Indonezja Postu Śledzenie

Track your Indonezja Postu packages in real-time and get automatic shipment notifications with Indonezja Postu tracking on TrackingMore.

indonesia-post
  For businesses

  Indonezja Postu branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Indonezja Postu tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Indonezja Postu tracking API
  For Shopify

  Indonezja Postu tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Track your Indonezja Postu packages in real-time and get automatic shipment notifications with Indonezja Postu tracking on TrackingMore.

  Contents

  • Szukaj jednym kliknięciem
  • Automatyczne przypomnienie
  • Łatwy dostęp do pakietów międzynarodowych
  • Funkcja zarządzania listami przewozowymi
  • API funkcja
  • Niestandardowa oficjalna strona wyszukiwania strony

  Historia odnotowuje istnienie Pos Indonezja tak długo, pierwszy post office została założona w Batawii (obecnie Dżakarta) przez gubernatora Baron van Imhoff GW na 26 sierpnia 1746 w celu dalszego zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców listów, zwłaszcza dla tych, którzy handlują z biura poza Java i dla tych, którzy pochodzą z i do Holandii. Od tego czasu narodził się do przyjęcia roli i funkcji usług publicznych usług pocztowych. W miarę upływu czasu, Pos Indonezja teraz był w stanie pokazać swoją kreatywność w dziedzinie rozwoju indonezyjski pocztowych wykorzystując jej infrastrukturę sieciową, która osiąga około 24 tysięcy punkt usług osiągnęła 100 procent miasta / powiatu, prawie 100 procent okręgów i 42 procent miejskich / wiejskich i 940 zdalnymi lokalizacjami w Indonezji wędrówka. Wraz z rozwojem informacji, komunikacji i technologii sieci Pos Indonezja już ma 3700 post office line, mobilnych i wyposażone elektronic post w kilku większych miastach. Wszystkie punkty są łańcucha połączonych ze sobą w bryłę i zintegrowane. Kod pocztowy system został stworzony w celu ułatwienia przetwarzania przesyłek pocztowych, gdzie każdy centymetr powierzchni w Indonezji można zidentyfikować dokładnie.

  TrackingMore Polecane funkcje

  Szukaj jednym kliknięciem

  Nie możesz zapamiętać adresów URL kilkudziesięciu firm kurierskich w wyszukiwarkach internetowych? Możesz łatwo uzyskać informacje logistyczne od ponad 600 firm kurierskich na całym świecie, wpisując pojedyncze pytanie, klikając w TrackingMore. Przycisk pytania jest na górze, spróbuj!

  Automatyczne przypomnienie

  Martwisz się o przesyłkę kurierską, gdy nie ma Cię w domu? Martwisz się o utratę przesyłki pocztowej?Podaj swój adres e-mail pod wynikami wyszukiwania i bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami logistycznymi. Jedno badanie, ciesz się całą podróżą. Przyjdź i wypróbuj funkcję powiadomień e-mail!

  Łatwy dostęp do pakietów międzynarodowych

  Międzynarodowe pakiety pocztowe zajmują dużo czasu i będą aktualizować nowy numer pakietu za każdym razem, gdy przyjedziesz do kraju. Czy obawiasz się żądać różnych numerów na różnych stronach? Użyj TrackingMore teraz! TrackingMore automatycznie dopasowuje nowy numer zamówienia na podstawie stanu pakiet, dzięki czemu możesz śledzić jeden numer na całym świecie!

  TrackingMore biznesowa funkcja

  TrackingMore Trackingmore oferuje pytania rozliczeniowe w czasie rzeczywistym, zarządzanie listami przewozowymi i opcje zapytań API dla 600 kurierów pocztowych na całym świecie, obsługuje języki angielski, francuski, niemiecki, arabski i 16 innych języków. Jest niezbędnym narzędziem dla międzynarodowych usług logistycznych dla sprzedawców.

  Funkcja zarządzania listami przewozowymi

  Automatycznie generuj raport o statusie konosamentu, pozwól znaleźć na czas nieprawidłowy stan dostawy, rozwiązać problem na czas i zmniejszyć ryzyko złej oceny.

  Automatyczne powiadamianie pocztą elektroniczną, dzięki czemu użytkownicy mogą być na bieżąco z najnowszym statusem ekspresowym i zwiększać zadowolenie klientów.

  API funkcja

  TrackingMore oferuje jakość i stabilność, a także tanie API funkcja , które płynnie łączą się z Twoją firmą.

  Niestandardowa oficjalna strona wyszukiwania strony

  Klienci mogą sprawdzić status logistyki zamówień bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej, bez potrzeby posiadania wyraźnej strony internetowej z informacjami na temat osób trzecich, aby poprawić wizerunek marki na stronie.


  Track all your parcels in one place.

  1205+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1205+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1205+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Zoptymalizuj swoje
  Podróż klienta po zakupie

  Niezależnie od tego, czy chcesz automatycznie aktualizować status przesyłki, czy tworzyć szanse sprzedaży, mamy wszystkie potrzebne narzędzia.