Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

İzlanda Mesaj İzleme

İzlanda Mesaj İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça İzlanda mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya İzlanda mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

İzlanda sonrası, şirketler ve bireyler dağıtım, iletişim ve lojistik yanı sıra, bu faaliyetler için ilgili diğer alanlarda, alanında güvenilir hizmetler sunmak için roldür. İzlanda bir mesajdır ' dayanır dünya ve ülke çapında istikrarlı ve güvenilir bir hizmet sunarak posta ve ürün dağıtım ilerici ve güçlü bir firma olmak vizyonu deyim s tanınan kalite standartları. Ayrıca, İzlanda yazısı karlı büyüme çıkarları ile müşteriler, çalışanlar ve sahipleri amacı doğru çalışacak. İzlanda posta dağıtım şebekesi ulaşmadan bütün ev ve işyerleri, %99,5 haftada beş gün. Posta ofisi ve kırsal posta dağıtıcıları konumdan bağımsız olarak tüm posta servisi ile müşteriler sağlar. İzlanda sonrası uluslararası diğer posta hizmetleri ve ortak kuruluşların posta hizmetleri ve ürünleri için ve taşınması ortak örgütlerle İzlanda ' dan böylece tüm dünyada dağıtım sistemleri ile bağlantılar oluşturarak çalışır. Şirket, yaklaşık 1000 çalışanı ile ülkenin en büyük işveren biridir. Genç bir şirket, ama kuruluşundan geri posta Servisi İzlanda'nın 230 yıl aracılığıyla ulaşmak kökleri vardır.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • İzlanda Mesajİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • İzlanda Mesaj İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • İzlanda Mesaj
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing İzlanda Mesajİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme