Bhutan Mesaj İzleme

Parça Bhutan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Bhutan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Track

Bhutan Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Bhutan Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Bhutan Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >

Posta Servisi Bhutan ilk açılış postane Phuentsholing ile 10 Ekim 1962 tarihinde başlatıldı. Aynı yıl, Postaneler de Paro ve Thimphu açıldı. Bu mesaj bölümü ve Telgrafları denilen ve haberleşme Bakanlığı altında yer. Bu üniforma ülke genelinde iletişim sağlamak için Kraliyet hükümet tarafından alınan ilk adımdı. İlke 1 beş yıl iletişim dengeli bir sosyo-ekonomik kalkınma başarı ülke genelinde tek tip bir aracı varlığı önemini belirterek planı, arifesinde başlatılmıştır. Başlangıçta sunulan hizmetler posta mektup, kartpostal ve parsel gibi temel hizmetleri vardı. Uluslararası posta sadece Türkiye ile karşılıklı. Mail exchange Butan ve Hindistan ile taşıma sistemi eşsiz bir modu, hamallar, katırlar ve motor ile taşınmıştır. Onun günlük iş ve engebeli arazi ve aşırı iklim koşul kışın yarattığı sıkıntı sadelik rağmen etkili bir kurmak ve özellikle kırsal alanlarda geliştirme geliştirilmesi ulus büyümesine katkıda olduğunu.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Optimize edin
Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.