Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Mısır Mesaj İzleme

Mısır Mesaj İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Mısır mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Mısır mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Mısır yazı olduğunu ülkenin temel direği bir ülke taşır çünkü ' s buyurur, devlet görevleri kolaylaştırır, gruplar, kişiler arasındaki ilişkiler kurar ve onları dış dünya ile bağlanır. Arap ve Afrika düzeyde Mısır önde gelen yönetimler arasında uluslararası posta hareket içinde yer aldı, geç 19. yüzyıl ve geçen yüzyılın başında Avrupa'da başladı. Tek Arap Mısır da ve Afrika ülkesi onun 10 seansta 1943'te evrensel posta Kongre düzenledi. Bakanlar Kurulu kararı No 70 1982 organizasyon için ' (özel bir yönetmelik), örgütün mali tüzük verildiği için çok s personelinin statüsü, (özel bir yönetmelik), verilen, Bakanlar Kurulu Kararnamesi No 55 1982 yılı olmuştu. Son olarak, 1999'da Ulaştırma Bakanlığı ve bilgi teknolojileri ulusal posta Örgütü, Telekom Mısır ve Milli telekomünikasyon Enstitüsü gözetimi varsaymak kurulmuş.

TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Mısır Mesajİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Mısır Mesaj İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Mısır Mesaj
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Mısır Mesajİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme