Up to 15%+20% OFF Valid Now to Power Up Your Arsenal during this Sales Season! Learn More

SECS

Gibraltar Yazı İzleme

Parça Gibraltar yazı paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Gibraltar yazı API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

gibraltar-post
  For businesses

  Gibraltar Yazı branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Gibraltar Yazı tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Gibraltar Yazı tracking API
  For Shopify

  Gibraltar Yazı tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Parça Gibraltar yazı paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Gibraltar yazı API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

  Contents

  • 1.Tek tıklamayla sorgu
  • 2. Otomatik hatırlatma
  • 3.Uluslararası Parsel kolayca control
  • 1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu
  • 2. API Fonksiyonlar
  • 3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Cebelitarık postane Gibraltar hükümeti içindeki bir bölüm olduğunu. Son on yılda işlemleri, hizmet, e-ticaret ve hizmet kalitesi ile gibi çeşitli alanlarda iyileştirmeler sayede yerel posta teslim alır veya bir sonraki iş günü verilen bir sonraki iş günü teslim modeli de dahil olmak üzere genel olarak gördü. Bölüm başlığı 'Royal' Nisan 2005'te Majesteleri Kraliçe Elizabeth II tarafından ödüllendirilmiştir ve artık ' Royal Cebelitarık postane olarak ' (RGPO) denilmektedir. Dünyada çoğu ülke posta işletmecileri ile birlikte RGPO, evrensel posta Birliği (UPU), kimin amacı birlikte çalışan üyeleri arasında evrensel posta ağ muhafaza etmektir örgüt üyesidir. Kılavuz ve tüm üyeleri karşılamak zorundadır ortak standartlar (posta performans ve teknik) sağlar.


  TrackingMore Öne çıkan özellikler

  1.Tek tıklamayla sorgu

  Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

  2. Otomatik hatırlatma

  Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

  3.Uluslararası Parsel kolayca control

  Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


  TrackingMore işletme fonksiyonları

  Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

  1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

  Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

  Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

  2. API Fonksiyonlar

  TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

  3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.  Track all your parcels in one place.

  1178+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1178+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1178+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.