Bhutan Mesaj İzleme

Track your Bhutan Mesaj packages in real-time and get automatic shipment notifications with Bhutan Mesaj tracking on TrackingMore.

bhutan-post
  For businesses

  Bhutan Mesaj branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Bhutan Mesaj tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Bhutan Mesaj tracking API
  For Shopify

  Bhutan Mesaj tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Track your Bhutan Mesaj packages in real-time and get automatic shipment notifications with Bhutan Mesaj tracking on TrackingMore.

  Contents

  • 1.Tek tıklamayla sorgu
  • 2. Otomatik hatırlatma
  • 3.Uluslararası Parsel kolayca control
  • 1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu
  • 2. API Fonksiyonlar
  • 3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Posta Servisi Bhutan ilk açılış postane Phuentsholing ile 10 Ekim 1962 tarihinde başlatıldı. Aynı yıl, Postaneler de Paro ve Thimphu açıldı. Bu mesaj bölümü ve Telgrafları denilen ve haberleşme Bakanlığı altında yer. Bu üniforma ülke genelinde iletişim sağlamak için Kraliyet hükümet tarafından alınan ilk adımdı. İlke 1 beş yıl iletişim dengeli bir sosyo-ekonomik kalkınma başarı ülke genelinde tek tip bir aracı varlığı önemini belirterek planı, arifesinde başlatılmıştır. Başlangıçta sunulan hizmetler posta mektup, kartpostal ve parsel gibi temel hizmetleri vardı. Uluslararası posta sadece Türkiye ile karşılıklı. Mail exchange Butan ve Hindistan ile taşıma sistemi eşsiz bir modu, hamallar, katırlar ve motor ile taşınmıştır. Onun günlük iş ve engebeli arazi ve aşırı iklim koşul kışın yarattığı sıkıntı sadelik rağmen etkili bir kurmak ve özellikle kırsal alanlarda geliştirme geliştirilmesi ulus büyümesine katkıda olduğunu.


  TrackingMore Öne çıkan özellikler

  1.Tek tıklamayla sorgu

  Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

  2. Otomatik hatırlatma

  Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

  3.Uluslararası Parsel kolayca control

  Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


  TrackingMore işletme fonksiyonları

  Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

  1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

  Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

  Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

  2. API Fonksiyonlar

  TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

  3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.  Track all your parcels in one place.

  1209+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1209+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1209+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.