FedEx Ground Śledzenie

Popraw swoje FedEx Ground doświadczenia związane ze śledzeniem dzięki TrackingMore -oszczędzaj czas, koszty i wysiłek oraz zabezpiecz dostawy. 

fedex-ground

FedEx Ground Śledzenie jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Proszę Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej >

For businesses

FedEx Ground branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free
For developers

FedEx Ground tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free FedEx Ground tracking API
For Shopify

FedEx Ground tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App
Popraw swoje FedEx Ground doświadczenia związane ze śledzeniem dzięki TrackingMore -oszczędzaj czas, koszty i wysiłek oraz zabezpiecz dostawy. 

Contents

 • FedEx Ground Śledzenie
 • O firmie FedEx Ground
 • FedEx Ground Usługa wysyłkowa
 • Jak mogę śledzić moją przesyłkę FedEx Ground?
 • FedEx Ground Numer śledzenia
 • FedEx Ground Status śledzenia
 • FedEx Ground interfejs API śledzenia
 • Często zadawane pytania dotyczące śledzenia FedEx Ground
 • Jak skontaktować się z obsługą klienta FedEx Ground

FedEx Ground Śledzenie

FedEx Ground śledzenie można wykonać za pomocą kilku metod, które firma udostępnia klientom wysyłającym i oczekującym na paczki w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Północnej. Te metody śledzenia obejmują oficjalną stronę internetową FedEx, aplikację mobilną, e-mail i SMS. Każda z tych opcji śledzenia śledzi tylko FedEx Ground paczki, co czyni je nieefektywnymi dla firm śledzących paczki FedEx, które są obsługiwane przez wielu przewoźników.

TrackingMore to zaawansowana platforma śledzenia dla wielu przewoźników, która upraszcza śledzenie FedEx Ground, zapewniając możliwość otrzymywania aktualizacji przesyłki w czasie rzeczywistym. W tym artykule dowiesz się, jak korzystać z obu metod do monitorowania ruchu paczek i podkreślimy, dlaczego platforma śledzenia wielu przewoźników — TrackingMore jest doskonałą alternatywą wartą Twojego czasu.

O firmie FedEx Ground

FedEx Ground jest spółką zależną FedEx Corporation odpowiedzialną za dostarczanie paczek drogą lądową na terenie Stanów Zjednoczonych i ich terytoriów oraz Kanady. Firma logistyczna została założona w 1985 r. jako Roadway Package System, a następnie przejęta przez FedEx w 1998 r., zanim zmieniła nazwę na FedEx Ground w 2000 r.

FedEx Ground oferuje szybką i niezawodną dostawę paczek krajowych i transgranicznych do Kanady, obejmującą wszystkie adresy firmowe. Ta usługa jest opcją dla sprzedawców e-commerce i firm fizycznych, które chcą wysyłać niedrogie przesyłki do klientów w Ameryce Północnej.

FedEx Ground Usługa wysyłkowa

FedEx Ground Shipping zapewnia opłacalne i efektywne czasowo usługi dostawy dla firm i osób prywatnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Obejmuje różne opcje wysyłki, aby zaspokoić różne potrzeby logistyczne. Co więcej, FedEx Ground Shipping oferuje niezawodne usługi śledzenia, dzięki którym klienci mogą być na bieżąco z aktualnym statusem swoich przesyłek. Najważniejsze cechy każdej opcji wysyłki FedEx Ground są przedstawione poniżej.

 • FedEx Ground Wysyłka

FedEx Ground Shipping oferuje tanie dostawy do firm bez poświęcania obsługi klienta. Obejmuje wszystkie adresy firm we wszystkich 50 stanach USA. FedEx Ground Czas wysyłki różni się w zależności od odległości: 1-5 dni roboczych w sąsiednich Stanach Zjednoczonych i 3-7 dni roboczych w przypadku przesyłek do/z Alaski i Hawajów. FedEx Ground Paczki wysyłkowe mają ograniczenia dotyczące wagi (150 funtów) i rozmiaru (dł. 108" i dł. + 2 szer. + 2 wys. 165 cali). Klienci mogą obliczyć koszt wysyłki FedEx Ground podstawie rozmiaru, wagi i odległości paczek. Ponadto klienci mogą monitorować bieżący status wysyłki swoich przesyłek za pomocą FedEx Ground śledzenia przesyłki.

 • Międzynarodowa wysyłka lądowa FedEx

FedEx International Ground Shipping obsługuje dostawy między Stanami Zjednoczonymi a Kanadą oraz na terenie Kanady. Istnieją dwa główne rozwiązania wysyłkowe: z Kanady do USA i z USA do Kanady. możesz uzyskać dostęp do usługi śledzenia przesyłek FedEx International Ground, aby uzyskać aktualne informacje o statusie tranzytu przesyłek.

1. Międzynarodowa wysyłka lądowa™ do USA

Międzynarodowa wysyłka lądowa™ do USA oferuje usługę wysyłkową "od drzwi do drzwi" z przystępnymi cenami. Dostarcza paczki na terenie całych Stanów Zjednoczonych w ciągu 2-7 dni roboczych. Istnieją również ograniczenia dotyczące wagi (150 funtów) i rozmiaru (L 108" i L+2W+2H 165") opakowań. Dostępne są również różne usługi dodatkowe, które usprawniają wysyłkę, takie jak FedEx® Delivery Signature Options, FedEx International Ground Select Your Own Broker, FedEx Ground Alternate Address Pickup itp.

2. Międzynarodowa wysyłka lądowa™ do Kanady

Międzynarodowa wysyłka lądowa™ do Kanady to bardzo opłacalna usługa obejmująca wszystkie adresy biznesowe i prywatne w Kanadzie. Oszczędza czas i koszty, zapewniając elastyczne opcje maklerskie i zniżki na opłaty za wejście do odprawy. Gwarantuje również czas wysyłki w ciągu 2 do 7 międzynarodowych dni roboczych.

 • Krajowa wysyłka lądowa FedEx

FedEx Domestic Ground Shipping to ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie do wysyłania paczek, które nie są pilne, na terenie Stanów Zjednoczonych, oferując zasięg na terenie całego kraju, elastyczne limity wagi i rozmiaru oraz wygodne opcje śledzenia.

1. Dostawa do domu FedEx

FedEx Home Delivery wyróżnia się szerokim zasięgiem w obszarach mieszkalnych w całych Stanach Zjednoczonych, w tym na Alasce i Hawajach. Obsługuje codzienną dostawę nawet w niedziele, wieczory i o wyznaczonej godzinie. Czas tranzytu zwykle wynosi od 1 do 5 dni w sąsiednich Stanach Zjednoczonych i od 3 do 7 dni do/z Alaski i Hawajów. Paczki są ograniczone do 150 funtów, 108 cali długości i 165 cali długości plus obwód. Możesz uzyskać wycenę wysyłki, obliczając stawki FedEx Home Delivery. Co więcej, śledzenie FedEx Ground Home Delivery pomaga dowiedzieć się, czego możesz się spodziewać po swoich paczkach.

2. FedEx Ground Gospodarka

FedEx Ground Economy zapewnia ekonomiczne rozwiązanie logistyczne dla małych i średnich firm, które doskonale sprawdza się w przypadku wychodzących przesyłek domowych i zwrotów o niskiej wartości, niskiej wadze i niewielkiej pilności. Ta usługa obejmuje wszystkie lokalizacje mieszkalne w całych Stanach Zjednoczonych. Czas przewozu różni się w zależności od miejsca pochodzenia i przeznaczenia. Przesyłki w obrębie 48 stanów zazwyczaj kosztują od 2 do 7 dni roboczych, podczas gdy paczki z/na Alaskę i Hawaje wymagają więcej czasu. Dostawy są obsługiwane każdego dnia tygodnia. Paczki powinny być ograniczone do 130 cali długości plus obwód i 70 funtów wagi, najlepiej od 1 do 10 funtów. Firmy mogą również odnieść znaczne korzyści z wydajnych i łatwych usług zwrotów świadczonych przez FedEx Ground Economy. Poza tym śledzenie FedEx Ground Economy oferuje klientom jasny wgląd w miejsce pobytu ich paczek. Jeśli jednak prowadzisz firmę i chcesz poprawić jakość śledzenia, FedEx Advanced Tracking to idealny wybór. Możesz uzyskać wyraźną widoczność śledzenia, spersonalizowane opcje zarządzania i powiadomienia w czasie rzeczywistym dla swoich klientów.

Jak mogę śledzić moją przesyłkę FedEx Ground?

FedEx Ground paczki wysyłane do wszystkich stanów USA i Kanady można łatwo śledzić, korzystając z następujących kompleksowych metod śledzenia.

 • Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej

FedEx tracking page

Oficjalna strona internetowa FedEx jest jednym z zaufanych sposobów śledzenia statusu paczki FedEx Ground przy użyciu poniższej procedury.

 1. Odwiedź oficjalną stronę FedEx.
 2. Wpisz identyfikator śledzenia paczki w polu zapytania lub kliknij opcję Wiele numerów śledzenia, jeśli śledzisz wiele FedEx Ground paczek jednocześnie.
 3. Kliknij przycisk Śledź i poczekaj, aż system skonsoliduje informacje o paczce.
 4. FedEx załaduje informacje o paczce w nowym oknie.

FedEx tracking status

 • Za pośrednictwem oficjalnej aplikacji mobilnej

FedEx mobile phone

FedEx ma aplikację mobilną dostępną do pobrania na urządzenie z systemem Android lub Apple. Po zainstalowaniu aplikacji śledź FedEx Ground pakiety w następujący sposób, bez konieczności rejestracji.

 1. Otwórz aplikację mobilną FedEx na urządzeniu przenośnym.
 2. Kliknij przycisk menu i wybierz opcję Śledź.
 3. Wprowadź numer śledzenia paczki i naciśnij przycisk wyszukiwania.
 4. Ekran zostanie odświeżony ze szczegółowymi informacjami na temat śledzonej paczki FedEx Ground.
 • Za pomocą innych środków śledzenia FedEx

Oprócz oficjalnej strony internetowej FedEx i aplikacji mobilnej możesz również skorzystać z innych metod oferowanych przez kuriera do śledzenia swoich paczek. Metody te obejmują następujące elementy.

 • Przez SMS

FedEx Ground paczki można śledzić za pomocą wiadomości SMS, korzystając z numeru zawieszki przypisanego do drzwi, jeśli zostały wysłane za pomocą usługi dostawy do domu. Wyślij słowo "obserwuj" oraz numer zawieszki na drzwi pod numer 48733 , aby zacząć otrzymywać aktualizacje dotyczące wysyłki danej paczki.

 • Przez połączenie

Dzwonienie to kolejna dostępna opcja śledzenia FedEx Ground paczek. Ta metoda wymaga zadzwonienia pod numer 1.800.GoFedEx lub 1.800.463.3339 i powiedzenia "śledź moją paczkę", a następnie postępuj zgodnie z otrzymanymi instrukcjami.

 • Przez e-mail

Śledzenie FedEx Ground paczek za pośrednictwem poczty e-mail pozwala śledzić ruch do 30 paczek ze skrzynki odbiorczej. Aby skorzystać z tej metody, utwórz nową wiadomość e-mail i pozostaw wiersz tematu pusty. W treści wiadomości e-mail wprowadź numer śledzenia przesyłki, zamówienia lub numer referencyjny. W przypadku wielu pakietów należy wprowadzić numery w wierszu oddzielonym przecinkami lub umieścić je w osobnym wierszu. Wyślij tę wiadomość e-mail do [email protected] i poczekaj na odpowiedź z aktualizacjami śledzenia.

 • Za pośrednictwem FedEx Delivery Manager

FedEx Delivery Manager to idealna opcja śledzenia paczek dla firm, które muszą obsługiwać do 20 000 paczek jednocześnie. Ta metoda śledzenia umożliwia śledzenie paczek na skonsolidowanym pulpicie nawigacyjnym bez wprowadzania numerów śledzenia. Zarejestruj się w FedEx Delivery Manager za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub oficjalnej strony internetowej, aby korzystać z funkcji śledzenia.

 • Przez TrackingMore (potężna platforma innej firmy)

TrackingMore FedEx Ground tracking page

Spośród FedEx Ground opcji śledzenia wymienionych w tym artykule jest TrackingMore najlepsza opcja do poznania miejsca pobytu dowolnej paczki, która umożliwia śledzenie do 50 FedEx Ground paczek w jednym wyszukiwaniu.

Dostęp do FedEx Ground Tracking to usługa zarezerwowana dla zarejestrowanych użytkowników, którzy założyli konto w TrackingMore. Zakładając konto, zyskujesz dostęp do dużej liczby możliwości śledzenia, co pozwala z łatwością monitorować przesyłki. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy zarządzającym wieloma przesyłkami, czy osobą fizyczną wysyłającą okazjonalne paczki, nasza usługa śledzenia została zaprojektowana tak, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Aby w pełni wykorzystać potencjał usługi FedEx Ground Tracking i zapewnić bezproblemowe monitorowanie przesyłek, zachęcamy do skorzystania z naszej bezpłatnej oferty próbnej. Rejestracja jest szybka i łatwa, więc dołącz do naszej rosnącej społeczności zadowolonych użytkowników i już dziś podnieś jakość wysyłki!

TrackingMore przebija wszystkie inne opcje śledzenia na tej liście ze względu na integrację z 1,100+ globalnymi kurierami, takimi jak USPS, DHL i Canada Post. To wsparcie dla wielu przewoźników umożliwia sprzedawcom internetowym zapewnienie klientom bezproblemowego śledzenia FedEx Ground paczek i innych paczek obsługiwanych przez kurierów, które obsługuje rozwiązanie API firmy TrackingMore.

FedEx Ground Numer śledzenia

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych usług FedEx, paczkom wysyłanym za pośrednictwem usługi FedEx Ground przypisywany jest również odrębny numer śledzenia, który pomaga zidentyfikować je i ich ruchy podczas procesu dostawy. Bez numeru śledzenia niemożliwe jest korzystanie z bardziej niezawodnego rozwiązania śledzącego, takiego jak TrackingMore.

Format FedEx Ground numerów śledzenia jest tylko cyfrowy i składa się łącznie z 12-15 znaków. Poniżej znajduje się kilka przykładów autentycznych numerów śledzenia FedEx Ground.

- 981267071302266

- 687111065290

Standardową praktyką jest FedEx Ground numery śledzenia są zapisywane na potwierdzeniu nadsyłkowym paczki. Numer ten jest również wysyłany do odbiorcy za pośrednictwem wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki z instrukcjami dotyczącymi śledzenia przychodzącej paczki.

Przesyłka FedEx Ground w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie może również mieć numer zawieszki na drzwi, jeśli odbiorca przegapi dostawę. Ten kod jest unikalnym 14-znakowym identyfikatorem zaczynającym się od "DT", po którym następuje 12 cyfr, takich jak DT111222333444. Kurier zostawia numer zawieszki na drzwi z instrukcją odbioru przesyłki. Numer ten może być również używany do śledzenia miejsca pobytu paczki za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i aplikacji mobilnej FedEx.

FedEx Ground Status śledzenia

Gdy paczka FedEx jest śledzona za pomocą oficjalnej strony internetowej, system zwraca raport śledzenia ze statusami śledzenia, które mogą zmylić osobę po raz pierwszy. Poniższa tabela pomoże Ci zrozumieć, co oznaczają FedEx Ground statusy śledzenia, wymieniając niektóre z nich wraz z ich znaczeniem.

FedEx Ground Status śledzenia

Znaczenie

Informacje o przesyłce wysłane do FedEx

Nadawca wysłał informacje o przesyłce do FedEx Ground i wygenerował etykietę wysyłkową.

Odebrano - Bloomington, Kalifornia

Kierowca FedEx Ground odebrał przesyłkę z lokalizacji nadawcy w Bloomington w Kalifornii.

Przybył do placówki FedEx - Bloomington, Kalifornia

Paczka została dostarczona do placówki FedEx w celu sortowania i przetwarzania.

Przesyłka dociera na czas - Bloomington, CA

FedEx Ground szacuje, że przesyłka zostanie dostarczona na czas.

Wyjazd z lokalizacji FedEx - Bloomington, Kalifornia

Paczka opuściła placówkę FedEx w Bloomington w Kalifornii.

W drodze - Chandler, AZ

Paczka jest w drodze.

W lokalnej placówce FedEx - Chandler, AZ

Ciężarówka przewożąca paczkę FedEx Ground dotarła do lokalnego zakładu FedEx w Chandler w stanie Arizona.

Przybył do siedziby FedEx - Chandler, AZ

Paczka FedEx Ground została zeskanowana w placówce FedEx w Chandler w stanie Arizona.

Na pojeździe FedEx do doręczenia - Chandler, AZ

Twoja paczka została załadowana na pojazd FedEx w celu doręczenia ostatniej mili.

Wyjątek przesyłki: Nie można zlokalizować odbiorcy — Chandler, AZ

Kierowca FedEx nie może zlokalizować lokalizacji podanej przez odbiorcę.

Wyjątek dostawy: Oczekiwanie na dodatkowe informacje od odbiorcy — Chandler, AZ

Odbiorca musi podać więcej informacji, aby dostawa została zrealizowana.

Przybył do siedziby FedEx - Chandler, AZ

Kierowca zwrócił paczkę FedEx Ground do placówki FedEx.

Zwrot paczki do nadawcy: Przesyłka nie została odebrana w wymaganym terminie - Nie można dostarczyć przesyłki - Chandler, AZ

Doręczenie nie mogło zostać zrealizowane, ponieważ odbiorca nie był w stanie odebrać paczki na czas. Paczka FedEx Ground zostanie zwrócona do nadawcy.

Poprawiono adres

Odbiorca rozwiązał problem z adresem, który doprowadził do wyjątku doręczenia.

Lokalizacja FedEx z miejsca wyjazdu - Chandler, AZ

Przesyłka opuściła placówkę FedEx w Chandler w stanie Arizona.

Opóźnienie: Paczka opóźniona - Chandler, AZ

Wystąpiło opóźnienie w dostarczeniu paczki.

W drodze - Rialto, Kalifornia

Paczka FedEx Ground znajduje się w Rialto w Kalifornii i jest transportowana do Bloomington w Kalifornii.

Przybył do placówki FedEx - Bloomington, Kalifornia

Ciężarówka FedEx przewożąca paczkę FedEx Ground dotarła do lokalizacji kurierskiej w Bloomington w Kalifornii.

W lokalnej placówce FedEx w Bloomington, Kalifornia

Paczka została zeskanowana w placówce FedEx.

Na pojeździe FedEx do doręczenia - Bloomington, Kalifornia

Paczka FedEx Ground została załadowana na pojazd FedEx w celu doręczenia ostatniej mili.

Dostarczone - Peris, Kalifornia

Paczka została pomyślnie dostarczona do odbiorcy w Peris w Kalifornii.

FedEx Ground interfejs API śledzenia

FedEx Ground Tracking API pomaga firmom dostarczać klientom terminowe i dokładne informacje o śledzeniu w różnych formach powiadomień, takich jak wiadomości, e-maile itp. Firmy mogą również cieszyć się doskonałą przejrzystością swoich przesyłek. Niemniej jednak FedEx Ground Tracking API ma pewne niedociągnięcia. Warto zauważyć, że ogranicza użytkowników do jednej platformy śledzenia, co prowadzi do częstych przełączeń między platformami podczas korzystania z wielu przewoźników. Ponadto FedEx Ground interfejs API śledzenia obsługuje tylko do 30 paczek podczas jednego śledzenia, co jest wyjątkowo niewystarczające w przypadku operacji komercyjnych. Jednak interfejs API śledzenia innej firmy, TrackingMore, jest doskonałą alternatywą.

Dlaczego zamiast tego powinienem używać TrackingMore API?

TrackingMore API ma następujące zalety, które przewyższają FedEx API.

Szeroki zasięg przewoźników: TrackingMore obsługuje 1251 dostawców usług logistycznych, w tym nie tylko FedEx, ale także innych znanych na całym świecie przewoźników, takich jak UPS, DHL itp.

Bezproblemowe śledzenie: TrackingMore zapewnia przyjazne dla użytkownika interfejsy i 99,9% czasu pracy API, co pomaga zapewnić stabilne, terminowe i dokładne aktualizacje logistyczne.

Świetne wsparcie techniczne: TrackingMore jest kompatybilny z szeroką gamą języków programowania, takich jak Python, Java, Node.js itp., co pozwala na płynną integrację API różnych platform. Globalne zespoły wsparcia są również w gotowości w każdej chwili w przypadku każdego potencjalnego problemu technicznego. 

Zarejestruj się , aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej TrackingMore API, aby rozwinąć swoją firmę dzięki ulepszeniom śledzenia.

Często zadawane pytania dotyczące śledzenia FedEx Ground

 • Jak długo FedEx Ground trwa?

Czas przewozu różni się w zależności od miejsca początkowego i docelowego. Zwykle trwa to od 1 do 5 dni roboczych w przypadku przesyłek na terenie sąsiednich Stanów Zjednoczonych i od 3 do 7 dni roboczych w przypadku paczek na Alaskę i Hawaje. Termin dostawy FedEx Ground wynosi od 8 rano do 20 wieczorem. Aby dokładnie wiedzieć, jak szybko Twoje paczki dotrą do miejsca przeznaczenia, możesz skorzystać z FedEx Ground mapy. Aby dowiedzieć się, czego się spodziewać, możesz śledzić swoje przesyłki za pomocą FedEx Ground Tracking lub TrackingMore.

 • Czy FedEx Ground dostawy w weekendy?

FedEx Ground nie dostarcza w weekendy. Dostarcza paczki na adresy komercyjne od poniedziałku do piątku. Natomiast FedEx Home Delivery dostarcza do miejsc zamieszkania każdego dnia tygodnia, w tym w soboty i niedziele.

 • Jaka jest różnica między FedEx Ground a FedEx Home Delivery?

Istnieją głównie dwie różnice między FedEx Ground a FedEx Home Delivery: miejsca dostawy i czas dostawy. FedEx Ground specjalizuje się w adresach firmowych lub komercyjnych, podczas gdy FedEx Home Delivery obsługuje adresy prywatne. Poza tym FedEx Ground dostarcza przesyłki od poniedziałku do piątku, podczas gdy FedEx Home Delivery działa siedem dni w tygodniu. Dodatkowo obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 4 USD za paczkę w przypadku dostawy do domu FedEx.

 • Jaki jest numer telefonu do FedEx Ground?

Możesz skontaktować się z FedEx Ground obsługą klienta pod numerem telefonu 1 800 463 3339. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje kontaktowe, odwiedź centrum obsługi klienta FedEx.

 • Co to jest FedEx SmartPost i jaki jest związek między FedEx SmartPost a FedEx Ground Economy?

FedEx SmartPost to ekonomiczna usługa logistyczna zaprojektowana specjalnie dla małych i średnich firm. Jednak teraz zmienia nazwę na FedEx Ground Economy. Pomimo zmiany nazwy, FedEx SmartPost i FedEx Ground Economy są zasadniczo takie same.

Jak skontaktować się z obsługą klienta FedEx Ground

Z zespołem obsługi klienta FedEx Ground można skontaktować się za pośrednictwem następujących kanałów kontaktu, aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich napotkanych problemów z dostawą lub śledzeniem.

Metoda kontaktu

Kontakt

Adres korespondencyjny

Obsługa klienta w USA


(7-20 CST)1.800.Go.FedEx


1.800.463.3339


Menu telefonu IVR

Relacje z klientami FedEx


3875 Drogi oddechowe, Moduł H3 Dział 4634


Memphis, TN 38116

Usługi TDD (Telephone Device for the Deaf) w USA


(7-20 CST)
1.800.238.4461


1.888.464.0709

Operacje obsługi klienta FedEx TDD/osoby niedosłyszące


3885 Airways Blvd. Moduł J


2 piętro


Memphis, TN 38116

Możesz również skontaktować się z wirtualnym asystentem obsługi klienta FedEx, wysyłając SMS-a o treści 29372. Wirtualna asystentka jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Track all your parcels in one place.

1251+ carriers Integrated

Zamów demo

Track your packages across different carriers

TrackingMore integrated with 1251+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

Track 1251+ Global Carriers >

Opinii

Overall rating
4.9
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Napisz recenzję

Przekształć swój
Śledzenie przesyłki dzisiaj

Chcesz zautomatyzować aktualizacje przesyłek lub poprawić wydajność dostaw? Dzięki potężnemu interfejsowi API TrackingMore będziesz mieć wszystkie narzędzia na wyciągnięcie ręki, aby przekształcić podróż klienta po zakupie.