KEDİ posta altyapı ve işletim sistemi sürekli olarak geliştirilen ve önde gelen devlete ait haline kurumsal Krallık sürekli uluslararası standartlara uygun tutulmuş onun yetenek ve hizmet kalitesi için ünlü.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
Değerlendirme -leri

Overall rating
4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Optimize edin
Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.