Azerbaycan Mesaj İzleme

Parça Azerbaycan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Azerbaycan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

azerbaijan-post
  Deneyin:  CP029512010AZ
  Deneyin:  CP029512010AZ
  For businesses

  Azerbaycan Mesaj branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Azerbaycan Mesaj tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free API key >
  For Shopify

  Azerbaycan Mesaj tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Parça Azerbaycan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Azerbaycan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

  Contents

  • 1.Tek tıklamayla sorgu
  • 2. Otomatik hatırlatma
  • 3.Uluslararası Parsel kolayca control
  • 1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu
  • 2. API Fonksiyonlar
  • 3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Azerbaycan Demokratik Cumhuriyeti bağımsızlığını 28 Mayıs 1918, hükümet yapısı içinde ilan ne zaman Bakanlığı posta ve telgraf 06 Ekim 1918 tarihinde kurulmuştur. 15 Mart 1919'posta öğeleri, ödeme emirleri, değerli mektup ve koli değişimi düzenlenen Azerbaycan ve Gürcistan arasında. Iran ve Azerbaycan arasındaki ilişkiler sonrası telgraf 06 Nisan 1920 günü kökenli. 20 yıl önceki yüzyılın dinamik gelişim sonrası Azerbaycan'da başladı ve rakamları esas olarak artmış beri 1913 karşılaştırıldı. Yani eğer iletişim varlıkların sayısını 19 ve alınan mektuplar 3 milyon bu rakamlar 1913, 59 ve 5 milyon sırasıyla arttı.Azerexpresspost kurucusu olan "Azerpost" Üretim Kurumu (at present "Azerpost" kamu kuruluşuna) Sipariş No 108 tarafından kurulmuştur tarihli 14 Temmuz 1997, Ulaştırma Bakanlığı, Azerbaycan 19 Eylül 1997 Adalet Bakanlığı, Azerbaycan devlet kayıt (kimlik kordon No 3066394) geçtiğini ve 9 Ocak işleyişi başladı, 1998. At renders Ekspres posta Hizmetleri (EMS), Ulaştırma Bakanlığı ve bilgi teknolojileri Azerbaycan Cumhuriyeti No 001499 (Kayıt No 056, 3 Eylül 2004) lisanslı mevcut.


  TrackingMore Öne çıkan özellikler

  1.Tek tıklamayla sorgu

  Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

  2. Otomatik hatırlatma

  Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

  3.Uluslararası Parsel kolayca control

  Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


  TrackingMore işletme fonksiyonları

  Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

  1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

  Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

  Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

  2. API Fonksiyonlar

  TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

  3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.  Track all your parcels in one place.

  1143+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1143+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1143+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.