Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Finlandiya Post - Posti İzleme

Finlandiya Post - Posti İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Finlandiya post - Posti paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Finlandiya post - Posti API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Itella, posta, e-ticaret ve Lojistik Hizmetleri ilk sizin tercihinizdir. Biz ticaret ve günlük yaşamda 11 ülke akışını yönetme. 2013 yılında net satış 1,977 milyon Euro olarak gerçekleşti. Biz yaklaşık 26.000 uzmanları istihdam. Posti marka Finlandiya tüketici hedefli Hizmetleri için kullanıldığı gibi Itella markası altında Kurumsal hizmetler sunar. Itella bize inandırıcı arka plan ve strateji uzun vadeli taahhüt vererek Finlandiya devlet tarafından aittir. Ticari müşteriler yaklaşık 96 yüzde için net satış hesap. Bizim anahtar müşteri sanayi medya yanı sıra ticaret ve hizmet sektörlerinde içerir. 1 Ocak 2015 yılı itibariyle, Itella Corporation, şirket adını Posti grup Corporation için değişecektir. Gelecekte, Posti bir hizmet markası altında hem müşteri hem de iş müşterilerine hizmet. Değişim daha fazla müşteri deneyimini geliştirmek ve Fin posta, lojistik ve e-ticaret Hizmetleri şirketin kimliğini açıklamak. Itella bir olağanüstü genel toplantı grubunun adını değiştirme kararı aldı. 1 Ocak 2015 yılı itibariyle, Itella Corporation yeni ad-ecek var olmak Posti grup Corporation.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Finlandiya Post - Postiİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Finlandiya Post - Posti İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Finlandiya Post - Posti
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Finlandiya Post - Postiİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme