Georgia Postu Śledzenie

Track your Georgia Postu packages in real-time and get automatic shipment notifications with Georgia Postu tracking on TrackingMore.

georgian-post
  For businesses

  Georgia Postu branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Georgia Postu tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Georgia Postu tracking API
  For Shopify

  Georgia Postu tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Track your Georgia Postu packages in real-time and get automatic shipment notifications with Georgia Postu tracking on TrackingMore.

  Contents

  • Szukaj jednym kliknięciem
  • Automatyczne przypomnienie
  • Łatwy dostęp do pakietów międzynarodowych
  • Funkcja zarządzania listami przewozowymi
  • API funkcja
  • Niestandardowa oficjalna strona wyszukiwania strony

  Gruziński Post jest Państwem Członkowskim, Universal Postal Union od 1993 roku.  Członkostwo w Unii, to jest bardzo ważne dla Gruzji, bo to daje możliwość zintegrowania sieci pocztowej w kraju sieć międzynarodowego związku pocztowego. Gruziński Post ma długą historię. Jest to dobrze znany fakt, że od czasów antycznych, którego przekazywanie informacji dostarczonych przez "kurierów" i "Posłańcy" w Gruzji, który został wymieniony w "Kartlis Tskhovreba" kilka razy. Pod koniec XIX wieku, ważny przedstawiciel gruzińskiego gospodarki mentalność, Ioane Batonishvili napisał zasady reformy struktury państwa, myśląc, że rozmieszczenie stacji poczta będzie konieczne dla ludzi i dla Skarbu Państwa. Sieć połączeń pocztowych ma opracowany i zwiększony krok po kroku i obecnie w unexampled rozszerzenie wykorzystania środków komunikacji elektronicznej, gruziński Post, założona w 1995 roku, z rządem udział frakcji jest w 100% i której założycielem jest "Gruzińskiego Ministerstwa z komunikacji i Post", utrzymuje jego uniwersalne miejsce, poprzez dostarczanie usług pocztowych na całym terytorium Gruzji.

  TrackingMore Polecane funkcje

  Szukaj jednym kliknięciem

  Nie możesz zapamiętać adresów URL kilkudziesięciu firm kurierskich w wyszukiwarkach internetowych? Możesz łatwo uzyskać informacje logistyczne od ponad 600 firm kurierskich na całym świecie, wpisując pojedyncze pytanie, klikając w TrackingMore. Przycisk pytania jest na górze, spróbuj!

  Automatyczne przypomnienie

  Martwisz się o przesyłkę kurierską, gdy nie ma Cię w domu? Martwisz się o utratę przesyłki pocztowej?Podaj swój adres e-mail pod wynikami wyszukiwania i bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami logistycznymi. Jedno badanie, ciesz się całą podróżą. Przyjdź i wypróbuj funkcję powiadomień e-mail!

  Łatwy dostęp do pakietów międzynarodowych

  Międzynarodowe pakiety pocztowe zajmują dużo czasu i będą aktualizować nowy numer pakietu za każdym razem, gdy przyjedziesz do kraju. Czy obawiasz się żądać różnych numerów na różnych stronach? Użyj TrackingMore teraz! TrackingMore automatycznie dopasowuje nowy numer zamówienia na podstawie stanu pakiet, dzięki czemu możesz śledzić jeden numer na całym świecie!

  TrackingMore biznesowa funkcja

  TrackingMore Trackingmore oferuje pytania rozliczeniowe w czasie rzeczywistym, zarządzanie listami przewozowymi i opcje zapytań API dla 600 kurierów pocztowych na całym świecie, obsługuje języki angielski, francuski, niemiecki, arabski i 16 innych języków. Jest niezbędnym narzędziem dla międzynarodowych usług logistycznych dla sprzedawców.

  Funkcja zarządzania listami przewozowymi

  Automatycznie generuj raport o statusie konosamentu, pozwól znaleźć na czas nieprawidłowy stan dostawy, rozwiązać problem na czas i zmniejszyć ryzyko złej oceny.

  Automatyczne powiadamianie pocztą elektroniczną, dzięki czemu użytkownicy mogą być na bieżąco z najnowszym statusem ekspresowym i zwiększać zadowolenie klientów.

  API funkcja

  TrackingMore oferuje jakość i stabilność, a także tanie API funkcja , które płynnie łączą się z Twoją firmą.

  Niestandardowa oficjalna strona wyszukiwania strony

  Klienci mogą sprawdzić status logistyki zamówień bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej, bez potrzeby posiadania wyraźnej strony internetowej z informacjami na temat osób trzecich, aby poprawić wizerunek marki na stronie.


  Track all your parcels in one place.

  1205+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1205+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1205+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Zoptymalizuj swoje
  Podróż klienta po zakupie

  Niezależnie od tego, czy chcesz automatycznie aktualizować status przesyłki, czy tworzyć szanse sprzedaży, mamy wszystkie potrzebne narzędzia.