Hermesworld İzleme

Trackingmore platformu ile hermes parsellerinizi daha hızlı takip edin. Hermes takip numarası ile nakliye yolculuğu boyunca parselinizi nasıl takip edeceğinizi öğrenin. 

hermes
  For businesses

  Hermesworld branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Hermesworld tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Hermesworld tracking API
  For Shopify

  Hermesworld tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Trackingmore platformu ile hermes parsellerinizi daha hızlı takip edin. Hermes takip numarası ile nakliye yolculuğu boyunca parselinizi nasıl takip edeceğinizi öğrenin. 

  Contents

  • Hermes Paketinizi Takip Edin
  • Hermes Group Hakkında
  • Hermes Denizcilik Hizmetleri
  • Hermes Paketi Nasıl Takip Edilir
  • Hermes Takip Numarası
  • Hermes Takip Durumları
  • Hermes Takibi Hakkında SSS
  • Hermes Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Hermes Paketinizi Takip Edin

  En büyük lojistik hizmet sağlayıcılarından biri olan Hermes, müşterilerine sorunsuz izleme hizmetleri sunmayı taahhüt eder.  Hermes takibi sayesinde kullanıcılar, paketlerinin yolculuğunu ve tahmini teslimat süresini zahmetsizce izleyebilir. Ek olarak, Hermes takip numarası, gelişmiş izleme kolaylığı için TrackingMore gibi üçüncü taraf platformlarda kullanılabilir.

  Hermes Group Hakkında

  1972 yılında kurulan Hermes Group, merkezi Hamburg'da bulunan küresel bir ticaret ve lojistik hizmet sağlayıcısıdır (LSP). Otto Group'un bir parçasıdır. Şirket, Evri (eski adıyla Hermes UK), Hermes Logistik Österreich, Hermes Germany GmbH ve Hermes Fulfillment GmbH gibi holdingler ve yan kuruluşlarla ortaklaşa olarak dünya çapında nakliye, sipariş karşılama ve paket teslimat hizmetleri sunmaktadır.

  Hermes grubu, özellikle 18.000'den fazla küresel işgücüyle birlik ve çeşitliliği simgeleyen 95 ülkeden insanları bir araya getiriyor. Nakliye lojistiği, küresel e-ticaret ve dağıtım konularında uzmanlaşan Hermes, kusursuz yerel ve uluslararası paket teslimatı sağlar.

  Hermes Denizcilik Hizmetleri

  Hermes Group, dünyanın farklı ülkelerinde çok çeşitli nakliye ve dağıtım hizmetleri sunarak kolilerin ve malların iyi durumda teslim alınmasını sağlar. Sektörde lider olan şirket, özel müşterilere kaliteli nakliye ve teslimat hizmetleri sunmayı taahhüt eder. Ayrıca, tüm Hermes nakliye hizmetleri tamamen izlenebilir, bu da müşterilerin teslimat süreci boyunca paketlerinin ilerlemesini izlemelerine olanak tanır.

  İşte Hermes Group tarafından sağlanan bazı önemli nakliye hizmetleri.

  Avrupa çapında koli dağıtımı

  Hermes, Avrupa'da yılda yaklaşık 817 milyon paket teslim ediyor. Her gün yaklaşık 1,5 milyon kapı önü temasını yöneterek güven, güvenilirlik ve kalite ölçütlerinde üst sıralarda yer alır. Avrupa'da 20'den fazla ülkedeki varlığı, zamanında ve sorunsuz paket teslimatı sağlar.

  İşte Hermes tarafından Avrupa çapında sunulan bazı paket dağıtım hizmetleri.

  • Hermes İngiltere

  Hizmet

  Tarif

  Teslim süresi

  Izleme

  Hermes Birleşik Krallık (Evri)

  • 1 kg'ın altındaki postalanabilir ürünlerden 15 kg'lık kolilere kadar farklı paket boyutlarını kabul eder ve gönderir.
  • Birleşik Krallık içinde ve dışında gönderilir (dünya çapında 220'den fazla ülkeye).
  • Koli göndermek ve iade etmek için ülke çapında 8,500+ Dolap ve ParcelShop'a erişim sağlar.

  Standart Teslimat: 2 ila 3 gün.


  Ertesi Gün Teslimat: bir sonraki iş günü.

  Hermes UK takibi, iade paketi takibi de dahil olmak üzere tam olarak desteklenmektedir.

  • Hermes Almanya

  Hermes, bireysel müşterilere teslimat konusunda uzmanlaşmış, Almanya'daki en büyük bağımsız LSP'lerden biridir. Şirket, hacimli mallar ve mobilyalardan mektuplara kadar neredeyse her şeyi paketler aracılığıyla gönderiyor. Müşteriler, ülke çapında 16.500'den fazla ParcelShop aracılığıyla paket gönderip alabilir, bu da onu özel paket gönderileri için Avrupa'nın ülke çapındaki en büyük teslimat noktalarından biri haline getirir.

  Hermes Almanya ile 28'den fazla Avrupa ülkesine yerel veya uluslararası ürün gönderebilirsiniz. Ayrıca, Hermes Almanya izleme tam olarak desteklenmektedir. Bu, müşterilerin ve müşterilerin gönderilerini çevrimiçi olarak takip edebilmelerini ve tüm önemli takip bilgilerini zamanında alabilmelerini sağlar. Ayrıca, şirketin 3 saatlik teslimat zaman dilimi, Cumartesi teslimatları ve komşulara bırakılan teslimatlar gibi müşteri odaklı hizmetleri sayesinde tüm gönderilerin %99'undan fazlası güvenli ve zamanında teslim edilmektedir. Bu, müşteri memnuniyetini ve gönderi teslimat deneyimini geliştirir.

  • Hermes Avusturya

  Hermes Logistik GmbH adı altında faaliyet gösteren Hermes Austria, tüm gönderi ihtiyaçlarınız için nakliye çözümleri sunmaktadır. Müşterilerin ve müşterilerin küçük ve büyük paketler dahil olmak üzere farklı boyutlardaki paketleri göndermesine olanak tanır. Şirket, hizmet ve kaliteye odaklanarak Avusturya genelinde gönderilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Ülke çapında 1.600'den fazla PaketShop ile şirket, koli nakliyesi için sağlam bir teslim alma ve bırakma noktaları ağına sahiptir.

  Dahası, Hermes Avusturya takibi tam olarak desteklenmektedir. Bu hizmet, sevkiyat sürecinde kolilerin uçtan uca takibini sağlar. Bu nedenle müşteriler, sevkiyat altındaki paketlerinin mevcut durumunu ve konumunu istedikleri zaman öğrenebilirler.

  Global E-Ticaret

  Hermes, erişimlerini uluslararası bir düzeye genişletmek isteyen işletmeleri destekler. İşletmelerin dünya çapındaki çevrimiçi perakendecilik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için küresel e-ticaret nakliye çözümleri sunar.

  İşte Hermes tarafından sunulan küresel e-ticaret nakliye çözümleri.

  • Uluslararası Nakliyat

  Hermes, marka üreticilerinin ve perakendecilerin ürünlerini mevcut çevrimiçi mağazalar aracılığıyla veya müşterilerine göndererek küresel olarak satmalarına olanak tanır. Hermes Group, yan kuruluşu BorderGuru aracılığıyla, aşağıdakiler de dahil olmak üzere sınır ötesi e-ticaretin farklı yönlerini benimsiyor:

  - Kapıya teslimatlar

  - Gümrük işlemleri

  -Lojistik

  - Online siparişler

  Bu unsurlar, işletmelerin küresel müşterilere sorunsuz bir sınır ötesi alışveriş deneyimi sunmasını sağlar. Müşteriler ayrıca teslimat yolculukları boyunca uluslararası gönderilerini takip edebilirler. Sonuç olarak, paketlerinin yolda olduğundan emin olabilir ve gönderileri hakkında bilinçli kararlar verebilirler.

  Dahası, Hermes ile işletmelerin mevcut süreçlerinin maliyetli bir şekilde dönüştürülmesine gerek kalmaz. Mevcut depo ve e-ticaret sistemleriyle kolayca entegre olan Hermes'in RESTful API'si sayesinde sorunsuz entegrasyonu destekler. Hermes International, müşterilerine hızlı ve uygun maliyetli teslimat seçenekleri sunarak e-ticaret tüketicileri için satın alma sonrası memnuniyeti büyük ölçüde artırır.

  • Avrupa'ya Nakliye

  E-ticaret işletmenizin erişimini Avrupa'ya genişletmek istiyorsanız, Hermes size yardımcı olur. Şirket, Avrupa'da 20'den fazla ülkede müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış ülkeye özel teslimat seçenekleri sunan özel bir B2C ağına sahiptir. Hermes'in tüketici teslimatlarındaki 40+ yıllık deneyimi, onu Avrupa çapındaki tüm e-ticaret teslimat talepleriniz için güvenilir, güvenilir ve yüksek kaliteli bir nakliye çözümü haline getiriyor.

  Ayrıca Hermes, Avrupa'ya yapılan tüm gönderiler için %100 web takibini destekler. Bu, müşterilerin paketlerinin ilerleyişinden ve beklenen teslimat tarihlerinden haberdar olmalarını sağlar. Ayrıca şirket, ParcelShop'a, işe veya eve üst düzey teslimat esnekliği sunar. Sorunsuz paket iade süreçleri, müşterilerin beklentilerini karşılamayan ürünleri kolaylıkla iade edebilmelerini sağlar.

  Hermes Paketi Nasıl Takip Edilir

  Hermes paketinizi takip etmek istiyorsanız, o pakete özel bir takip numarasına ihtiyacınız vardır. Bununla, resmi web sitesindeki izleme özelliğini kullanmak, mobil APP aracılığıyla ve TrackingMore gibi bir üçüncü taraf izleme platformu aracılığıyla paketinizi çeşitli şekillerde takip edebilirsiniz. Bu seçeneklerin her birini kullanarak paketinizi nasıl takip edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  Hermes Group Resmi Web Sitesi Üzerinden

  Şirket, Hermes izleme İngiltere, Hermes izleme Almanya ve uluslararası izleme dahil olmak üzere birden fazla özel Hermes canlı izleme hizmeti sunmaktadır.

  • Hermes İngiltere Takibi

  Hermes UK tracking page

  Hermes UK veya Evri paketinizi şirketin resmi web sitesinde takip etmek için izlemeniz gereken adımlar.

  1. Evri web sitesine gidin.
  2. "İzle" sekmesine tıklayın.
  3. Uluslararası paketler için, "Bir Evri Uluslararası Paketini takip etmeniz mi gerekiyor?".
  4. "Takip Numarası" alanına 16 karakterli Evri takip numaranızı girin.
  5. Uluslararası kargo takibi için "Takip Et" butonuna tıklayın.

  Web sitesi, Hermes paketinizin mevcut konumu da dahil olmak üzere gönderi takip bilgilerinizi aşağıda gösterildiği gibi görüntüleyecektir.

  Hermes UK tracking status

  • Hermes Almanya Kargo Takibi

  Hermes Germany tracking page

  • Resmi Hermes Almanya web sitesine gidin.
  • Özel Müşteriler bölümüne ilerleyin ve Gönderi takibi'ne tıklayın .
  • 11 - Hermes Almanya takip numaranızı girin.
  • Takip numarasının doğruluğunu kontrol edin ve "Gönderi takibi"ni tıklayın.
  • Ardından web sitesi, paketinizin takip sonuçlarını gösterecektir.

  Not: Hermes UK takibi ve Hermes Almanya takibi, resmi Hermes mobil uygulaması aracılığıyla çalıştırılabilir. Uluslararası Hermes takibi için, takip deneyiminize başlamak için buraya tıklayın.

  TrackingMore aracılığıyla

  TrackingMore Hermes tracking page

  Hermes paketlerinizi TrackingMore ile takip ederken izlemeniz gereken adımlar.

  1. TrackingMore web sitesine gidin.
  2. "Taşıyıcılar" sekmesine tıklayın ve Taşıyıcı Listesinden "Hermes"i arayın.
  3. TrackingMore'un Hermes izleme sayfasını açmak için Hermes simgesine tıklayın .  
  4. Takip Numarası alanına Hermes kargo takip numaranızı girin.
  5. İzleme işlemini başlatmak için İzle düğmesine tıklayın.

  TrackingMore web sitesi, aşağıda gösterildiği gibi, ilerlemesi de dahil olmak üzere paketinizin gerçek zamanlı gönderi durumunu yükleyecek ve görüntüleyecektir.

   TrackingMore Hermes tracking status

  TrackingMore, güçlü bir üçüncü taraf paket takip platformudur. Bu platform, gelişmiş paket takip yetenekleri ve özellikleri sunarak net gönderi görünürlüğünün keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Aslında, TrackingMore yalnızca Hermes izlemeyi desteklemez. Bunun yerine, USPS ve FedEx dahil olmak üzere 1,100'den fazla küresel taşıyıcıdan gelen paketleri izlemenize olanak tanır . Bu, farklı varış noktalarına paketleme yapmak için birden fazla taşıyıcı kullananlar için idealdir.  

  Neden Hermes Üzerinden TrackingMore Kullanarak Takip Etmeyi Seçmeliyim?

  Hermes yerine TrackingMore'u seçmek, tek noktadan izleme hizmeti sağlar. Hermes paketlerinizi birleşik bir platformda hızlı bir şekilde izlemekle kalmaz, aynı zamanda TrackingMore ayrıca çeşitli Hermes hizmetleri için özel izleme sunar. Bu, Hermes UK izleme, Hermes izleme Almanya ve farklı Hermes BorderGuru izleme için belirli sayfaları içerir.

  Ek olarak, TrackingMore bir otomatik algılama özelliğine sahiptir. Sadece bir takip numarası girin ve sistem gönderiniz için ilgili taşıyıcıyı tanımlar. Bu, gönderenin seçtiği taşıyıcıdan emin olmayan alıcılar için paha biçilmezdir.  Bu araca erişmek için TrackingMore'daki 'taşıyıcılar' sayfasına gidin.

  Hermes Takip Numarası

  Hermes takip numarası, bu lojistik hizmet sağlayıcı tarafından gönderilen her pakete atanan benzersiz bir tanımlayıcıdır. Bu takip numarası ile Hermes paketinizin teslimat yolculuğu boyunca ilerlemesini takip edebilirsiniz.

  • Hermes Takip Numarası Biçimleri ve Örnekleri

  Hermes, müşterilerin gönderilerinin Hermes ağından geçerken ilerlemesini izlemelerine olanak tanıyan 16 karakter uzunluğunda bir takip numarası kullanır. Bu numara, Hermes'in takip sisteminin paketinizi transit halindeki binlerce veya milyonlarca kişi arasında ayırt etmesine ve izlemesine olanak tanıyan benzersiz bir alfanümerik karakter kombinasyonu içerir.

  İşte Hermes takip numaralarına bazı örnekler.

  - H01N5A0088969940

  - C00HHA0391182091

  Kuryeniz Hermes paketinizi teslim etmeye başarısız olursa, bir sonraki teslimat denemesinin ne zaman yapılacağına dair ayrıntıları içeren bir kart bırakacaktır. Bu kart ayrıca paketi takip etmek için kullanılabilecek 8 haneli bir numara içerir.

  Hermes Takip Numarası Hakkında SSS

  • Hermes takip numaramı nasıl bulabilirim?

  Hermes takip numaranız gönderen tarafından sağlanır. Genellikle gönderim onay e-postasına veya fiziksel bir işlem yaptıysanız verilen makbuza eklenir. Bulamazsanız, yardım için gönderenle iletişime geçin.

  • Hermes takip numarası olmadan bir paketi takip edebilir miyim?

  Hayır. Takip numarası olmadan Hermes teslimatınızı veya paketinizi takip edemezsiniz. Geçerli bir Hermes paket takip numaranız yoksa gönderenle iletişime geçin.

  Hermes Takip Durumları

  Hermes, müşterileri paketlerinin durumu hakkında bilgilendirmek için aşağıdaki terimleri kullanır.

  Durum

  Anlam

  Bunu bekliyoruz

  Parsel göndericiden tahsil edildi. ParcelShop'a gidiyor.

  Bizde var.

  Paketiniz ParcelShop'a ulaştı. Burada, paket toplanacak ve teslimat için tasnif ve işleme için yerel bir depoya götürülecektir.

  Yolda

  Parsel Hermes teslimat deposunda.

  Teslimata çıktı

  Parsel bir kurye ile ve hedefine doğru yola çıktı.

  Teslim

  Paketiniz teslim edildi ve teslimat adresinde imzalandı. Teslim almaya hazır.

  Hermes Takibi Hakkında SSS

  • Hermes izleme nasıl çalışır?

  Hermes takibi, şirketin resmi web sitesindeki Hermes takip ve izleme özelliğini kullanarak paketinizi takip etmenizi sağlar . Paketinizin durumu veya konumu hakkında sonuç almak için Hermes takip numaranızı girmeniz gerekecektir. 

  • Hermes izleme bilgilerinin güncellenmesi ne kadar sürer?

  Hermes takip bilgileri, paketiniz toplandı olarak tarandığında güncellenir. El cihazlarına sahip sürücüler, paketi aldıktan hemen sonra tararken, diğer paketler depoya ulaşana kadar toplama durumlarını yansıtmayabilir.

  • Aynı anda birden fazla Hermes paketini takip edebilir miyim?

  Evet. Tüm Hermes kargolarınızı TrackingMore ile basit ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Hermes takip numaralarınızı TrackingMore web sitesine yazmanız veya yapıştırmanız gerekecektir. Bu güçlü izleyici, bir seferde 50'ye kadar paketi izlemenize olanak tanır.

  • Hermes izleme hizmetlerini kullanmak için herhangi bir ek ücret var mı?

  Hermes izleme hizmetlerini kullanmak için herhangi bir ek ücret gerekmez. Sipariş verirken kargo ücretinin tamamı ödendiğinden, müşterilerin kolilerini takip etmek için herhangi bir ek maliyeti yoktur.

  Hermes Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Hermes, Hermes iletişim numarası da dahil olmak üzere, farklı konumlardan gelen paketlerinizle ilgili her türlü sorunuzda size yardımcı olacak destekleyici bir müşteri hizmetleri ekibi sağlar. İster Hermes UK ister Hermes Almanya kullanıyor olun, Hermes müşteri desteğiyle nasıl iletişime geçebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  Iştiraki

  Kanal

  Şey

  Hizmet saati

  Hermes İngiltere

  Adres

  Capitol House,1 Capitol Close Morley, Leeds, LS27 OWH Birleşik Krallık.

  Pzt'den Cum'ye

  - Sabah 8'den akşam 4'e kadar

  Cumartesi

  - Sabah 8'den akşam 2'ye kadar

  Telefon

  +44 (0)330 808 5456

  +44 (0)844 543 7411

  Hermes Almanya

  Adres

  Essener Strasse 89, 22419 Hamburg, Almanya

  Belirtilmemiş

  Telefon

  040-53757202

   

  Track all your parcels in one place.

  1224+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1224+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1224+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.