FedEx Ground İzleme

TrackingMore ile FedEx Ground izleme deneyiminizi geliştirin-zamanınızı, maliyetinizi ve çabanızı kaydedin ve teslimatlarınızı güvence altına alın. 

fedex-ground

FedEx Ground İzleme sadece kayıtlı kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Lütfen Ücretsiz deneme için kaydolun >

For businesses

FedEx Ground branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free
For developers

FedEx Ground tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free FedEx Ground tracking API
For Shopify

FedEx Ground tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App
TrackingMore ile FedEx Ground izleme deneyiminizi geliştirin-zamanınızı, maliyetinizi ve çabanızı kaydedin ve teslimatlarınızı güvence altına alın. 

Contents

 • FedEx Ground Takibi
 • FedEx Ground Hakkında
 • FedEx Ground Nakliye Hizmeti
 • FedEx Ground paketimi nasıl takip edebilirim?
 • FedEx Ground Takip Numarası
 • FedEx Ground İzleme Durumu
 • FedEx Ground İzleme API'sı
 • FedEx Ground Takibi Hakkında SSS
 • FedEx Ground Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir?

FedEx Ground Takibi

FedEx Ground takibi, şirketin ABD ve Kuzey Amerika'da paketlerini gönderen ve bekleyen müşterilere sunduğu çeşitli yöntemler kullanılarak yapılabilir. Bu takip yöntemleri arasında resmi FedEx web sitesi, mobil uygulama, e-posta ve SMS bulunur. Bu izleme seçeneklerinin her biri yalnızca FedEx Ground paketleri izler, bu da onları birden fazla taşıyıcı tarafından işlenen FedEx paketlerini takip eden işletmeler için verimsiz hale getirir.

TrackingMore, FedEx Ground takibini basitleştiren ve gönderinizle ilgili gerçek zamanlı güncellemeler alabilmenizi sağlayan gelişmiş bir çok taşıyıcılı takip platformudur. Bu makale, paketlerinizin hareketini izlemek için her iki yöntemin de nasıl kullanılacağını araştırıyor ve çok taşıyıcılı izleme platformunun neden zaman ayırmaya değer üstün bir alternatif TrackingMore vurgulayacaktır.

FedEx Ground Hakkında

FedEx Ground, FedEx Corporation'ın ABD ana karası ve bölgeleri ile Kanada'da paketlerin kara teslimatından sorumlu bir yan kuruluşudur. Lojistik şirketi 1985 yılında Karayolu Paket Sistemi olarak başladı ve daha sonra 2000 yılında FedEx Ground olarak yeniden markalaşmadan önce 1998 yılında FedEx tarafından satın alındı.

FedEx Ground, tüm iş adreslerini kapsayacak şekilde Kanada'ya hızlı ve güvenilir yurt içi ve sınır ötesi paket teslimatı sunar. Bu hizmet, Kuzey Amerika'daki müşterilere uygun fiyatlı gönderim yapmak isteyen e-ticaret tüccarları ve fiziksel işletmeler için tercih edilen bir seçenektir.

FedEx Ground Nakliye Hizmeti

FedEx Ground Shipping, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki işletmeler ve bireyler için uygun maliyetli ve zaman açısından verimli teslimat hizmetleri sunar. Farklı lojistik ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli nakliye seçenekleri içerir. Ayrıca FedEx Ground Shipping, müşterilerin gönderilerinin mevcut durumu hakkında güncel kalmalarını sağlamak için güvenilir takip hizmetleri sunar. Her FedEx Ground Nakliye seçeneğinin öne çıkan özellikleri aşağıdaki gibi sunulmuştur.

 • FedEx Ground Nakliye

FedEx Ground Shipping, müşteri deneyiminden ödün vermeden işletmelere düşük maliyetli teslimatlar sunar. ABD'nin 50 eyaletinin tamamındaki tüm iş adreslerini kapsar. FedEx Ground Nakliye süresi mesafeye göre değişir: bitişik ABD içinde 1-5 iş günü ve Alaska ve Hawaii'ye / Hawaii'den gönderiler için 3-7 iş günü. FedEx Ground Nakliye paketlerinin ağırlık (150 lbs) ve boyut (L 108" ve L + 2G + 2H 165" sınırları) vardır. Müşteriler, paketlerin boyutuna, ağırlığına ve mesafesine göre FedEx Ground Nakliye maliyetini hesaplayabilir. Ayrıca müşteriler, FedEx Ground Gönderi Takibi ile gönderilerinin devam eden gönderi durumunu izleyebilirler.

 • FedEx Uluslararası Kara Nakliyesi

FedEx International Ground Shipping, ABD ile Kanada arasındaki ve Kanada içindeki teslimatları adresler. İki ana nakliye çözümü vardır: Kanada'dan ABD'ye ve ABD'den Kanada'ya. gönderilerinin transit durumları hakkında güncel bilgiler almak için FedEx International Ground takip hizmetine erişebilirsiniz.

1. ABD'ye Uluslararası Kara™ Nakliyesi

ABD'ye Uluslararası Kara™ Nakliyesi, uygun fiyatlı tekliflerle kapıdan kapıya nakliye hizmeti sunar. Paketleri ABD genelinde 2-7 iş günü içinde teslim eder. Paketlerin ağırlığı (150 lbs) ve boyutu (L 108" ve L+2W+2H 165") konusunda da sınırlamalar vardır. Gönderi deneyimini iyileştirmek için FedEx® Teslimat İmza Seçenekleri, FedEx International Ground Kendi Brokerinizi Seçin FedEx Ground Alternatif Adres Alımı vb. gibi çeşitli ek hizmetler de mevcuttur.

2. Kanada'ya Uluslararası Kara™ Taşımacılığı

Kanada'ya Uluslararası Kara™ Nakliyesi, Kanada'daki tüm iş ve konut adreslerini kapsayan oldukça uygun maliyetli bir hizmettir. Esnek aracılık seçenekleri ve gümrükleme giriş ücretlerinde indirimler sağlayarak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar. Ayrıca 2 ila 7 uluslararası iş günü içinde sevkiyat süresini garanti eder.

 • FedEx Yurt İçi Kara Nakliyesi

FedEx Yurtiçi Kara Gönderisi, Amerika Birleşik Devletleri içinde acil olmayan paketlerin nakliyesi için ülke çapında kapsama alanı, esnek ağırlık ve boyut sınırları ve uygun takip seçenekleri sunan uygun maliyetli ve güvenilir bir çözüm sunar.

1. FedEx Eve Teslimat

FedEx Home Delivery, Alaska ve Hawaii de dahil olmak üzere tüm ABD'deki yerleşim bölgelerine geniş erişimiyle öne çıkıyor. Pazar günleri, akşamları ve belirlenen saatte bile günlük teslimatı destekler. Transit süresi genellikle bitişik ABD içinde 1 ila 5 gün ve Alaska ve Hawaii'ye 3 ila 7 gün arasında değişir. Paketler 150 lbs, 108" uzunluk ve 165" uzunluk artı çevre ile sınırlıdır. FedEx Eve Teslimat Ücretlerini hesaplayarak gönderi teklifinizi alabilirsiniz. Dahası, FedEx Ground Eve Teslimat takibi, paketleriniz hakkında ne bekleyeceğinizi bilmenize yardımcı olur.

2. FedEx Ground Ekonomisi

FedEx Ground Economy, küçük ve orta ölçekli işletmeler için, giden konut gönderileri ve düşük değerli, düşük ağırlıklı ve düşük aciliyetli iadeler için mükemmel olan ekonomik bir lojistik çözüm sunar. Bu hizmet, ABD'deki tüm yerleşim yerlerini kapsar. Transit süresi, kalkış ve varış noktalarına göre değişir. Bitişik 48 eyaletteki gönderiler genellikle 2 ila 7 iş gününe mal olurken, Alaska ve Hawaii'den / Hawaii'ye giden paketler daha fazla zamana ihtiyaç duyar. Teslimatlar haftanın her günü desteklenmektedir. Paketler 130" uzunluk artı çevre ve 70 lbs ağırlık, ideal olarak 1 ila 10 lbs ile sınırlandırılmalıdır. İşletmeler, FedEx Ground Economy'nin sağladığı verimli ve kolay iade hizmetlerinden de büyük ölçüde yararlanabilirler. Bunun dışında, FedEx Ground Economy izleme, müşterilere paketlerinin nerede olduğuna dair net bilgiler sunar. Ancak, bir işletme yürütüyorsanız ve takip deneyimini geliştirmek istiyorsanız, FedEx Advanced Tracking mükemmel seçiminizdir. Müşterileriniz için net izleme görünürlüğü, kişiselleştirilmiş yönetim seçenekleri ve gerçek zamanlı bildirimler alabilirsiniz.

FedEx Ground paketimi nasıl takip edebilirim?

Tüm ABD eyaletlerine ve Kanada'ya gönderilen FedEx Ground paketleri, aşağıdaki kapsamlı takip yöntemleri kullanılarak kolayca takip edilebilir.

 • Resmi web sitesi aracılığıyla

FedEx tracking page

FedEx resmi web sitesi, aşağıdaki prosedürü kullanarak bir FedEx Ground paketinin durumunu izlemenin güvenilir yollarından biridir.

 1. Resmi FedEx web sitesini ziyaret edin.
 2. Sorgu kutusuna paket takip kimliğini yazın veya birden fazla FedEx Ground paketini aynı anda takip ediyorsanız Çoklu Takip Numaraları seçeneğini tıklayın.
 3. İzle düğmesine tıklayın ve sistemin paketle ilgili bilgileri birleştirmesini bekleyin.
 4. FedEx, paketle ilgili bilgileri yeni bir pencerede yükleyecektir.

FedEx tracking status

 • Resmi Mobil Uygulama Üzerinden

FedEx mobile phone

FedEx'in Android veya Apple cihazınıza indirebileceğiniz bir mobil uygulaması vardır. Uygulamayı yükledikten sonra, kayıt olmanıza gerek kalmadan FedEx Ground paketleri aşağıdaki şekilde takip edin.

 1. El cihazınızda FedEx mobil uygulamasını açın.
 2. Menü düğmesine tıklayın ve İzle seçeneğini seçin.
 3. Paket takip numarasını girin ve arama düğmesine basın.
 4. Ekran, takip ettiğiniz FedEx Ground paketiyle ilgili ayrıntılarla yenilenecektir.
 • Diğer FedEx Takip Araçları Aracılığıyla

Resmi FedEx web sitesi ve mobil uygulamasının yanı sıra, paketlerinizi takip etmek için kurye tarafından sağlanan diğer yöntemlerden de yararlanabilirsiniz. Bu yöntemler aşağıdakileri içerir.

 • SMS ile

FedEx Ground paketleri, Eve Teslim hizmeti kullanılarak gönderilmişse atanan kapı etiketi numarası kullanılarak SMS ile takip edilebilir. Söz konusu paketle ilgili gönderi güncellemelerini almaya başlamak için 'takip et' kelimesini ve kapı etiketi numarasını 48733'e gönderin.

 • Çağrı yoluyla

Arama, FedEx Ground paketlerini takip etmek için kullanılabilen başka bir seçenektir. Bu yöntem, 1.800.GoFedEx veya 1.800.463.3339'u aramanızı ve "paketimi takip et" demenizi ve ardından size verilecek talimatları izlemenizi gerektirir.

 • E-posta yoluyla

FedEx Ground paketlerini e-posta yoluyla takip etmek, gelen kutunuzdan 30'a kadar paketin hareketini takip etmenizi sağlar. Bu yöntemi kullanmak için yeni bir e-posta oluşturun ve konu satırını boş bırakın. E-postanın gövdesine paketinizin takip, sipariş veya referans numarasını girin. Birden fazla paket için, sayıları virgülle ayrılmış bir satıra girin veya her birini ayrı bir satıra koyun. Bu e-postayı [email protected]'a gönderin ve izleme güncellemelerini içeren bir yanıt bekleyin.

 • FedEx Teslimat Yöneticisi aracılığıyla

FedEx Delivery Manager , aynı anda 20.000'e kadar paketi takip etmesi gereken işletmeler için ideal bir paket takip seçeneğidir. Bu izleme yöntemi, takip numaralarını girmeden paketleri birleştirilmiş bir gösterge panosunda izlemenizi sağlar. Takip işlevini kullanmak için mobil uygulama veya resmi web sitesi aracılığıyla FedEx Delivery Manager'a kaydolun.

 • Via TrackingMore (Güçlü Üçüncü Taraf Platformu)

TrackingMore FedEx Ground tracking page

Bu makalede listelenen FedEx Ground izleme seçeneğinden TrackingMore, tek bir aramada 50'ye kadar FedEx Ground paketi izlemenizi sağlayan herhangi bir paketin nerede olduğunu bilmek için en iyi seçenektir.

FedEx Ground Tracking'e erişim, TrackingMore'da bir hesap oluşturmuş olan kayıtlı kullanıcılar için ayrılmış bir hizmettir. Bir hesap oluşturarak, gönderilerinizi kolaylıkla izlemenize olanak tanıyan çok sayıda takip özelliğine erişim elde edersiniz. İster birden fazla gönderiyi yöneten bir işletme sahibi olun, ister ara sıra paket gönderen bir kişi olun, takip hizmetimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. FedEx Ground Tracking'in tüm potansiyelini ortaya çıkarmak ve sorunsuz gönderi izleme deneyimi yaşamak için ücretsiz deneme teklifimizden yararlanmanızı öneririz. Kaydolmak hızlı ve kolaydır, bu nedenle büyüyen memnun kullanıcı topluluğumuza katılın ve gönderi deneyiminizi bugün yükseltin!

TrackingMore, USPS, DHL ve Canada Post gibi 1,100+ küresel kurye ile entegrasyonu nedeniyle bu listedeki diğer tüm izleme seçeneklerini geride bırakıyor. Birden fazla taşıyıcıya yönelik bu destek, çevrimiçi perakendecilerin, müşterilere TrackingMore'ın API çözümünün desteklediği kuryeler tarafından işlenen FedEx Ground paketleri ve diğer paketler için sorunsuz bir izleme deneyimi sunmalarını sağlar .

FedEx Ground Takip Numarası

Diğer tüm FedEx hizmetlerinde olduğu gibi, FedEx Ground hizmeti aracılığıyla gönderilen paketlere, teslimat sürecinde kendilerini ve hareketlerini tanımlamaya yardımcı olan ayrı bir takip numarası atanır. Takip numarası olmadan TrackingMore gibi daha güvenilir bir takip çözümü kullanmak imkansızdır.

FedEx Ground takip numaralarının biçimi yalnızca rakamlardan oluşur ve toplamda 12-15 karakterden oluşur. Aşağıda, gerçek FedEx Ground takip numaralarına ilişkin bazı örnekler verilmiştir.

- 981267071302266

- 687111065290

Standart uygulama olarak, paketin posta makbuzuna FedEx Ground takip numaraları yazılır. Bu numara ayrıca alıcıya, gelen paketin takibine ilişkin talimatları içeren bir gönderi onay e-postası aracılığıyla gönderilir.

ABD ve Kanada'daki bir FedEx Ground gönderisi, alıcının teslimatı kaçırması durumunda bir kapı etiketi numarasına da sahip olabilir. Bu kod, "DT" ile başlayan ve ardından DT111222333444 gibi 12 rakamla devam eden 14 karakterli benzersiz bir kimliktir. Teslimat sürücüsü, teslimatın alınmasına ilişkin talimatlarla birlikte kapı etiketi numarasını bırakır. Bu numara, FedEx resmi web sitesi ve mobil uygulaması aracılığıyla paketin nerede olduğunu takip etmek için de kullanılabilir.

FedEx Ground İzleme Durumu

Bir FedEx paketi resmi web sitesi kullanılarak takip edildiğinde, sistem ilk kez gelen kişinin kafasını karıştırabilecek takip durumlarını içeren bir takip raporu döndürür. Aşağıdaki tablo, bazı yaygın olanları anlamlarıyla listeleyerek FedEx Ground izleme durumlarının ne anlama geldiğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

FedEx Ground İzleme Durumu

Anlam

FedEx'e gönderilen gönderi bilgileri

Gönderici, gönderi bilgilerini FedEx Ground'a göndermiş ve bir gönderi etiketi oluşturmuştur.

Alındı - Bloomington, CA

Bir FedEx Ground sürücüsü, öğeyi gönderenin Bloomington, CA'daki konumundan aldı.

FedEx şubesine ulaştı - Bloomington, CA

Paket, tasnif ve işleme için bir FedEx şubesine teslim edildi.

Sevkiyat zamanında geliyor - Bloomington, CA

FedEx Ground, gönderinin zamanında teslim edileceğini tahmin ediyor.

Ayrılan FedEx şubesi - Bloomington, CA

Paket, Bloomington, CA'daki FedEx şubesinden ayrıldı.

Yolda - Chandler, AZ

Parsel yolda.

Yerel FedEx tesisinde - Chandler, AZ

FedEx Ground paketini taşıyan kamyon, Chandler, AZ'deki yerel FedEx tesisine ulaştı.

FedEx şubesine ulaştı - Chandler, AZ

FedEx Ground paketi, Chandler, AZ'deki FedEx şubesinde tarandı.

Teslimat için FedEx aracında - Chandler, AZ

Paketiniz, son mil teslimatı için bir FedEx aracına yüklendi.

Gönderi istisnası: Alıcı bulunamıyor - Chandler, AZ

FedEx sürücüsü, alıcı tarafından sağlanan şubeyi bulamıyor.

Teslim istisnası: Alıcıdan ek bilgi bekleniyor - Chandler, AZ

Teslimatın tamamlanması için alıcının daha fazla bilgi sağlaması gerekir.

FedEx şubesine ulaştı - Chandler, AZ

Sürücü, FedEx Ground paketini bir FedEx şubesine iade etti.

Paketin göndericiye iade edilmesi: Kargo, gerekli zaman dilimi içinde teslim alınmadı - Kargo teslim edilemiyor - Chandler, AZ

Alıcı paketi zamanında teslim alamadığı için teslimat yapılamadı. FedEx Ground paketi göndericiye iade edilecektir.

Adres düzeltildi

Alıcı, teslimat istisnasına yol açan adres sorununu düzeltti.

Ayrılan FedEx şubesi - Chandler, AZ

Ürün, Chandler, AZ'deki FedEx şubesinden ayrıldı.

Gecikme: Paket gecikti - Chandler, AZ

Paketin tesliminde gecikme var.

Yolda - Rialto, CA

FedEx Ground paketi Rialto, CA'da Bloomington, CA'ya taşınıyor.

FedEx şubesine ulaştı - Bloomington, CA

FedEx Ground paketini taşıyan FedEx kamyonu, Bloomington, CA'daki kurye şubesine ulaştı.

Yerel FedEx tesisinde - Bloomington, CA

Paket, FedEx tesisinde tarandı.

Teslimat için FedEx aracında - Bloomington, CA

FedEx Ground paketi, son kilometre teslimatı için bir FedEx aracına yüklendi.

Teslim Edildi - Peris, CA

Paket, Peris, CA'daki alıcıya başarıyla teslim edildi.

FedEx Ground İzleme API'sı

FedEx Ground İzleme API'si, işletmelerin müşterilere mesajlar, e-postalar vb. gibi çeşitli bildirim biçimlerinde zamanında ve doğru izleme bilgileri sağlamasına yardımcı olur. İş tarafları, gönderilerinin mükemmel şeffaflığının da keyfini çıkarabilir. Bununla birlikte, FedEx Ground İzleme API'sinin bazı eksiklikleri vardır. Özellikle, kullanıcıları tek bir izleme platformuyla sınırlandırır ve birden fazla taşıyıcı kullanırken platformlar arasında sık sık geçişlere yol açar. Ek olarak, FedEx Ground İzleme API'si tek bir izlemede yalnızca 30 pakete kadar destekler ve bu da ticari işlemler için son derece yetersizdir. Ancak, üçüncü taraf izleme API'si TrackingMore mükemmel bir alternatiftir.

Bunun yerine neden TrackingMore API kullanmalıyım?

TrackingMore API, FedEx API'den daha iyi performans gösteren aşağıdaki avantajlara sahiptir.

Taşıyıcıların Geniş Kapsamı: TrackingMore, yalnızca FedEx değil, aynı zamanda UPS, DHL vb. gibi dünyaca ünlü diğer taşıyıcılar da dahil olmak üzere 1251 lojistik hizmet sağlayıcılarını destekler.

Sorunsuz İzleme Deneyimi: TrackingMore, istikrarlı, zamanında ve doğru lojistik güncellemelerin sağlanmasına yardımcı olan kullanıcı dostu arayüzler ve %99.9 API çalışma süresi sağlar.

Mükemmel Teknik Destek: TrackingMore, çeşitli platformların sorunsuz API entegrasyonuna izin veren Python, Java, Node.js vb. gibi çok çeşitli programlama dilleriyle uyumludur. Küresel destek ekipleri de olası herhangi bir teknik sorun için her zaman hazır beklemektedir. 

İzlemedeki iyileştirmelerle işinizi geliştirmek için TrackingMore API'nin ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.

FedEx Ground Takibi Hakkında SSS

 • FedEx Ground ne kadar sürer?

Transit süreleri, kalkış ve varış noktalarına göre değişir. Genellikle, bitişik ABD içindeki gönderiler için 1 ila 5 iş günü ve Alaska ve Hawaii'ye paketler için 3 ila 7 iş günü sürer. FedEx Ground için teslimat süresi sabah 8 ile akşam 8 arasındadır. Paketlerinizin hedeflerine tam olarak ne kadar hızlı ulaşacağını bilmek için FedEx Ground haritayı kullanabilirsiniz. Ne bekleyeceğinizi bilmek için gönderilerinizi FedEx Ground Takip veya TrackingMore ile takip edebilirsiniz.

 • FedEx Ground hafta sonları teslimat yapıyor mu?

FedEx Ground hafta sonları teslimat yapmıyor. Paketleri pazartesiden cumaya ticari adreslere teslim eder. FedEx Eve Teslimat ise Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü konutlara teslimat yapar.

 • FedEx Ground ve FedEx Eve Teslimat arasındaki fark nedir?

FedEx Ground ve FedEx Eve Teslimat arasında temel olarak iki fark vardır: teslimat yerleri ve teslimat süreleri. FedEx Ground, iş veya ticari adreslerde uzmanlaşırken, FedEx Eve Teslimat ikamet adreslerine hizmet vermektedir. Ayrıca, FedEx Ground Pazartesi-Cuma günleri teslimat yaparken, FedEx Eve Teslimat haftanın yedi günü çalışır. Ayrıca, FedEx Eve Teslimat için paket başına 4 ABD doları ek ücret alınır.

 • FedEx Ground'nin telefon numarası nedir?

1 800 463 3339 numaralı telefondan FedEx Ground müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Daha ayrıntılı iletişim bilgileri için lütfen FedEx Müşteri Destek merkezini ziyaret edin.

 • FedEx SmartPost nedir ve FedEx SmartPost ile FedEx Ground Economy arasındaki ilişki nedir?

FedEx SmartPost, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış uygun maliyetli bir lojistik hizmetidir. Ancak, şimdi FedEx Ground Ekonomisi olarak yeniden adlandırıldı. İsim değişikliğine rağmen, FedEx SmartPost ve FedEx Ground Economy temelde aynıdır.

FedEx Ground Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir?

Karşılaşılan teslimat veya izleme sorunlarının ele alınmasına yardımcı olmak için FedEx Ground müşteri ekibiyle aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla iletişime geçilebilir.

İletişim Yöntemi

Temas

Posta Adresi

ABD Müşteri Hizmetleri


(7-8 CST)1.800.FedEx'e git


1.800.463.3339


IVR Telefon Menüsü

FedEx Müşteri İlişkileri


3875 Havayolları, Modül H3 Bölümü 4634


Memphis, TN 38116

ABD TDD (İşitme Engelliler için Telefon Cihazı) Hizmetleri


(7-8 CST)
1.800.238.4461


1.888.464.0709

FedEx TDD/İşitme Engelli Müşteri Hizmetleri Operasyonları


3885 Havayolları Bulvarı Modül J


2. kat


Memphis, TN 38116

Ayrıca 29372'ye mesaj göndererek FedEx müşteri desteği sanal asistanıyla iletişime geçebilirsiniz. Sanal asistan 7/24 kullanılabilir

Track all your parcels in one place.

1251+ carriers Integrated

Bir demo rezervasyonu yapın

Track your packages across different carriers

TrackingMore integrated with 1251+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

Track 1251+ Global Carriers >

Değerlendirme -leri

Overall rating
4.9
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Bir yorum yazın

Dönüştürün
Bugün Gönderi Takibi

Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.