Benin Mesaj İzleme

Parça Benin mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da halim selim mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Track

Benin Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Benin Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Benin Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >

Correos de Benin SA tüm ülke sağlamak için özel rolleri vardır: toplama, taşıma ve yazışma ve ürünler; Toplama ve fon transferi için; Banka tasarruf para ve posta finansal hizmetler geliştirme. Ayrıca devletin misyonuna katkıda bulunur: arazi çevresinde posta ağ; Devlet ve kamu güvenliği, siber suç ve patlayıcı, radyoaktif Ulusal sınırları giriş mücadele dahil savunma veya kimyasal ya da uyuşturucu posta ağ; En dezavantajlı katmanları etkinleştirerek veya posta ve temel finansal hizmetler alanlarında en ücra yararına yaşayan yoksullukla mücadele; Bir nüfus tarafından dijital uçurumdan azaltarak ' s erişim yeni teknolojiler bilgi ve iletişim; Genel ilgi herhangi bir aktivite ve egzersiz devlet tarafından Emanet.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Optimize edin
Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.