Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Bosna-Hersek Mesaj İzleme

Bosna-Hersek Mesaj İzleme

033 252 613 http://www.posta.ba/ bosnia-and-herzegovina-post ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Deneyin:   RR054901056BA
Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Bosna-Hersek mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Bosna-Hersek mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Bizim posta ofisi çözümleri ve donanımları, state-of--art posta otomasyon sistemleri ile donatılmıştır ve bilgi sistemine bağlıdır. Bu nedenle, posta ve diğer hizmetleri çok çeşitli sağlamaya ek olarak, bizim posta ofisi, entegre bir posta ve bankacılık hizmet sağlayabilir. Varolanları ek olarak, sürekli olarak yeni tesisler ve hizmetler sunuyoruz. Posta taşıma hızlı gelişimi, yeni hizmet yelpazesi ve müşterilerimizin artan taleplerini bizim sürekli ayar reklam esneklik gerektirir. Yoğun yatırım faaliyetleri, ek olarak bizim uzmanlar ve personel güveniyor ve sürekli olarak en son teknoloji dünya teknolojileri tanıtmak. Diğerleri arasında bizim projeleri dahil et: Hybrid Mail Service, Merkezi sıralama, vb.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Bosna-Hersek Mesajİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Bosna-Hersek Mesaj İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Bosna-Hersek Mesaj
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Bosna-Hersek Mesajİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme