Endonezya Mesaj İzleme

Parça Endonezya mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Endonezya mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Remove All
Track

Endonezya Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Endonezya Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Endonezya Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Endonezya mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Endonezya mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Geçmişini kaydeder Pos Endonezya varlığını uzun zamandır, ilk postane Batavia (şimdi Jakarta) kendisini Baron van Imhoff GW üzerinde 26 Temmuz 1746 daha da özellikle için o kim Java dışında ofisleri üzerinden ticaret ve olanlar ve Hollanda'ya gidip gelen mektuplar, sakinleri güvenliğini sağlamak amacıyla kurulmuştur. O zamandan beri posta Hizmetleri rolü ve kamu hizmetlerinin işlevini üstlenmeye doğmuş oldu. Zaman geçtikçe, Pos Endonezya şimdi yaklaşık 24 bin noktası Hizmetleri ulaştığı network altyapısını kullanan tarafından posta Endonezya geliştirme alanında yaratıcılıklarını ulaştı şehir yüzde 100 göstermek mümkün olmuştur / ilçe, ilçe neredeyse yüzde 100 ve Endonezya hicret kentsel / kırsal ve 940 uzak konumlara yüzde 42. Bilgi, iletişim ve teknoloji gelişimi ile birlikte, Pos Endonezya ağ zaten 3.700 postane çizgi, mobil ve donanımlı elektronik posta birkaç büyük şehirlerde bulunur. Tüm noktaları sağlam bir birbirine bağlı ve entegre zinciri vardır. Alan kodu sistem posta öğeleri nerede Endonezya bölgenin her yerini doğru tespit edilebilir işlenmesini kolaylaştırmak için oluşturuldu.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın