Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Danimarka Posta İzleme

Danimarka Posta İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Danimarka posta paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Danimarka posta API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Post Danmark, Danimarka – Gönderenler ve alıcılar hem tüm müşterilerine temel posta hizmetleri sağlar. Post Danmark'ın amacı açısından hizmet düzeyi, kalite ve fiyat kombine ölçülen Avrupa'nın en iyi posta servisi sağlayıcısı olmaktır. 2010 yılının Aralık ayında Danimarka Parlamentosu Danimarka 1 Ocak 2011'den itibaren geçerlilik ile Danimarka posta piyasasının serbestleştirilmesi son bölümünde uygulama aynı zamanda posta hizmetlerinin sağlanması düzenleyen yeni bir posta Hizmetleri Yasası geçti. Posta Hizmetleri Yasası ücretsiz rekabet sağlar ve Post Danmark posta evrensel hizmet yükümlülüğü kapsamında düşen hizmet görevini yerine getirir sağlar. Post Danmark posta hane ve işletmelerin ülke genelinde haftada altı gün teslim eder. Ayrıca, ürünler evrensel hizmet yükümlülüğü tabi hala ele harfler de gibi günlük, haftalık ve aylık 2 kilo ve ele alınan paketlerin en fazla 20 kilo kağıtları. Post Danmark kadar geri ne zaman Kral Christian IV Danimarka posta dağıtıcıları ağının kurulması ile ilgili bir kararname imzaladı 1624 tarihinde iz olabilir. Beri o zaman, biz posta Danimarka ve yurt dışında güvenilir, hızlı ve erişilebilir taşıma sağladı.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Danimarka Postaİzleme uygulaması

  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Danimarka Posta İzleme API 

  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Danimarka Posta

  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Danimarka Postaİzleme numaraları

  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme

Bize Ulaşın

Adınız

E-posta adresiniz

Konu

Aylık sevkiyat hacmi

Konu

İleti