Finlandiya Post - Posti İzleme

Parça Finlandiya post - Posti paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Finlandiya post - Posti API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

finland-posti
  Deneyin:  LX014804294FI
  Deneyin:  LX014804294FI
  For businesses

  Finlandiya Post - Posti branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Finlandiya Post - Posti tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free API key >
  For Shopify

  Finlandiya Post - Posti tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Parça Finlandiya post - Posti paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Finlandiya post - Posti API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

  Contents

  • 1.Tek tıklamayla sorgu
  • 2. Otomatik hatırlatma
  • 3.Uluslararası Parsel kolayca control
  • 1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu
  • 2. API Fonksiyonlar
  • 3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Itella, posta, e-ticaret ve Lojistik Hizmetleri ilk sizin tercihinizdir. Biz ticaret ve günlük yaşamda 11 ülke akışını yönetme. 2013 yılında net satış 1,977 milyon Euro olarak gerçekleşti. Biz yaklaşık 26.000 uzmanları istihdam. Posti marka Finlandiya tüketici hedefli Hizmetleri için kullanıldığı gibi Itella markası altında Kurumsal hizmetler sunar. Itella bize inandırıcı arka plan ve strateji uzun vadeli taahhüt vererek Finlandiya devlet tarafından aittir. Ticari müşteriler yaklaşık 96 yüzde için net satış hesap. Bizim anahtar müşteri sanayi medya yanı sıra ticaret ve hizmet sektörlerinde içerir. 1 Ocak 2015 yılı itibariyle, Itella Corporation, şirket adını Posti grup Corporation için değişecektir. Gelecekte, Posti bir hizmet markası altında hem müşteri hem de iş müşterilerine hizmet. Değişim daha fazla müşteri deneyimini geliştirmek ve Fin posta, lojistik ve e-ticaret Hizmetleri şirketin kimliğini açıklamak. Itella bir olağanüstü genel toplantı grubunun adını değiştirme kararı aldı. 1 Ocak 2015 yılı itibariyle, Itella Corporation yeni ad-ecek var olmak Posti grup Corporation.


  TrackingMore Öne çıkan özellikler

  1.Tek tıklamayla sorgu

  Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

  2. Otomatik hatırlatma

  Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

  3.Uluslararası Parsel kolayca control

  Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


  TrackingMore işletme fonksiyonları

  Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

  1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

  Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

  Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

  2. API Fonksiyonlar

  TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

  3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.  Track all your parcels in one place.

  1136+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1136+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1136+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.