17track Tracking

Enter tracking number below to track any package

Złącza
Złącza

Obsługują połączenia do AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce i etc...

17track Śledzenie API
17track Śledzenie API

Trackingmore zapewnić spokojny przesyłki śledzenie interfejsu API dla programistów

Powiadomienia
Powiadomienia

Wyślij e-mail dostosowane i powiadomienia SMS pakiet aktualizacji automatycznie

 Importowanie numerów monitorowania
Importowanie numerów monitorowania

Prześlij plik CSV do śledzenia przesyłek luzem

Śledź swoje {carrier} paczki w czasie rzeczywistym i otrzymuj automatyczne powiadomienia o przesyłkach dzięki {carrier} śledzeniu {tm} w .

{carrier} Śledzenie

{carrier} śledzenie to skuteczny sposób na poznanie miejsca pobytu paczki {carrier} podczas jej wysyłki do zamierzonego miejsca docelowego.

{carrier} śledzenie ma kluczowe znaczenie dla kupujących online, ponieważ zapewnia informacje o lokalizacji paczki w czasie rzeczywistym i aktualizacje statusu. Informacje te mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia przejrzystości i spokoju przy odbiorze towarów zakupionych online. Możesz również zaplanować swoją dostępność, aby odebrać paczkę lub podpisać niezbędne dokumenty do weryfikacji dostawy.

Sprzedawcy internetowi i firmy, które polegają na efektywnym zarządzaniu łańcuchem dostaw i operacjach logistycznych, również czerpią ogromne korzyści ze śledzenia {carrier}. Zwiększa się przejrzystość, co pomaga usprawnić operacje wewnętrzne, umożliwiając firmie budowanie zaufania klienta i zapewnienie satysfakcjonującego doświadczenia po zakupie.

Jak śledzić {carrier} paczki?

Śledzenie {carrier} paczek wymaga posiadania lub znajomości numeru śledzenia przesyłki oraz dostępu do niezawodnej platformy śledzenia paczek, takiej jak {tm}, która obsługuje śledzenie paczek w jednym miejscu dla przewoźników {carrier_number}.

Za pomocą poniższej procedury można wykorzystać solidne możliwości śledzenia paczek {tm} do monitorowania ruchów {carrier} paczek.

  1. Odwiedź witrynę {tm} z zaufanej przeglądarki, którą wybierzesz.
  2. Na stronie głównej kliknij opcję "Przewoźnicy" u góry strony.
  3. Po wejściu na listę przewoźników wyszukaj {carrier} za pomocą funkcji wyszukiwania i kliknij odpowiedni wynik.
  4. Wprowadź numer śledzenia paczki i kliknij przycisk "Śledź".
  5. {tm} załaduje pełny raport śledzenia paczki, w tym aktualny status na nowej karcie.

{carrier} Numer śledzenia

Numer śledzenia {carrier} to unikalny kod przypisany do paczki, gdy jest ona przekazywana przewoźnikowi i rezerwowana do wysyłki. Format i długość numeru śledzenia będą się różnić w zależności od różnych czynników, w tym miejsca pochodzenia i przeznaczenia paczki oraz {carrier} usługi, z której korzystasz. Ogólnie rzecz biorąc, {carrier} numery śledzenia będą na ogół tylko cyframi lub alfanumerycznymi.

Twój numer śledzenia {carrier} jest kluczem do korzystania z usługi śledzenia {carrier}. Dlatego wiedza o tym, gdzie znaleźć numer śledzenia paczki, ma kluczowe znaczenie. W większości przypadków numer śledzenia {carrier} zostanie wygenerowany zaraz po przetworzeniu zamówienia.Numer śledzenia przesyłki znajduje się na pokwitowaniu wysyłkowym wystawionym przez {carrier}, zwykle znajdującym się pod kodem kreskowym. Jako nadawca możesz go zlokalizować. W przypadku odbiorców numer śledzenia jest zwykle umieszczany w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub wiadomości SMS otrzymanej po dokonaniu zakupu online, wraz z instrukcjami dotyczącymi śledzenia przesyłki. Dodatkowo możesz otrzymać bezpośrednie powiadomienie SMS-em lub e-mailem od przewoźnika, potwierdzające posiadanie paczki i podając numer śledzenia.

Potwierdzenie nadania przesyłki wystawione przez {carrier} zawiera numer śledzenia przesyłki. Jako nadawca możesz sprawdzić kod kreskowy na paragonie, aby zlokalizować numer śledzenia. Odbiorcy zazwyczaj otrzymują wiadomość e-mail lub SMS z potwierdzeniem zamówienia na towary, które kupili online. Ta wiadomość z potwierdzeniem zamówienia będzie zawierać numer śledzenia przesyłki oraz szczegółowe instrukcje dotyczące śledzenia ruchu paczki. W innych przypadkach przewoźnik może wysłać Ci wiadomość SMS lub e-mail z informacją, że ma Twoją paczkę. To powiadomienie będzie również zawierać numer śledzenia.

{carrier} interfejs API śledzenia

zapewnia solidny interfejs API śledzenia przesyłek dla wielu przewoźników dla branży eCommerce i logistycznej. Połączy Twoją firmę z {carrier_number} przewoźnikami na całym świecie, obsługując śledzenie w czasie rzeczywistym i śledzenie przesyłek masowych w ciągu sekundy.

{tm} API gwarantuje niezrównaną niezawodność dzięki 99,9% czasowi pracy API i ochronie danych na poziomie bezpieczeństwa klasy wojskowej. Zapewnia również łatwą integrację z różnymi językami programowania, wspieraną przez całodobowe wsparcie techniczne, aby zapewnić płynne działanie operacji. Dzięki temu interfejsowi API dokładne i szybkie śledzenie przesyłek nie jest już domeną tytanów branży.


Na co czekasz? Zrewolucjonizuj swój biznes dzięki {tm} interfejsowi API śledzenia już dziś. Zacznij od założenia konta {tm} i uzyskaj 14-dniowy bezpłatny okres próbny już teraz!

Wszystko w jeden pakiet śledzenia

Zoptymalizuj swoje
Podróż klienta po zakupie

Niezależnie od tego, czy chcesz automatycznie aktualizować status przesyłki, czy tworzyć szanse sprzedaży, mamy wszystkie potrzebne narzędzia.