Blue Dart İzleme

TrackingMore 'dan Blue Dart takibi ile hindistan genelinde gönderileri güvenilir ve verimli bir şekilde takip edin ve izleyin. Blue Dart ile sorunsuz bir izleme deneyimi için TrackingMore kullanın.

bluedart
  For businesses

  Blue Dart branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Blue Dart tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Blue Dart tracking API
  For Shopify

  Blue Dart tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  TrackingMore 'dan Blue Dart takibi ile hindistan genelinde gönderileri güvenilir ve verimli bir şekilde takip edin ve izleyin. Blue Dart ile sorunsuz bir izleme deneyimi için TrackingMore kullanın.

  Contents

  • Blue Dart İzleme
  • Blue Dart Hakkında
  • Blue Dart Paketleri Nasıl İzlenir
  • Blue Dart Takip Numarası
  • Blue Dart İzleme Durumları
  • Blue Dart İzleme API'si
  • Blue Dart Tracking hakkında SSS
  • Blue Dart'ın Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin

  Blue Dart İzleme

  Hindistan'da lider bir lojistik ve kurye hizmeti olan Blue Dart, kapsamlı paket takip hizmetleri sunmaktadır. Sağlam bir takip sistemi ile Blue Dart, hem yurtiçi hem de uluslararası gönderiler için gerçek zamanlı güncellemeler sağlar. Kullanıcı dostu arayüzleri, müşterilerin paketlerinin durumuna kolayca erişebilmelerini sağlayarak ihtiyaçları takip etmek için uygun bir seçimdir.

  Blue Dart Hakkında

  Hızlı ve güvenli gönderilerle ilgili olarak, Blue Dart Express Ltd., Güney Asya'daki önde gelen kurye ve lojistik hizmetleriyle ünlüdür. Blue Dart, Hindistan'da 55.400'den fazla yere ulaşan güvenilir nakliye ve dağıtım sunmaktadır. Şirketin merkezi Mumbai, Maharashtra'dadır ve bölgede faaliyet gösteren yan kargo havayolları bulunmaktadır.

  Depolama ve envanter amaçları için, Blue Dart, Haydarabad, Bangalore, Ahmedabad, Mumbai, Chennai, Delhi ve Kalküta dahil olmak üzere ülke içindeki büyük metropollerde 7 gümrüklü depo ile birlikte 85 lokasyonda özel depolara sahiptir.

  Blue Dart, Hindistan'da teknoloji altyapısına bu kadar yüksek düzeyde yatırım yapan tek lojistik şirketidir. 710 lokasyonda etkili iletişim ve müşteri desteği için ülkenin en büyük özel bilgisayar ağına sahiptir. Blue Dart, her geçiş noktasında resmi Oracle veritabanını otomatik olarak güncellediğinden emin olur. Her gönderi barkodu, teslim almadan teslimata kadar birçok kez taranır. Üstün pazar liderliği ile benzeri görülmemiş hizmet standartları sunarak, üst düzey teknolojiyi kullanarak, manzaralarını yenileyerek ve yaklaşık 11.000 işgücüne yardımcı olarak müşteri memnuniyetine öncelik veriyorlar.

  DHL e-Ticaret Çözümleri ile ilişkili olan Blue Dart, dünyanın dört bir yanındaki en büyük lojistik ağlarından birini satın aldı. Kapsamlı ekspres ürün yelpazesi, tedarik zinciri, gümrükleme, hava ekspresi ve daha fazlası dahil olmak üzere kapsamlı bir dağıtım hizmetleri setine sahip 220 ülke ve bölgeyi içerir.

  Sürdürülebilirlik, Blue Dart'ın toplum hizmeti hedeflerinin önemli bir parçasıdır. Ekip, GoPrograms ile iklim koruma, akademisyenler ve afet yönetimi için olağanüstü çalışmalar yaptı. Yetenekleri, ülke çapında tanınma ve ödüllerin toplanmasıyla bile kanıtlanmıştır. Blue Dart ayrıca popüler alışveriş platformlarıyla ortaklaşa B2B ve B2C e-ticaret girişimlerini de tanıttı.

  Blue Dart Paketleri Nasıl İzlenir

  Blue Dart, gönderilerinizi fizibilitenize göre bulmanın kolay bir yolunu sunarak müşteri odaklı bir yaklaşım izler.

  Blue Dart gönderilerinizi takip etmek için denemek için iki yöntem öneririz.

  • Resmi Yol ile

  Blue Dart tracking page

  Blue Dart kurye takibi için aşağıdaki adımları izleyin.

  1.     Blue Dart'ın resmi web sitesine gidin
  2.     Sayfanın sol üst panelindeki TrackDartTM bölümünü bulun
  3.     Waybill seçeneğini belirleyin ve irsaliye numarasını girin
  4.     Birden fazla irsaliye izlemek için, her sayıyı virgülle ayırın
  5.     Gönderi ile ilgili tüm ayrıntıları almak için Git'e tıklayın

  Blue Dart irsaliyesi ve sipariş numarası farklı lojistik amaçlara hizmet eder. Temel fark, hem gönderen hem de alıcı tarafından kullanılabilen Blue Dart tarafından sağlanan irsaliyedir. Oysa sipariş numarası, bir e-ticaret web sitesine sipariş verildiğinde gönderen veya satıcı tarafından oluşturulur.

  İşte Blue Dart sipariş takibi adımları.

  1.     Blue Dart'ın resmi web sitesine gidin.
  2. Sayfanın sol üst panelindeki TrackDartTM bölümünü bulun.
  3.     Radyo düğmesini Ref No olarak değiştirin.
  4.     Referans numaranızı veya sipariş numaranızı kutuya girin ve birden fazla virgülle ayırın.
  5.     Gönderi ilerlemenizle ilgili en son güncellemeler hakkında bilgi edinmek için Git düğmesine basın.
  • Via TrackingMore

  TrackingMore, paketlerini izlemek için işletmeler ve bireyler arasındaki farkları köprüleyen önemli bir gönderi izleme platformudur. Dünya çapında 1.100'den fazla kuryeden gelen gönderileri sipariş durumu güncellemeleriyle tek bir ekranda izlemenize yardımcı olur ve paketin nerede olduğu hakkında otomatik bildirimler gönderir.

  Blue Dart gönderilerini TrackingMore ile kolayca takip edebilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyin.

  TrackingMore Blue Dart tracking page

  1. TrackingMore'un resmi web sitesini ziyaret edin ve Couries düğmesine tıklayın.
  2. Arama çubuğunda Blue Dart'ı arayın.
  3. Blue Dart izleme kimliğinizi girin.
  4. Hit Track'e bastığınızda, gönderi durumundan tahmini teslimat tarihine kadar paketinizle ilgili tüm bilgileri alacaksınız.

  Blue Dart Takip Numarası

  Bir gönderi gönderirken, Blue Dart her gönderiye belirli bir takip numarası atar, böylece paketler ilgili konumlar için kolayca sıralanabilir. Gönderinizin ilerleme durumu hakkında bilgi edinmek için bu takip numarasını kullanabilirsiniz.

  Her Blue Dart gönderi onayında, konşimentonuzun bir kopyasını alacaksınız. Yurtiçi gönderim için 11 haneden oluşan takip numarasını konşimentonuzda bulabilirsiniz. Buna karşılık, uluslararası gönderiler ve EMS için 13 basamak vardır. Ayrıca, takip durumunuzun transit noktalarını güncellemek için taranan gönderi etiketinde bir barkod olarak paketinizin üzerine basılır.

  Aşağıda, Blue Dart takip numarasının nasıl göründüğüne ilişkin birkaç örnek verilmiştir.

  - Blue Dart: 31763912412

  - Blue Dart International: AB 736 428 939 ABD

  - Blue Dart Ekspres Posta: AB 462 387 462 IN

  Blue Dart İzleme Durumları

  Tüm gönderi süreci boyunca Blue Dart, paketinizin her hareketini izlemenize yardımcı olur. Bu gönderi uyarıları, gerçek zamanlı ilerlemeyi kolayca tespit edebileceğiniz takip durumu şeklinde görüntülenir. Bu durumlar, transit noktaları, geçerli rotalar, beklenen teslimat tarihi ve teslimatı engelleyebilecek önemli olaylar dahil olmak üzere bilgiler sunar.

  Aşağıda, bu öne çıkan durumlardan bazılarının açıklamaları bulunmaktadır.

  İzleme Durumu

  Tarif 

  Online gönderi rezervasyonu

  Gönderen, Blue Dart'tan paketi almasını istedi

  Gönderi geldi

  Paketiniz hedefe en yakın yerel tesise veya depoya ulaştı

  Sevkiyat merkeze ulaştı

  Paketiniz varış noktasına yakın Blue Dart dağıtım merkezi tarafından toplandı

  Teslimat için gönderi

  Paketiniz alıcının ülkesine ulaştı ve hepsi lojistik kamyonuna yüklenmek üzere ayarlandı

  Gönderi daha da bağlı

  Paketiniz hedefine doğru yolda

  Gönderi alındı

  Blue Dart personeli paketinizi gönderenden aldı

  Gönderi teslim edildi

  Paket alıcının bulunduğu yere ulaştı

  Teslim edilmeyen gönderi bulunduğu yerde bekletildi

  Paketiniz belirli bir nedenden dolayı, özellikle gümrüklerden dolayı bulunduğunuz yere teslim edilmedi ve sorun çözülene kadar şu anda belirtilen konumda beklemede

  Ağ gecikmesi

  Ulaşım tarafında bir gecikmedir ve trafik, olaylar, hava durumu vb. Nedeniyle teslimatı etkileyecektir.

  Blue Dart İzleme API'si

  Blue Dart, işletmelere ve geliştiricilere adanmış verimli bir izleme API'si sağlar. Gerçek zamanlı takip özelliklerini iş uygulamasına veya web sitesine entegre ederek gönderi sürecini basitleştirir. Temel amaç, işletmeleri tüketicilerine daha iyi izleme hizmetleri sunmada desteklemektir.

  Blue Dart Tracking API sayesinde, geliştiriciler gönderi bilgilerini toplayabilir, paketleri izleyebilir, teslimat süresindeki güncellemeler hakkında bilgi sahibi olabilir, birden fazla paketi izleyebilir, iyileştirme için geçmiş izleme verilerini kullanabilir ve her işletme için kişiselleştirilmiş bildirimler alabilir.

  TrackingMore ayrıca paket izleme API'si de sunar. Sisteminize entegre ederek, India Post Tracking ve Trackon Courier Tracking gibi 1.100'den fazla taşıyıcıyı takip edebilirsiniz. Güvenilirliği ve dikkat çekici veri doğruluğu, DJI, Printify vb. dahil olmak üzere müşterileri içindeki birçok ünlü markayı sürdürmüştür.

  Blue Dart Tracking hakkında SSS

  • Blue Dart'ın Teslim Edilmesi Ne Kadar Sürer?

  Blue Dart kurye hizmetinin umut verici yönlerinden biri, uygun fiyatlı ve rahat bir şekilde hızlı teslimatıdır.

  Blue Dart express hizmeti aracılığıyla bir paket gönderdiyseniz, 1 ila 2 iş günü içinde alıcı uca ulaşması beklenirken, standart hizmet 5 iş gününe kadar sürer. Paket teslimat süresi lokasyona göre değişiklik gösterebilir ve Blue Dart gönderi takibi üzerinden tahmini süreyi kontrol edebilirsiniz.

  Hava koşulları, grevler, yol engelleme ve pandemiler dahil olmak üzere teslimat süresini yansıtan birçok faktör olabilir.

  • Blue Dart paketimi neden takip edemiyorum?

  Paketinizi Blue Dart izleyicide bulamıyorsanız veya izleme durumları değişmiyorsa, nedeni çok faktörlü olabilir.

  Başlangıçta, gönderenin sonundaki iletişimsizlik nedeniyle olabilir. Başka bir neden, paketinizin taranmasında gecikme ve ayrıca web sitesinde gecikme içerebilir.

  Ayrıca, Git'e tıklamadan önce Blue Dart takip numaranızdaki rakamları iki kez kontrol etmelisiniz, çünkü bazı durumlarda insanlar takip numarasını girerken hata yapma eğilimindedir.

  Blue Dart'ın Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin

  Kapsamlı taşımacılık ve lojistik ağı nedeniyle Blue Dart, Hindistan'daki büyük şehirlerde merkezi bir müşteri hizmetleri hizmeti sunmuştur. Bangalore, Ahmedabad, Chennai, Kalküta, Delhi, Mumbai, Coimbatore ve Haydarabad gibi şehir merkezlerinde sağlam bir varlığa sahipler.

  Blue Dart, müşterilerine 24 saat açık sayaçlar ve günün her saati kilitli dolap olanakları ile yardımcı olmaktadır. Hizmetleriyle ilgili izleme veya farkındalıkla ilgili herhangi bir sorunuz için, pazartesiden cumartesiye 06:30-21:30 saatleri arasında kullanılabilen Blue Dart müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  İşte Blue Dart müşterilerinin ilgilendiği iletişim bilgileri.

  İletişim Yöntemi

  Şey

  İrtibat Numarası

  - 1860 233 1234

  - 022 6260 1234

  - 044 6634 4600

  E-posta customerservice@Blue Dart.com

   

  Track all your parcels in one place.

  1205+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1205+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1205+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.