Yunanistan Mesaj İzleme

Parça Yunanistan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Yunanistan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   RE181873321GR
Track

Yunanistan Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Yunanistan Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Yunanistan Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Yunanistan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Yunanistan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Helenic Post (ELTA) Yunan vatandaşlarının modern kaliteli posta hizmetleri uygun fiyatlarla sunmak şirketler, güçlü bir gruptur. Ioannis Kapodistrias tarafından verilen bir cumhurbaşkanlığı kararname ile Yunan devlet Vakfı ile hemen hemen aynı anda 1828 yılında kuruldu.  1996 yılından bu yana bir SA ("ELTA SA") çalışır. Helenic Post Yunan posta Pazar ve evrensel hizmet sağlayıcısı lideridir. Göre "Posta Hizmetleri, elektronik haberleşme ve diğer hükümler" Hukuk, Helenic Post (31/12/2028 kadar) 15 yıllık bir süre için evrensel hizmet sağlama yükümlülüğü üstlenir.   Bu, tüm vatandaşlar ve Yunanistan'ın her yerinde işletmeler için yüksek kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmak anlamına gelir.  Bu evrensel hizmet Yunanistan 1.500'den fazla erişim noktaları ile en büyük perakende ağı üzerinden teslim ediyoruz. Helenic Post, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tatmin edici üzerinde odaklanıyoruz: öne yeni ürün ve hizmetleri karşılamak için getirerek Müşteri ihtiyaçları değişiyor ve bu yenilik dolu yeni cmputerised teknolojileri tarafından oluşturulan fırsatları kullanma, odaklanmak anlamına gelir.  Bu bize çok güçlü inşa etmek ve güven müşterileri ile uzun süreli ilişki sağlamıştır.  Son yıllarda yurtiçi ve Yurtdışı mektupla Yunan posta regülatörü (EETT) ve Uluslararası posta Corporation tarafından gereken dağıtım için tüm kalite standartlarına getirilmiştir.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın