Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

CEVA Logistics İzleme

CEVA Logistics İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

CEVA Logistics Express Takip Numarası,kargo takip numarasıyla kolay ve hızlıca güncel kargo bilgisine ulaşın


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Rezalet
Vivense tarafından kargom verildi diye 10 önce mesaj geldi sorgulama da yolda gözüküyor kötü yola düştü diye korkuyorum. Kargom neredeyse arkadaşlar konum atarsa gelip alabilirim de.
Ceva lojistik
Takip numarasını giriyorum , bulunamadı deniyor! Şikayet sayfasında firmanın hizmet konusundaki şikayetler sayfalar dolusu.! Hâl böyleyken KOÇTAŞ ın hala bu firmayla çalışması oldukça düşündürücü.!!! Hizmet veremeyip hizmet sektöründe olmak ne vahim bi çelişki,muatap firmam KOÇTAŞ ı müşterilerini bu şekilde madur ettiği için alkışlıyorum. Sanırım bu kötü deneyimden sonra KOÇTAŞ tan ne internet ne de mağazalarından asla alışveriş yapmayacağım. Bu tek yıldız da gönderimin iletilmesi içindir.!
Kargom nerde
1 ay oldu bi muglaya kargoyu gelmiyor

İncelemek için tıklayın

Kaydet
Şermin ergöl
Yorumlardan sonra iki gün stres yaşadım, oysa tam gününde geldiler .ürünleri özenle taşıyıp salonuma kadar götürdüler.teşekkürler ceva lojistik ve çalışanları. Teslim tarihi ve yeri :20 Haziran / Buca izmir
Profilo çamaşır makinesi
Takip numarası giriyorum bulunamadı diyor. İki gün önce teslim tarihi gözüküyor hala bekliyorum
Kargo
Bu firmayı hangi hayallerle kurdunuz bilmiyorum ama yapamıyorsunuz sizin işiniz değil kapatın ve insanları daha fazla mağdur etmeyin
Teşekkürler
Vivenseden aldığım ürünü 3 gün içinde sorunsuz olarak teslim aldım. Pırıl pırıl gencecik güleryüzlü elemanlarınızın emeğine sağlık, teşekkür ederim.
Show more reviews
 • CEVA Logisticsİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • CEVA Logistics İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • CEVA Logistics
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing CEVA Logisticsİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme