Po Stanach Zjednoczonych Śledzenie

Utwór Po Stanach Zjednoczonych pakiety Online uzyskać pochodzenia/miejsc śledzenie informacji w jednym miejscu przez wsparcie numer śledzenia lub Po Stanach Zjednoczonych API zarejestrowanych, działki, EMS

Filter number (s)
Remove All
Spróbuj:   9405509205568364394746
Track

Po Stanach Zjednoczonych branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Po Stanach Zjednoczonych tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Po Stanach Zjednoczonych tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Utwór Po Stanach Zjednoczonych pakiety Online uzyskać pochodzenia/miejsc śledzenie informacji w jednym miejscu przez wsparcie numer śledzenia lub Po Stanach Zjednoczonych API zarejestrowanych, działki, EMS

United States Postal Service (pierwotnie zwany amerykański Departament urzędu pocztowego, gdy był całkowicie zarządzane przez rząd Stanów Zjednoczonych przed 1971) znany również jako Post Office, poczta USA lub doręczenie jest niezależną agencją rząd federalny USA odpowiedzialne za dostarczanie usług pocztowych w Stanach Zjednoczonych. Jest to jeden z kilku agencji rządowych, wyraźnie upoważniony przez Konstytucji Stanów Zjednoczonych. USPS ślady jego korzeni do 1775 roku podczas II Kongresu Kontynentalnego, gdzie Benjamin Franklin został mianowany pierwszym Poczmistrz generalny. Szafka na poziomie Post Office dział powstał w 1792 z Franklin ' s operacji i przekształcony w jego obecnej formie w 1971 r. zgodnie z ustawą o reorganizacji pocztowych. USPS zatrudnionych 626,764 pracowników (stan na styczeń 2014) i obsługiwanych pojazdów 211,654 w 2013 roku. USPS jest operatorem floty pojazdów cywilnych największych na świecie. USPS jest prawnie zobowiązany do służyć wszystkich Amerykanów, niezależnie od geografii, jednolite ceny i jakości. USPS ma wyłączny dostęp do skrzynki pocztowe oznaczone "US Mail" i osobiste skrzynek w Stanach Zjednoczonych.

TrackingMore Polecane funkcje

Szukaj jednym kliknięciem

Nie możesz zapamiętać adresów URL kilkudziesięciu firm kurierskich w wyszukiwarkach internetowych? Możesz łatwo uzyskać informacje logistyczne od ponad 600 firm kurierskich na całym świecie, wpisując pojedyncze pytanie, klikając w TrackingMore. Przycisk pytania jest na górze, spróbuj!

Automatyczne przypomnienie

Martwisz się o przesyłkę kurierską, gdy nie ma Cię w domu? Martwisz się o utratę przesyłki pocztowej?Podaj swój adres e-mail pod wynikami wyszukiwania i bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami logistycznymi. Jedno badanie, ciesz się całą podróżą. Przyjdź i wypróbuj funkcję powiadomień e-mail!

Łatwy dostęp do pakietów międzynarodowych

Międzynarodowe pakiety pocztowe zajmują dużo czasu i będą aktualizować nowy numer pakietu za każdym razem, gdy przyjedziesz do kraju. Czy obawiasz się żądać różnych numerów na różnych stronach? Użyj TrackingMore teraz! TrackingMore automatycznie dopasowuje nowy numer zamówienia na podstawie stanu pakiet, dzięki czemu możesz śledzić jeden numer na całym świecie!

TrackingMore biznesowa funkcja

TrackingMore Trackingmore oferuje pytania rozliczeniowe w czasie rzeczywistym, zarządzanie listami przewozowymi i opcje zapytań API dla 600 kurierów pocztowych na całym świecie, obsługuje języki angielski, francuski, niemiecki, arabski i 16 innych języków. Jest niezbędnym narzędziem dla międzynarodowych usług logistycznych dla sprzedawców.

Funkcja zarządzania listami przewozowymi

Automatycznie generuj raport o statusie konosamentu, pozwól znaleźć na czas nieprawidłowy stan dostawy, rozwiązać problem na czas i zmniejszyć ryzyko złej oceny.

Automatyczne powiadamianie pocztą elektroniczną, dzięki czemu użytkownicy mogą być na bieżąco z najnowszym statusem ekspresowym i zwiększać zadowolenie klientów.

API funkcja

TrackingMore oferuje jakość i stabilność, a także tanie API funkcja , które płynnie łączą się z Twoją firmą.

Niestandardowa oficjalna strona wyszukiwania strony

Klienci mogą sprawdzić status logistyki zamówień bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej, bez potrzeby posiadania wyraźnej strony internetowej z informacjami na temat osób trzecich, aby poprawić wizerunek marki na stronie.


Opinii

Overall rating
4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Napisz recenzję

Przenieś swoje doświadczenie śledzenia zamówień po zakupie na następne zajęcia