Fiji Mesaj İzleme

Parça Fiji mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Fiji mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Track

Fiji Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Fiji Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Fiji Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Fiji mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Fiji mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Fiji sonrası ' s geçmiş ilk posta hareket Aralık 1871, resmen Fiji, genel bir postane, postaneler Fiji ve Şef Postmaster ve bu posta ofisi işletmek için gerekli olabilecek diğer posta yöneticileri atanması diğer bölgelerinde posta bölümü yukarı ayarı kurulan Fiji devlet yasama meclisi tarafından geçirilen yatıyor. Cakobau posta Yasası hazırladı ve operasyon ve Fiji posta hizmetlerinin öncü bir rol oynamak için olanlar olur. 1989, Fiji kadar ' s posta işlemleri yazılar bölümü ve telekomünikasyon adlı bir hükümet departmanı bir bölüm vardı. Daha sonra bölüm corporatised 1990 yılında ve tanıtımlarla Fiji mesaj 30 Haziran 1996, ilk bu yıl oldu ve telekomünikasyon üç kez yeniden. 30 Haziran 1996 tarihinde, posta ve telekomünikasyon kaçınılmaz ayrılması resmi. Onun yerine - Post Fiji Ltd ve Telekom Fiji Ltd. iki yeni varlıklar yükseldi


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.6
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın