İzlanda Mesaj İzleme

Parça İzlanda mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya İzlanda mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   CG004605651IS
Track

İzlanda Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

İzlanda Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

İzlanda Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >

İzlanda sonrası, şirketler ve bireyler dağıtım, iletişim ve lojistik yanı sıra, bu faaliyetler için ilgili diğer alanlarda, alanında güvenilir hizmetler sunmak için roldür. İzlanda bir mesajdır ' dayanır dünya ve ülke çapında istikrarlı ve güvenilir bir hizmet sunarak posta ve ürün dağıtım ilerici ve güçlü bir firma olmak vizyonu deyim s tanınan kalite standartları. Ayrıca, İzlanda yazısı karlı büyüme çıkarları ile müşteriler, çalışanlar ve sahipleri amacı doğru çalışacak. İzlanda posta dağıtım şebekesi ulaşmadan bütün ev ve işyerleri, %99,5 haftada beş gün. Posta ofisi ve kırsal posta dağıtıcıları konumdan bağımsız olarak tüm posta servisi ile müşteriler sağlar. İzlanda sonrası uluslararası diğer posta hizmetleri ve ortak kuruluşların posta hizmetleri ve ürünleri için ve taşınması ortak örgütlerle İzlanda ' dan böylece tüm dünyada dağıtım sistemleri ile bağlantılar oluşturarak çalışır. Şirket, yaklaşık 1000 çalışanı ile ülkenin en büyük işveren biridir. Genç bir şirket, ama kuruluşundan geri posta Servisi İzlanda'nın 230 yıl aracılığıyla ulaşmak kökleri vardır.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Optimize edin
Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.