Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Tayland Post İzleme

Tayland Post İzleme

(66) 0 2831 3131 http://www.thailandpost.co.th/ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Deneyin:   RR302132135TH
Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

 • Tayland Postİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Tayland Post İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Tayland Post
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Tayland Postİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme
Parça Tayland post paketleri çevrimiçi almak kökeni/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Tayland post API desteği ile kayıtlı, ambalaj, EMS

İletişim Authority Tayland (kedi) 25 Şubat 1977 Tayland Act 1976 iletişim yetki uyarınca devlete ait bir kuruluş olarak kurulmuştur. Onun kuruluş yılından bu yana posta işlemleri posta ve telgraf Müdürlüğü tarafından daha önce gerçekleştirilen hizmet hükümler de dahil olmak üzere tüm yönleriyle KEDİYE transfer edildi ve o zamandan beri posta hizmetleri geliştirme için sorumlu olmuştur. Erken gün boyunca ofis kedi Merkez postanede oldu ve daha sonra Chaeng Watthana giden yol taşındı. KEDİ posta altyapı ve işletim sistemi sürekli olarak geliştirilen ve önde gelen devlete ait haline kurumsal Krallık sürekli uluslararası standartlara uygun tutulmuş onun yetenek ve hizmet kalitesi için ünlü.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
Senin parsel farklı kurye ile izlemek

İncelemek için tıklayın Tayland Post